P8 Lite - rady

Android platforma na mobilné zariadenia, Wear OS platforma na wearables, povolená diskusia tiež o ďalšie kompatibilné systémy (RTOS/Tizen OS/Garmin OS/Fitbit OS)
Používateľov profilový obrázok
Krutibrko
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3690
Dátum registrácie: Ne 02. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Poprad, Brno

P8 Lite - rady

Príspevok od používateľa Krutibrko »

Ahoj,
Pár mesiacov mám tento telefón, avšak stále som si nezvykol na všetko. Keďže Android som mal naposledy tuším 2.2, tak by som chcel zopár rád.

Telefón mi nepríde úplne svižný, čo som prekvapený, lebo dosť ľudí si ho chválilo.

1) launcher sa mi nepáčil, ten som vymenil za iný, tuším lollipop alebo aké niečo, - ktorý by ste mi odporúčali?
2) oplatí sa root? Je poprípadne nejaká overená ROMka, ktorá ide na tom pekne?

Celkom často mi blbne klávesnica, napr. keď chcem vybrať smajlíka z možností, tak veľakrát mi možnosti neotvorí, párkrát sa stalo, že mi to cele vyplo.

Budem vďačný za všetky rady a postrehy.
ďakujem vopred
Brko
Používateľov profilový obrázok
Sky
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2009
Dátum registrácie: Ut 15. Dec, 2009, 15:49
Bydlisko: Nové Zámky

Re: P8 Lite - rady

Príspevok od používateľa Sky »

1. NovaLauncher (Prime)
2. Ako komu. Ak chces root len preto, ze si mozes povedat ze to mas tak sa s tym ani "nebabri".
Klavesnicu by som ti odporucil SwiftKey, ako jedina ktoru pouzivam uz niekolko rokov spolu s NovaLauncher-om.
CPU: AMD Ryzen 5 3600 + Noctua NH-D14, MB:MSI B450M Mortar MAX,
VGA: Sapphire RX580 8GB, RAM: PATRIOT Viper 4 Blackout 32GB 3200Mhz, NVMe: Kingston FURY Renegade 2TB, Samsung 980 1TB, HDD: Toshiba 2TB, TOSHIBA 3TB, TOSHIBA 6TB
PSU:EVGA Supernova GS650 Gold, Case: SilverStone Lucid LD01, OS: Windows 11 Pro, LCD: AOC Q3279VWF
Keyboard: Logitech G910 Orion Spectrum, Mouse: Logitech G604 Lightspeed

Návrat na "Android / Wear OS"