Všeobecná diskusia

Diskusie o automobiloch, dopravných predpisoch, motocykloch, a iných témach súvisiacich s dopravou.

Objektívna zodpovednosť je...

pozitívny krok k bezpečnosti cestnej premávky.
71
42%
hlúposť.
99
58%
 
Celkom hlasov: 170

Používateľov profilový obrázok
molnart
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6663
Dátum registrácie: Ut 19. Jún, 2012, 23:03
Bydlisko: Bratislava/Samorin

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa molnart »

undertaker007 napísal: Čo som ešte neskúsil, nemám gule, že keď už auto naštartujem a vyhodím kľúč, že čo sa stane...
nic, ides dalej, len potom druhykrat uz nenastartujes. http://www.autoforum.cz/zivot-ridice/co ... izdy-klic/
Spoiler: ukázať
PC: CPU: Intel Core i5 12600K with Silentium Fortis 5 ARGB MB: MSI Tomahawk Z690 DDR4 RAM: 2x 16GB G.Skill Ripjaws V 4400-19 DDR4 GPU: GigaByte Eagle GeForce RTX 3060 Ti OC HDD: Samsung 970 1GB GB PSU: Corsair RMx (2018) 650W Case: Fractal Meshify 2 Compact Monitor: Philips 272B7QPJEB OS: Win 11 64-bit
Notebook: HP EliteBook 840 G6 Core i5 8265U, 16 GB RAM, 512 GB SSD
Server: HP Microserver Gen8 Xeon E3-1265Lv2, 16GB ECC DDR3 OS: PVE + OMV + OPNsense
Phone: Samsung Galaxy A52s
Tablet: iPad Pro 11 (2018)
ANONYM_a7

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

To by bola pekna pecka keby ti umrel signal z kluca na dialnici a auto sa len tak vyplo :D Stare dobre renaultacke karty jak do firemnych notebookov :D
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa mp3turbo »

>> Čo som ešte neskúsil, nemám gule, že keď už auto naštartujem a vyhodím kľúč, že čo sa stane...

v prvych rocnikoch auto bude gulat az dojde palivo, az v poslednych myslitelia precitli... https://www.youtube.com/watch?v=iSYdgGMBxbE
ako to ma konkretne Subaru neviem.



>> Apropo - kamos co kupil rovnaku ibizu ako ja je v servise s kontrolkou motora po 4000km :D dpc :D

:( kamaratova frajerka mala Pólo jednadva, 18k km rozleteny motor na atomy lebo parkoval dole kopcom a rozvody (aaaano, styri generacie napinakov a vodiacich list nestacia aby sme to spravili poriadne), pri 27k alebo 29k km rozpadnuta DSG. Pohoda, po zaruke za 1800 cize to nebola velka oprava. Tak sme jej povedali ze si nemala kupit poloauto, ale cele normalne auto. Kedze mala dobre skusenosti s jednadva, zahodila Polo a kupila... uplne ine jednadva samozrejme s DSG. Uz som tu o tom pisal, niekde na strane 1245.

Kontrolka motora pri 21k km, sklbanie trhanie, prevodovka dole. Nervy na dranc. Dalsi voz bude jednadva s DSG. Nabeton. Pohoda. Pre uplnost dodam ze je to managerka ktora sice autam nerozumie ale robi kvanta managerskych rozhodnuti. Ked su taketo... ani sa necudujem ze to vyzera tak ako to vyzera.
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
ANONYM_a7

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

tie 7 dsg co davaju do lacnakov su shit je to vseobecne znamy fakt. Skoda skoda -- uvidime teda kedy skoncim ja na smetisku dejin ale dufam ze ak sa budem starat a jazdit rozumom bude to ok.

Apropo to mala uz e211 TSI ci e111 este?
Používateľov profilový obrázok
Chris
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5174
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Chris »

tak asi moc uspesna managerka nebude ked jazdi 1.2TSi DSG :D :D :D
Master of PaloAlto NGFWs, Cisco ASAs
Používateľov profilový obrázok
stanomx
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3416
Dátum registrácie: Št 19. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa stanomx »

uspech sa meria autom? presne toto je problem
RAMMSTEIN
ANONYM_a7

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Uspesny manazer sa da spoznat podla auta? to som nevedel hmm :)
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa mp3turbo »

>> uspech sa meria autom? presne toto je problem

velmi spravne. O majetkovych pomeroch mi neprislusi rozpravat, strucne tolko ze zaraba sest cifier rocne po zdaneni a v slove hypoteka nevie ake I sa pise lebo ziadnu v zivote nemala. Neviem aky mala motor, co mala e111 alebo e211 alebo e121 alebo e112 alebo e221, bolo to vsak priblizne sest rokov dozadu nove takze som presvedceny ze nemala tu poslednu generaciu a urcite nemala to co mas ty, Broslo.

Ono je nutne priznat ze WV silno zapracoval na tych nedorobkoch, ved iste to sa nedalo zniest technicky aj ekonomicky... ale ze im to trvalo :)
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6701
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa stefan222 »

wingo napísal:
stefan.koval napísal:Dnes si idem z prace a ujo cuva nervozne a bum do peugeotu 508 sw zo zadu, stal som za nim, vystulil, pozrel a okom nic nevidel a uz nastupoval a chystal sa prec a ru zrazu vidi jak sa k nemu rutim ze to hadam nemysli vazne a on tha taky cierny ze ho nevidel a bla bla a ja ze vola on policiu?alebo ja som vytahoval mobil ta heh hej ze on zavola. Kusa som sa plasil a siel som prec tak kto vie ci volal.
Sorry ale to fakt myslis vazne? Ziadna viditelna skoda a ocakavas nie ze da listok keby daco, ale ze dokonca bude volat na seba policajtov? Preco by to akoze mal robit? Myslienkove pochody niektorych ludi su fakt mimo mojho chapania...

A vies co mal v kufri? Mal rucnu zatiahnutu a autom nadvihlo no naraznik to ustal. Skor sa zamyslaj nad svojim zmyslanim. Kopec casu usetris. Ze auto v predu automatixky suchalo daxo ta asi tiez nezaujima.
hry- ps5
doma-HP probook
Používateľov profilový obrázok
Chris
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5174
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Chris »

firemne auto sa nedava podla tabuliek a budgetu ? nema mat spravny manazer reprezantivne auto ???

teraz tu nebudeme brat do uvahy, ze robi niekde akoze manazerku, len bud asi moc to nejde, alebo firma je mala, ze nema ani firemne auto a kupovala si za svoje ....
Master of PaloAlto NGFWs, Cisco ASAs
Používateľov profilový obrázok
Shairachaz
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1858
Dátum registrácie: Ut 11. Mar, 2014, 12:04
Bydlisko: Kráľovský Chlmec

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Shairachaz »

Správny podnikateľ a manažér jazdí v BMWčkach a G-wagenoch so ŠPZ na všetkých autách 555 :D

//pán bývalý boss dnes vlastní tuším už aj Nisána GTR, lahoda <3

Inak brambůrka si stúpla do svedomia a bez problémov už odjazdila ďalších vyše 300km. Len okolo 3000rpm to niekedy trhne :D ale to nič, holt budem predbiehať 5kou :D

To trhanie som zatial nijak zvlast neskumal, nad jedno trhnutie som sa este nikdy nedostal, to som uz manever bud dokoncil alebo predbiehanie rozmyslel :D
Hromy Hněvu podřimují na Severu. Podobny dubu, jehož větve jsou plny hnoje, a hnízd nářků, a pláče, snášených na Zemi které spalují Noc i Den a vyvrhují stáda škorpionů a vypouštějí síru smíchanou s Jedem. To jsou Hromy, které jsou okamžitě připraveny rozeřvat se stovkami mohutných Katastrof a statisíců Pohrom, po kterých nezůstane nic a nikdo zde nic nepozná. Jedna skála porodí tisíce, právě když Srdce Člověka dosáhne jeho Myšlenek.
Používateľov profilový obrázok
Leon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7115
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Leon »

Broslowski napísal:Uspesny manazer sa da spoznat podla auta?
Áno presne tak.
.
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6701
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa stefan222 »

stryko lovac si kupil pasata a mal by aj na porsche no sam mi pvoedal, nerad sa ukazuje, niekto da do auta, niekto inde.
ako no berem, pan slota si doprial pekne auto, je fakt velky manager.
hry- ps5
doma-HP probook
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Snake »

Chris napísal:tak asi moc uspesna managerka nebude ked jazdi 1.2TSi DSG :D :D :D
Aj ja jazdim na firemnej fabii, a?





.
Používateľov profilový obrázok
Chris
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5174
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Chris »

a si volaky manager ?
Master of PaloAlto NGFWs, Cisco ASAs

Návrat na "Automobily a dopravná diskusia"