ASUS routre s SNR tweakom

Všetko o sieťach, nastaveniach, problémoch ...
filipec12
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 197
Dátum registrácie: Št 21. Júl, 2016, 23:37

Re: ASUS routre s SNR tweakom

Príspevok od používateľa filipec12 »

Ja mam 10,1 db SNR a ti chuji mi nezrychlili odbili ma tym ze linka by bola uz nestabilna ze vraj kvoli IPTV ale rezerva 4 db tam este je . Nakoniec mi napisali ze tie linky ktore nezrychlili budu posudzovat na konci roka co a ako dalej
matuskorv
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 258
Dátum registrácie: Po 16. Júl, 2012, 17:19
Bydlisko: Rožňava

Re: ASUS routre s SNR tweakom

Príspevok od používateľa matuskorv »

tak to sa im nečudujem.. pri tomto druhu kde je aj magio (musí byť fest stabilný net) tak sa boja ísť do nižších hodnôt.. ja som uvažoval dakedy na svojej adrese si dať magio net aj magio tv (vychádzalo ma to rovnako ako teraz digi + orange net) a proste mi to nechceli zriadiť bo sa báli veľkej chybovosti na linke a by ti magio kockovalo... to preto.. ale pri normálnom nete by mohli ísť do tých hodnôt kľudne.... tam sa stratí aj nejaký ten chybný packet....
filipec12
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 197
Dátum registrácie: Št 21. Júl, 2016, 23:37

Re: ASUS routre s SNR tweakom

Príspevok od používateľa filipec12 »

uvidim ci sa to ku koncu roku zmeni ked budu posuduzovat tie linky ktore nezrychlili a vraj technici su max vytazeni tak keby mi to trz padalo tak sa s tym nastavenim linky nema kto hrať
DioN
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 37
Dátum registrácie: Ne 22. Máj, 2016, 20:53

Re: ASUS routre s SNR tweakom

Príspevok od používateľa DioN »

Ako tak čítam,tak by mi kľudne mala linka dať plnohodnotných 8mbps....aktuálne po zrýchlovaní mam profil nastavený na 6911 čo je cca 6mbps.. Pri mojich 13.7-14db by mala byť linka schopná udržať aj 10mbps...alebo tu je iný obmedzujúci faktor?
Kaper

Re: ASUS routre s SNR tweakom

Príspevok od používateľa Kaper »

tých faktorov je viac, ale s tvojim SNR nebude problém na 8Mbit imho
DioN
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 37
Dátum registrácie: Ne 22. Máj, 2016, 20:53

Re: ASUS routre s SNR tweakom

Príspevok od používateľa DioN »

Kaper napísal:tých faktorov je viac, ale s tvojim SNR nebude problém na 8Mbit imho
Díky za odpoveď..počkám do konca zrýchľovacieho obdobia,či nenahodia vyšší profil aj automaticky...Ak nie,tak tam budem potom volať,som zvedavý zase na ich výhovorky...

Návrat na "Siete"