Všeobecná diskusia

Diskusie o automobiloch, dopravných predpisoch, motocykloch, a iných témach súvisiacich s dopravou.

Objektívna zodpovednosť je...

pozitívny krok k bezpečnosti cestnej premávky.
71
42%
hlúposť.
99
58%
 
Celkom hlasov: 170

Používateľov profilový obrázok
Blackhawk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2436
Dátum registrácie: St 07. Jan, 2009, 14:12
Bydlisko: Sereď

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Blackhawk »

To druhe modre boli chalani uz kuknut, predava sa vraj uz dost dlho a isty cas bolo uz aj za 6500. Tu je koment k tomu:
Druhe je predok po buracke, motorova cast zoxidovana nadmierne, interier pohoda, exterier sem tam tukance, s motorom by nemalo byt nic. Brzdy navymenu coskoro , auto jak keby dlho stalo dakde.

A k tomu prvemu:
Z toho Kosickeho bazara by som auto nekupil. Jedine ze by to STcko malo zaznam na fordzone a bolo poriadne preklepnute. Zopar aut som tam uz bol pozriet

:(
Spoiler: ukázať
CPU : AMD Ryzen 5 5600X , MB : ASUS TUF GAMING B550-PLUS , RAM : Patriot Viper 4 Steel Series, 16GB , GPU : GTX1060 , PSU : Corsair TX650M , HDD : Samsung 970 EVO, M.2 SSD
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5596
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Jednoduska »

Idem ti pivko ;)

To modre vyzera pekne a konecne chapem uz aj cenu...

Oranzove ten bazar,nosia aut vela no nemam skusenost. Samozrejem ho pojdem pozriet mam to za rohom a som rad ze mam aj realnu skusenost niekoho. este sa popytam.

Dakujem este raz malokto tak promptne zareaguje!
Používateľov profilový obrázok
Blackhawk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2436
Dátum registrácie: St 07. Jan, 2009, 14:12
Bydlisko: Sereď

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Blackhawk »

nie je zac, inak ak by si nevedel, existuje spominana fordzona: www.fordzona.sk
Podla VINka si vies pozriet vybavu a ak su dostupne tak aj zaznamy o km pri servisnych ukonoch, ale tato funkcia je spoplatnena.
Spoiler: ukázať
CPU : AMD Ryzen 5 5600X , MB : ASUS TUF GAMING B550-PLUS , RAM : Patriot Viper 4 Steel Series, 16GB , GPU : GTX1060 , PSU : Corsair TX650M , HDD : Samsung 970 EVO, M.2 SSD
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5596
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Jednoduska »

Ano Ano jedn osom aj pozeral cez to tak samozrejme ziaden ford nekupim bez zaznamu poriadneho :)

uz to ale vidim tak radsej poriadny dvojliter ako nejaky rozslahany ST, nechcem sa do dvoch rokov finacne zruinovat. ved sa este ozvem urcite s kazdym updatom :)
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa quicky »

tento tyzden idem frajerke pozriet Fiat 500, 2016/9tis km, 5r/100tis zaruka... no snad kocik + nakupna taska sa zmesti :D
Používateľov profilový obrázok
scream
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4465
Dátum registrácie: Ut 04. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa scream »

Kolka to vlna hejtu na BMW... E90 podarene auticka, mrzke, tvrdsie, dobry posed, az sportove zvezenie, ziadna hrdza a motorizacie 2005-2007 relativne v pohode. 320d jeden z najlepsich motorov tej doby, pruzny, kulturny, dobra spotreba. 6vlace benzin ziaden priamy vstrek, slusny vykon, este slusnejsia spotreba. Automat v principe jednoduchy. Interier uz podla doplnkovej vybavy...

Len ono je to tak. Poznam jeden kus e91 2007 200tis+ 320d a menili sa tam tam len olej, filtre, gumy, a brzdove dosticky. Ziaden dalsi spotrebak. A ono to auto stale vyzera a ide ako nove. Lenze to neni stocenica, je to kupene na slovensku s historiou.

Druhy 325i AT 2005 sice bol kupeny bez zavad ale bolo to auto s neznamou historiou, dovoz + 6 majitelov na SR na budiku "300tis" km. Dopadlo tak, ze sa predalo za 3500E. A/T KO, Vanos KO, piestne kruzky KO, rozvody tesne pred KO, iDRIVE KO.

Takze treba vediet ake BMW kupit a ake nie, ci uz motorizaciu alebo stav a je to podla mna jedno z najlepsich aut tej triedy na sportove zvezenie pokial ostaneme v kategorii 150-250ps
Ryzen5 7600, 32GB DDR5 6000 Corsair, MSI PRO B650-P WIFI, Fortis 5, XFX RX 6700 10g, 2x2TB samsung 980 pro, 2TB SATA, EVGA SuperNOVA 550 GT @ 31,5" iiyama G-Master GB3271QSU-B1
XBOX series X
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12226
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa HellAngel »

Nove Volvo celkom pekne zvladlo crash testy
http://www.auto.cz/volvo-xc60-v-prvnich ... kuse?typ=1
NB: Asus ROG Zephyrus G14
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6751
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa stefan222 »

borci, idem na otocku do italy,17hod tam, 17 s5. na co nezabudnut. hasiaci treba? rezerva staci 1 ci vziat 2? rakusku dialnicnu kupim aj cez net? nechcem cez sliovinsko a madarov,dik, idem len 2-3 dni, ze ked daco chcete poslat kludne
hry- ps5
doma-HP probook
maniak
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1937
Dátum registrácie: So 31. Jan, 2009, 00:41
Bydlisko: Kittsee, Rakusko

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa maniak »

stefan: naco by ti boli 2 rezervy? Nemas inak len tak nahodou na mazde iba lepiacu sadu? Rakusku znamku kupis na hranici, stale je nalepovacia (elektronicka tusim od buduceho roka).
FVE 12.45 kWp V/Z
Používateľov profilový obrázok
mirjak
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2224
Dátum registrácie: Št 16. Nov, 2006, 02:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa mirjak »

stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6751
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa stefan222 »

ta v mazde hej len tu montaznu penu ako to volam, mam aj neaku amzda mobility ze pridu po mna a opravia ale neako enmame cas nazvys, zeby som cakal na neakeho dedula. ale dik, vezmem aspon jednu, na svk sa neda kupit ta rakuska? budem v blave nakladat kamosa a potom uz by som nerad stal,
hry- ps5
doma-HP probook
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5596
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Jednoduska »

Ja len svoj nakupny update, Focusy benzinove bez LPG 1.8 ci 2.0 nic, nikto nepredava....

jeden jediny je na SVK (v pradnej vybave uznavam) ale 7k na plechacoch bez sezonneho obutia (a to na fordzone pise ze sa vyrobilo na 16 diskoch tie asi supli bokom nech zarobia...)
https://www.autobazar.eu/ford-focus-com ... 86082.html
WF0SXXGCDS8A58590

Aspon VIN dal aj to sa mu nechcelo pisat do SMS ale diktovat...ved to je roboty preboha! :D
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa mp3turbo »

ty si sa nechal zlakat na tie svoje STcka / pre-approved choices, nic ine nechces pocut
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
Používateľov profilový obrázok
SKiLEX
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5356
Dátum registrácie: Po 09. Mar, 2015, 16:13
Bydlisko: KE

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa SKiLEX »

chlapci, viete mi len tak priblizne ohodnotit auto? nemam sajnu aku moze mat hodnotu, a v autobazaroch som nasiel len 3-4 s danym motorom, takze neviem odhadnut cenu...


jedna sa o Daciu Logan MCV model po FL, Vyrobena v lete 2009, najazdene 120 000km, Motor 1.6 16V 77kw (kod K4M)
- Auto pouzivali robotnici, cize nesetril ho nikto
- Pravidelne kazdy rok /15 000 az 18 000/ km bola robena komplet servisna prehliadka v autorizaku(servisna knizka + komplet blocky odlozene...), co v autorizaku povedali ze treba menit, to sa vymenilo -> technicky je auto uplne v poriadku, akurat interier + a hlavne lak je opotrebovany(na viacerych miestach oderky do plechu)
- Rok dozadu velky servis za 900€ (brzdy, rozvody, kvapaliny, sviecky, cievky, filtre, nejaky tesniaci kruzok na hriadely...)

vybava: 7miest, klima, spetaky v elektrike, radio bez BT/USB + 4 repro, predne okna elektricke, metaliza a asi nic ine sa tam kupit uz ani nedalo

2 sady kolies(plechace), letne maju 1 sezonu za sebou, zimne zrele na vymenu

ma za sebou jeden "tukes" s citroenom jumper, opravovana bola v autorizaku
http://i.imgur.com/qVb2cky.jpg
http://i.imgur.com/knRrk0b.jpg

predne, zadne dvere sa menili komplet, blatniky len vyklepane

aku cenu tam asi nahodit? pocitam ze to bude nieco okolo 1500-3000€, ale to je dost velke rozspetie... pripadne treba nejake foto?
PC: Ryzen 5600x, Gigabyte B450i aorus pro wifi, Crucial Ballistix 2x8GB 3200mHz, Asus dual 6700xt, Corsair RM750x, FD meshify 2 compact lite, AOC Q3279VWFD8
Zvuk: Panasonic SC-PMX80, ATH M50x
NTB: Thinkpad X270, Probook 440 G7
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6751
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa stefan222 »

buchni 3 ked ti to nesuri. ked mamine punto som mal kupcu za 2300 bez klimy 2007. tu by som smelo pytal.
hry- ps5
doma-HP probook

Návrat na "Automobily a dopravná diskusia"