Vypadava internet

Všetko o sieťach, nastaveniach, problémoch ...
pepo930
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 9
Dátum registrácie: Št 11. Feb, 2010, 19:33

Vypadava internet

Príspevok od používateľa pepo930 »

Ahojte potrebujem poradit kupoval som novy Notebook konkretne HP Omen a mam niekedy problem pripojit sa cez wifi. Mam router TP-LINK TL-WR1043ND a dost casto sa mi stava ze Notebook sa je sice pripojeny na wifi ale internet mi nefunguje- vzdy musim dat riesit problemy cez listu kde zobrazuje intenzitu signalu. System mi potom zresetuje adapter wifi a uz internet potom nabehne. Kde moze byt problem?
Používateľov profilový obrázok
killswitch
VIP
VIP
Príspevky: 4573
Dátum registrácie: Pi 21. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA-Okolie

Re: Vypadava internet

Príspevok od používateľa killswitch »

ovladac pre adapter wifi mas aktualny? skus vyhladat cez device manager automaticky. ak nic nenajde, ta na strankach vyrobcu notebooku/adapteru. nedavno mal aj samotny win10 s tymto problem, treba naistlovat aktualizaciu KB3206632
Používateľov profilový obrázok
Famous
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1490
Dátum registrácie: Ut 14. Sep, 2010, 20:24
Bydlisko: HC

Re: Vypadava internet

Príspevok od používateľa Famous »

Podobny problem riesim aj ja. Jedna sa ale o win 8.1. Pripojene je, ale nejde net vobec, treba manualne vypnut/zapnut, tak ako popisujes. Nenasiel som zatial ziadne ine riesenie. Je tam dokonca aj externa wifi Asus N14. Drivery som skusal, nic. Este mi napadalo, ze by to mohlo byt vzdialenostou od APcka a zaroven poctom pouzivatelov.
CPU: R9-5900X Cooler: Kraken X62 MB: x570 TUF PRO (Wi-Fi) GPU: RTX 3080 Ti Suprim X
RAM: GSkill 64GB 3600CL16 SSD OS: Corsair MP600 PRO XT 2TB
SSD: Micron 7400 PRO 3840BG, PNY CS3040 2TB, Kingston KC600 1TB PSU: Corsair HX1000 CASE: Fractal Torrent

Návrat na "Siete"