Nefunkčné HTC Desire 500

Android platforma na mobilné zariadenia, Wear OS platforma na wearables, povolená diskusia tiež o ďalšie kompatibilné systémy (RTOS/Tizen OS/Garmin OS/Fitbit OS)
Používateľov profilový obrázok
Charmiamp12345
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 17
Dátum registrácie: Ut 19. Aug, 2014, 13:44
Bydlisko: Bardejov

Nefunkčné HTC Desire 500

Príspevok od používateľa Charmiamp12345 »

Dobrý deň mám mobil HTC Desire 500 skoro už 2 roky , asi pred troma mesiacmi mi mobil začal blbnúť vypla sa lišta a naskočilo mi že UI prestalo pracovať veľmi som to neriešil lebo keď som mobil reštartoval a všetko išlo v poriadku . Ale o par dní mi prestala lišta fungovať úplne bol som nahnevaný ale mobil išlo normálne použivať (telefonovanie , internet , sociálne siete ) , sem tam sa stalo že mi prestali fungovať systémove tlačidla alebo nastavenia , wifi , backspace atd. ale teraz keď teraz vypnem mobil musím ho zapnúť asi na 6 krát inak ani nenabehne htc obrazovka a nič , a keď sa už zapne ešte pred pin kodom mi ukazuje že dialer prestal fungovať a toto mi ukáže asi 20krát a mobil sa vypne teraz mi je ten mobil na nič nedá sa zapnúť ani telefonovať proste nič ... prosím o rady (Factory Reset nefunguje ) mobil nemá root (čiže som ani nemohol vymazať nič zo systému )
dadik08
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 426
Dátum registrácie: So 31. Jan, 2009, 19:51
Bydlisko: KE/VT

Re: Nefunkčné HTC Desire 500

Príspevok od používateľa dadik08 »

Reset tlacidlami asi robi to iste co factory reset, ze? :? Skus tam nahrat nejaku custom ROM.Alebo ked zozenies tak stock. (Len na vlastne riziko)Mozno sa aktivovalo nejake k*rvitko od HTC.

EDIT: Teraz pozeram, ze ho mas skoro 2 roky. To znamena, ze by este mal byt v zaruke :arrow: reklamacia.
Spoiler: ukázať
PC1: AMD Ryzen R9 3900x | Gigabyte X570 Aorus Elite | Corsair Vengance LPX 64 GB 3200 MHz | Sapphire Radeon 570 4 GB | Samsung 850 EVO 250 GB | Seasonic S12II 620 W FDB | Noctua NH-D15S | Fractal Design R4
Loxjie D30 -> HifiMan HE-4xx (Brainwavz sheepskin pads), Audio-Technica ATH M30x (Brainwavz hybrid pads)
Dr.80
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 411
Dátum registrácie: Št 20. Dec, 2012, 19:26
Bydlisko: Bratislava- Ružinov

Re: Nefunkčné HTC Desire 500

Príspevok od používateľa Dr.80 »

Treba skusit factory reset. Ak je mobil este v zaruke factory reset spravis aj sam a nemusis mesiac cakat kym sa mobil vrati z rma. Ked ti ho nevyreklamuju tak potom by som nahraval custom rom :)
Spoiler: ukázať
CPU R7 5800x3D GPU Inno3D RTX 4080 iChill X3 16GB Mobo Asrock X470 K4 gaming Ram Crucial Ballistix 4x8GB 3200mhz CL16 SSD Crucial P5 1TB, P2 1TB PSU EVGA SuperNOVA 750 P6 Bedňa Fractal Torrent Compact white Headset Truthear Hexa + Kinera Leyding Interface Focusrite Scarlett Solo 3rd Gen Mic Samson Q2U Monitor 34" Xiaomi Mi Curved Gaming Monitor Mobil Poco F3 white
Steam http://steamcommunity.com/id/dr80103

Návrat na "Android / Wear OS"