Motorkári na fóre....

Diskusie o automobiloch, dopravných predpisoch, motocykloch, a iných témach súvisiacich s dopravou.
alle
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 1729
Dátum registrácie: Št 30. Aug, 2007, 08:00
Bydlisko: Poprad

Re: Motorkári na fóre....

Príspevok od používateľa alle »

:OO= to myslis vážne? Tlak treba kontrolovať aspoň raz do tyzdna..na fotkach ja nevidim ze sú mäkké ale vidím ako máš tie gumy zjazdene..sú nanich také odskoky a to sa robia presne vtedy ked jazdis dlho na podhustenych gumach...takze ked sadnes na moto okamžite skontrolovať tlak a dofukat...je extrémne nebezpečné jazdiť takto na podhustenych gumach a ešte ked si ich tak dlho nekontroloval
Používateľov profilový obrázok
Thief
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1168
Dátum registrácie: Pi 14. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA-Dubravka

Re: Motorkári na fóre....

Príspevok od používateľa Thief »

Nato bacha. Ja som tiez zo zaciatku myslel, ze ok. A ked som dosiel premerat, tak ze 1,5...
CPU: Ryzen 5 5600X, MB: MSI B450 Tomahawk MAX, RAM: 2x16GB Patriot Viper Steel DDR4 3600 Mhz, GPU: XFX Speedster QICK 319 RX6750XT CORE, Monitor: Asus VG278HE, HDD: Seagate Ironwolf Pro 4TB, WDC Green 2TB, M2: Samsung 970 Evo plus 1TB, SSD: Apacer Panther AS350 512GB PSU: Corsair RM650X Gold, Case:Fractal Define S, NET:Orange FiberNet 500Mb, OS: Win 10 pro 64
alle
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 1729
Dátum registrácie: Št 30. Aug, 2007, 08:00
Bydlisko: Poprad

Re: Motorkári na fóre....

Príspevok od používateľa alle »

tak tak... a ty čo jazdíš? ty si mal toho horneta tuším nie?
Používateľov profilový obrázok
Thief
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1168
Dátum registrácie: Pi 14. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA-Dubravka

Re: Motorkári na fóre....

Príspevok od používateľa Thief »

hej horneta
CPU: Ryzen 5 5600X, MB: MSI B450 Tomahawk MAX, RAM: 2x16GB Patriot Viper Steel DDR4 3600 Mhz, GPU: XFX Speedster QICK 319 RX6750XT CORE, Monitor: Asus VG278HE, HDD: Seagate Ironwolf Pro 4TB, WDC Green 2TB, M2: Samsung 970 Evo plus 1TB, SSD: Apacer Panther AS350 512GB PSU: Corsair RM650X Gold, Case:Fractal Define S, NET:Orange FiberNet 500Mb, OS: Win 10 pro 64
alle
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 1729
Dátum registrácie: Št 30. Aug, 2007, 08:00
Bydlisko: Poprad

Re: Motorkári na fóre....

Príspevok od používateľa alle »

A čo v pohode všetko ? :)
Používateľov profilový obrázok
Thief
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1168
Dátum registrácie: Pi 14. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA-Dubravka

Re: Motorkári na fóre....

Príspevok od používateľa Thief »

No funguje.
CPU: Ryzen 5 5600X, MB: MSI B450 Tomahawk MAX, RAM: 2x16GB Patriot Viper Steel DDR4 3600 Mhz, GPU: XFX Speedster QICK 319 RX6750XT CORE, Monitor: Asus VG278HE, HDD: Seagate Ironwolf Pro 4TB, WDC Green 2TB, M2: Samsung 970 Evo plus 1TB, SSD: Apacer Panther AS350 512GB PSU: Corsair RM650X Gold, Case:Fractal Define S, NET:Orange FiberNet 500Mb, OS: Win 10 pro 64
Používateľov profilový obrázok
warrior606
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 677
Dátum registrácie: Ut 20. Aug, 2013, 17:55
Bydlisko: Legan, IRL

Re: Motorkári na fóre....

Príspevok od používateľa warrior606 »

Same vycerpavajuce odpovede :D

No ja som sa dnes po ceste z prace zastavil na benzinke dofukat gumy :) nebolo to az take zle :) predok 1.9 a zadok 2.3 :) ale budem kontrolovat castejsie :)
Tiez som zase namazal retaz :) takze mozme behat chvilu bez problemov :)
alle
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 1729
Dátum registrácie: Št 30. Aug, 2007, 08:00
Bydlisko: Poprad

Re: Motorkári na fóre....

Príspevok od používateľa alle »

no ale trebalo to už nutne dofukať... ked to daš na správny tlak tak ten rozdiel je neskutočny v jazde, reťaz treba mazať každych 500km a nie len mazať ale aj čistiť
Používateľov profilový obrázok
warrior606
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 677
Dátum registrácie: Ut 20. Aug, 2013, 17:55
Bydlisko: Legan, IRL

Re: Motorkári na fóre....

Príspevok od používateľa warrior606 »

No tak dnes po ceste z prace nebola az taka premavka tak som prebehol te dofukane gumy a rozdiel bolo fakt poznat v zakrutach :) masina drzala ovela lepsie :)
Inak retaz som poriadne vycistil pred sezonou a zakonzervoval tak cez sezonu budem len mazat a dalsia ocista bude zase po sezone :)
alle
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 1729
Dátum registrácie: Št 30. Aug, 2007, 08:00
Bydlisko: Poprad

Re: Motorkári na fóre....

Príspevok od používateľa alle »

tak vidíš ;)
alle
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 1729
Dátum registrácie: Št 30. Aug, 2007, 08:00
Bydlisko: Poprad

Re: Motorkári na fóre....

Príspevok od používateľa alle »

chodí niekto na ring? pripajam nejake fotky... bolo super odporučam !

Obrázok

Obrázok

Obrázok
Používateľov profilový obrázok
Leon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7115
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: Motorkári na fóre....

Príspevok od používateľa Leon »

Pravdepodobne sa zapojím do klubu aj ja, podľa toho či stihnem spraviť vodičák ešte tento. :D

Ale čo sa týka stroja už mám jasno.

Obrázok
alle
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 1729
Dátum registrácie: Št 30. Aug, 2007, 08:00
Bydlisko: Poprad

Re: Motorkári na fóre....

Príspevok od používateľa alle »

Z750 je fasa motorečka :) pekna a na začiatok dosť silna takže bacha...
Používateľov profilový obrázok
Leon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7115
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: Motorkári na fóre....

Príspevok od používateľa Leon »

Hej viem. :) Niekto hovorí, že na začiatočníka treba hľadať niečo slabšie. No už mi aj hovorili, že takých nemám počúvať a že je úplne jedno čo kúpiš na začiatok. (myslím tým do tých 750). eď jazdíš s rozumum tak je to jedno.

Ja som mal ešte to šťastie (smolu ? :D), že som robil vodičák na malú motorku v 15tich (teraz 28) takže najazdené niečo to málo mám. Teraz budem robiť vodičák len kvôli tomu, že to treba na tú veľkú. :) pôvodne som plánoval R6ku, no nakoniec som sa na superšporta uplne vyprdol k nám do Košíc.
alle
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 1729
Dátum registrácie: Št 30. Aug, 2007, 08:00
Bydlisko: Poprad

Re: Motorkári na fóre....

Príspevok od používateľa alle »

blbosť...vobec to nieje jedno na čom začinaš, to poznam tie reči... a ešte keď mi niekto bude tvrdiť že keď jazdiš s rozumom tak že možeš jazdiť na čom chceš :hysterical: určite keď si niekto kupi litra bude s tym jazdiť na štvrť plynu a predpisovo... toto su rozpravky ktore sa sice dobre počuvaju ale je to uplna kxkxtina... silna motorka resp. superšport nad 600ccm alebo niečo z toho odvodene su všetko motorky čo ti odpustia veľmi malo chyb.. keď maš krizovku na aute šlapneš na brzdu a stojiš alebo ked buchneš strelia airbagy odopneš sa oprašiš a si okej... na motorke ked v krizovke zahakneš za brzdu ideš k zemi a počas kotulania po zemi sa možeš modliť aby si netrafil stlp,zvodilo alebo auto.. nechcem strašiť ale je to tak...na motorke musiš robiť všetko uplne s citom čo auto nevyžaduje...zahuliť tomu na motorke vie každy ale sklopiť ju a ubrzdiť ju už nie....na motorke keď maš zle navyky je to strašne nebezpečne a ludia si to vobec neuvedomuju.... kopec ludi na motorkach jazdi v krči a so strachom pri krizovkach reaguju nespravne a krčovito... všetky tieto veci sa nenaučiš hned ale musiš si dosť vela odjazdiť aby si mal spravne navyky a aby si bol na motorke uplne uvolneny a tieto veci sa nenaučiš keď budeš sedieť na litrovom stroji z ktoreho maš strach...

Návrat na "Automobily a dopravná diskusia"