Z3C sa nezapne po použití Flashtoolu

Android platforma na mobilné zariadenia, Wear OS platforma na wearables, povolená diskusia tiež o ďalšie kompatibilné systémy (RTOS/Tizen OS/Garmin OS/Fitbit OS)
Používateľov profilový obrázok
uNfEiL
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 266
Dátum registrácie: Pi 21. Mar, 2014, 01:05

Z3C sa nezapne po použití Flashtoolu

Príspevok od používateľa uNfEiL »

Ahojte, potreboval by som nutne vašu pomoc, som totálny noob v tomto.

Včera som sa rozhodol skúsiť Lollipop 5.1.1 ale vôbec sa mi nepáčilo tak som hľadal cestu ako sa vrátiť späť na Kitkat 4.4.4. Našiel som TENTO NÁVOD a TENTO nemecký firmware a išiel som podľa návodu krok za krokom. Po tom čo Flashtool skončil, som zariadenie odpojil a zapol. Pri zapínaní sa objavilo LOGO a potom modrá obrazovka zapnutia, ktorá po pár sekundách na chvíľku zamrzla a potom zase LOGO a znova modrá obrazovka a tak stále dokola a dokola. Nejak som mobil vypol (Volume UP + power) ale vôbec netuším čo robiť. Návod bol aj pre amatérov a postupoval som krok po kroku. Viete mi poradiť čo robiť?

- zariadenie NIE je rootnuté a bootloader NIE je odomknutý (všetko v základe).

Mám skúsiť flashnúť ten Flashtool iný firmware?
CPU: INTEL Core i5-4440 3.1GHz | MB: GIGABYTE B85M-D3H | RAM: Kingston 8GB KIT DDR3 1600MHz HyperX CL9 | GPU: MSI GTX 970 4GD5T OC | SSD: Crucial MX200 250GB | HDD: Seagate 1TB HDD Barracuda 7200RPM | DVD: Asus DRW-24F1ST |
PSU: SEASONIC zdroj 550W SSP-550RT | CASE: Corsair Carbide 200R | Monitor #1: AOC I2369VM | Monitor #2: Acer AL1916 | KEYBOARD: Microsoft Sidewinder X4 | MOUSE: Zowie FK1

Smartphone: Main: Honor 9 Blue, Secondary: Sony Xperia Z3 Compact White
Používateľov profilový obrázok
Leon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7115
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: Z3C sa nezapne po použití Flashtoolu

Príspevok od používateľa Leon »

spýtaj sa radšej tu http://forum.xperia.cz/viewforum.php?f= ... 9ff62dbbfa
... je tam obrovská komunita okolo Sony :)
.
Používateľov profilový obrázok
uNfEiL
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 266
Dátum registrácie: Pi 21. Mar, 2014, 01:05

Re: Z3C sa nezapne po použití Flashtoolu

Príspevok od používateľa uNfEiL »

Zatiaľ ďakujem, skúsim... Keby sa tu náhodou niekto našiel kto vie poradiť bol by som ozaj vďačný. Na XDA mi poradil 1 týpek skúsiť iný firmware, že možno ten čo som stiahol je vadný.

/edit:
Skúsil som iný firmware "23.0.1.A.5.77 - Unbranded - CE1 [Central Europe] (1288-7915)" a nepomohlo...

//edit2: Už to ide, pri výbere FW trebalo zakliknúť Wipe položky :) Leon veľmi krásne ti ďakujem. Keby nie teba, do noci a možno aj dlhšie by som lámal hlavu, lebo by som na to fórum nenatrafil :). DIK! :bye:
CPU: INTEL Core i5-4440 3.1GHz | MB: GIGABYTE B85M-D3H | RAM: Kingston 8GB KIT DDR3 1600MHz HyperX CL9 | GPU: MSI GTX 970 4GD5T OC | SSD: Crucial MX200 250GB | HDD: Seagate 1TB HDD Barracuda 7200RPM | DVD: Asus DRW-24F1ST |
PSU: SEASONIC zdroj 550W SSP-550RT | CASE: Corsair Carbide 200R | Monitor #1: AOC I2369VM | Monitor #2: Acer AL1916 | KEYBOARD: Microsoft Sidewinder X4 | MOUSE: Zowie FK1

Smartphone: Main: Honor 9 Blue, Secondary: Sony Xperia Z3 Compact White

Návrat na "Android / Wear OS"