Foto na dnešný deň

Diskusie o automobiloch, dopravných predpisoch, motocykloch, a iných témach súvisiacich s dopravou.
Používateľov profilový obrázok
Kyselinka
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7254
Dátum registrácie: St 02. Feb, 2011, 12:33
Bydlisko: SC

Re: Foto na dnešný deň

Príspevok od používateľa Kyselinka »

7 hodin roboty :-)

Obrázok
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Foto na dnešný deň

Príspevok od používateľa Snake »

a teraz zaostri na lak, a proti slnku :-) taketo ostrenie na predmety je nic nehovoriace :)





.
Používateľov profilový obrázok
Kyselinka
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7254
Dátum registrácie: St 02. Feb, 2011, 12:33
Bydlisko: SC

Re: Foto na dnešný deň

Príspevok od používateľa Kyselinka »

Ja som to len na rychlo cvakol tamagocim, co nosim vo vacku :) ...aj tak je to uz zadr*ane, klasika cierna...islo hlavne o zakonzervovanie na sezonu a aspon chvilu sa to ligotalo ako psie vajcia :D
Zislo by sa ale vytiahnut optiku a porobit nejake fajne fotecky, pripadne HDR, ale neni na to cas a uz pomaly ani chut :rolleyes:

//edit: nasiel som len jednu, z pred casu...fotene takisto tamagocim

Obrázok
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Foto na dnešný deň

Príspevok od používateľa Snake »

jaaa len dufam ze si tam nic nepatlal bez toho aby si to vyclayoval a odmastil ipou :)





.
Používateľov profilový obrázok
Kyselinka
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7254
Dátum registrácie: St 02. Feb, 2011, 12:33
Bydlisko: SC

Re: Foto na dnešný deň

Príspevok od používateľa Kyselinka »

:D
...nejaky ten kurz detailingu mam
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Foto na dnešný deň

Príspevok od používateľa Snake »

esteze tak :)





.
Používateľov profilový obrázok
sh4d0wko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1354
Dátum registrácie: Ut 08. Dec, 2009, 17:21
Bydlisko: Košice- Darg. Hrdinov

Re: Foto na dnešný deň

Príspevok od používateľa sh4d0wko »

stanomx napísal:Hardcore sestrin Ignis, ani len neumývaný od roku 2004 po 170tis :laugh: obyčajná poľská tempopasta za 3.20 (nasrac na taky vehykel)
to sa ti akože podarilo z toho čo je ľavá strana vyblednuté spraviť to čo je zrkadlové na pravej strane alebo mi niečo ušlo? :D
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: Foto na dnešný deň

Príspevok od používateľa mp3turbo »

ono to prave ma od zrkadlovej tak daleko ako my dvaja od kozmonauta kombinovaneho s papezom, len aby si vedel... pokial na to nezasvietis kilowattovym halogenom z pol metra, tak sa neni o com bavit na fotografii.

Ale ano, tvoj usudok je spravny. Jedna hruba abrazivna pasta a toto to spravi.
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: Foto na dnešný deň

Príspevok od používateľa mp3turbo »

aby som nezabudol : hentie cervene nemetalizovane farby su svine najsvinskejsie.

http://www.detailingworld.co.uk/forum/s ... p?t=259868
http://www.detailingworld.co.uk/forum/s ... p?t=301793
http://www.detailingworld.co.uk/forum/s ... p?t=160074
http://www.detailingworld.co.uk/forum/s ... hp?t=33504
http://www.detailingworld.co.uk/forum/s ... hp?t=86480

toto je co som myslel so svietenim ZBLIZKA ale SAKRA ZBLIZKA a SAKRA SILNO : http://www.detailingworld.co.uk/forum/s ... p?t=237628

http://www.detailingworld.co.uk/forum/s ... p?t=231893
http://www.detailingworld.co.uk/forum/s ... p?t=213300

atd, atd.

Cirkus proste je, ze ked to nafotis tak ako to chalan nafotil, tak to hovori prd. Ver mi, zopar stoviek fotografii detailovanych aut - ale to sa teda bavime o uplne inej lige ako tu bolo prezentovane - mam za sebou, takze viem kde opret oko, ako sa to sprava na fotke a v realite atd. To je proste ako lakyrnik, neznaly clovek kuka na auto a nic nevidi, lakyrnik ti povie z ktorej stranu na ktoru fesak tahal pistol a ci mal dobry tlak ked to striekal.
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
Používateľov profilový obrázok
sh4d0wko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1354
Dátum registrácie: Ut 08. Dec, 2009, 17:21
Bydlisko: Košice- Darg. Hrdinov

Re: Foto na dnešný deň

Príspevok od používateľa sh4d0wko »

no jasne netreba to porovnavat so zrkadlovou po clayovaní a vyleštení ako sa patrí, ale mám aktuálne peugeot 206 1999 ktorý je už matný, ale max by som ho "prebehol" tak ako kolega poslal fotku, viac si to nezaslúži, preto ma to zaujímalo
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: Foto na dnešný deň

Príspevok od používateľa mp3turbo »

jasna vec, to urcite urob. Pozri, Tempo pasta alebo podobny ekvivalent stoja okolo 4 az 5 eur, proste nula cela nic. Nachystaj si zopar handier, bolave ruky a ides do toho v jeden krasny den.

Rozhodne to nerob na slnku. Pocas procesu ti budu handry cerveniet, to je normalne - kruzivym pohybom strhavas dole zvetrany mrtvy lak co mas na karoserii, ten sposobuje tu matnu farbu. Ja mam doma Galaxy 2001, tiez uz islo do ruzovkastej farby, riesila sa lestickou a serioznymi pastami asi sest rokov dozadu, dodnes si netrufla znovu zruzoviet :)

Mas to robotu na cerstveho poldna, v ziadnom pripade nerob na slnku, kludne to mozes robit vecer - teraz ked kukam von oknom, tak zhruba od 19:30 nie je take zurive teplo ani svetlo. Teraz, 20:00, je uplne fajn na takuto sportovu aktivitu. Uders tomu pol hodinku, hodinku podla nalady, spravis jedny dvere, druhe dvere, zajtra pokracovanie.
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
Používateľov profilový obrázok
Slayerik
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 181
Dátum registrácie: Ne 02. Jún, 2013, 22:24
Bydlisko: Olomouc

Re: Foto na dnešný deň

Príspevok od používateľa Slayerik »

teraz strelím divnú otázku, od nezainteresovaného, nechcem znevažovať alebo niečo, len ma to napadlo: :D
ako často sa človek na auto ktoré vidí niekde na ulici pozerá kilowattovým halogénom? zase chápem, že ak pri takomto nasvietení tam nič nie je, tak pri bežnom pohľade určite nebude... alebo je za tým ešte nejaký iný dôvod? :-)
Spoiler: ukázať
MB: ASRock Z77 Extreme6 ; CPU: Intel i5-2500 + Scythe Ashura Shadow + Noiseblocker eLoop; GPU: MSI GTX 650Ti Boost Edition OC Twin Frozr III ; RAM: Corsair Vengeance 8GB (Kit 2x4GB) LP 1600MHz DDR3 White ; PSU: OCZ Silencer MKIII 500W; SSD: Samsung SSD830 128GB ; HDD: Seagate Barracuda 1TB SATA III; Case: Fractal Design Arc Midi R2 + 2xNoctua A14 + Corsair AF140 ; Razer DeathAdder 3.5G Black + SteelSeries QcK mini ; Tesoro Durandal Ultimate ; Creative Fatal1ty HS800 headset ; LG IPS2453VQ
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Foto na dnešný deň

Príspevok od používateľa Snake »

rieste to v adekvatnej teme, dakujem.





.
Používateľov profilový obrázok
scarinko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2695
Dátum registrácie: Po 08. Nov, 2004, 14:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Foto na dnešný deň

Príspevok od používateľa scarinko »

mi zasvietilo ale ziadne mince sa nezacali sypat :(
Používateľov profilový obrázok
hawkeye
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 6624
Dátum registrácie: Ut 06. Jan, 2009, 19:12
Bydlisko: Trnava

Re: Foto na dnešný deň

Príspevok od používateľa hawkeye »

Obrázok
Spoiler: ukázať
i5-6600k@4600Mhz + asus sabertooth z170 Mark1, 16GB RAM, Sapphire Nitro R9 390 Fury, Seasonic SnowSilent 750W Platinum all in Silverstone Fortress FT02

Návrat na "Automobily a dopravná diskusia"