Všeobecná diskusia

Diskusie o automobiloch, dopravných predpisoch, motocykloch, a iných témach súvisiacich s dopravou.

Objektívna zodpovednosť je...

pozitívny krok k bezpečnosti cestnej premávky.
71
42%
hlúposť.
99
58%
 
Celkom hlasov: 170

Používateľov profilový obrázok
Krutibrko
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3690
Dátum registrácie: Ne 02. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Poprad, Brno

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Krutibrko »

Ja nie, sef. Ja som plne spokojny so svojou Kiou Ceed.
Používateľov profilový obrázok
Andre
TV & Audio expert
TV & Audio expert
Príspevky: 11469
Dátum registrácie: St 09. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: Žilina

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Andre »

Jaguar XE
lepsi nez bmw 3, merc C, audi A4, .. skoda, ze ludia, co kupuju tie auta o XE ani nevedia, nie to si ho idu este vyskusat
https://www.youtube.com/watch?v=-3YFTFLmcfk#t=06m57s
5600X | Fortis 5 | STRIX B550-F | 32GB DDR4 3600 | RTX 3070 | Seasonic Focus Plus 650 Gold | NZXT S340 Elite
LG OLED42C21 | Corsair Scimitar + Roccat Hiro | Fnatic Gear Rush Red + CM wrist rest
Fanatec DD 8nm + Fanatec F1 V2 | Simgrade VX-PRO
Topping E50 + Focal Alpha 65
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Snake »

j, lepsi :) na naraznik cakas dva tyzdne, a pri PU si bez auta mesiac :)

2.0 TFSI je v pohode, olej menit po 15 inak budu prusery





.
Používateľov profilový obrázok
Krutibrko
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3690
Dátum registrácie: Ne 02. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Poprad, Brno

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Krutibrko »

Dakujem za info. Vies mi povedat este nieco o tom aute, na co davat bacha, resp. ci niecim trpia? Jazdit sa bude prevazne mesto.
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Snake »

je to novy model, problemov bude hodne, niektore este len prichadzaju, nemam ti co povedat, B9 je tu rok (ani to nie)





.
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13793
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

Papek napísal:
Chris napísal:
Snake napísal:stačia nálepky, tie prachy radšej dajte papkovi na chlast :P . A jo :) zeder ide otvorit, posledna revizia co robia ma tvrdsie pruzenie zapadavajucich guliciek, takze sa s tym clovek musi trosku hrat (nieked az trosku dost), ale otvorit to ide :)
odkial mas take info ? :-)
Nalepky su dobre nato, ze ked k tomu pride nejaky chumaj a vidi, ze je tam Zeder, tak sa na to vykasle, lebo to neotvori hocijaky tupy Jozo z dediny.
kde zozeniem take nalepky ?
od doby toho prispevku uplinuli 3 roky..ake zabezpecenie,respektive nalepky su dnes top ? havarijnu mam
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa mp3turbo »

pri prevazne meste chod veselo na 10.000km s olejom. Pozri, je to tvoj voz, nie je to nejaky 24rocny AAA serbel, olej stoji 60eur, vymena sa da zvladnut aj bez doktoratu v raketovej fyzike. Nic dolezitejsie ako oleje dnesne motory nemaju, to ich drzi pri zivote. Nesetri nezmyselne tam kde sa setrit neda.

Autiak ti padne minimalne 20.000 eur na hodnote za 4 roky vlastnictva, skor tak 25000eur a kludne az 30000eur podla vybavy atd, zaplatis zopar tisic eur za poistky za tie styri roky a par tisic sa strati aj v palive... proste poslednych 240eur co "zbytocne" vymenis olej nema absolutne vyznam spominat. Ani nemusim vediet kolko jazdis rocne, proste 10k v meste a specialne v zime, 15k mimo mesta ako Snake pise, vymalovane.




GT-R : tipovacia sutaz sa moc neujala, mozno by sa este dvaja-traja vyjadrili za tyzden takze fakit a tu su vysledky :

ROCNY POPLATOK ZA PRIHLASENE VOZIDLO : [bez akehokolvek poistenia] 6.000 eur , zrejme je to cestna dan ale nepovedal ze cestna dan, ani to nenaznacil, a ani nikde nebolo povedane ze ma auto pisane na firmu. Ci musia cestnu dan platit aj sudruhovia obcania neviem, kto chce nech si zisti.

ROCNE POISTENIE : [klasika, havarijne atd] : DALSICH 6.000eur , cize to je GARANTOVANYCH 12.000 EUR ROCNE spolu
KOLIESKA : 3.000 eur, pneumatiky feši že 1200, to je cista chudoba pretoze za 1200 kupim gumy na bmw535d, nie na GT-R
PREDNE OKIENKO : 1.700 eur
BRZDY : 3.900 eur
SPODNY PLAST POD NARAZNIKOM : 700 eur
, plastova lišta

tutok : https://www.youtube.com/watch?v=W2iRT2Ybilg

Rocny poplatok na Tesslu v tom istom Italiánsku : 500 eur. Aj tak v tych brzdach za osmicku bol zrejme balik s bielym praskom s preskrtnutym napisom DEA a rucnymi podpismi Žána Klóda Dammeho a Stívna Segala.
Ked vidim tie cisla na GT-R, rozmyslam ze kupim jedno kompletne normalne za 50k, rozpredam na suciastky a zarobim na dom :)



nalepky : stale veselo Zeder. A hlavne si nechaj vypieskovat skla, pripadne si ich sam vyleptaj - uz sme to tu preberali, stoji to sedem eur a utocnika nuti vymenit VSETKY skla kedze musi prerabat VIN aby tvoje auto zajtra nenasli. Vacsi a jednoduchsi odradzovaci faktor ma fakt nenapada.

Snake, mame nejaky report kolko zmizlo Zederovych aut ? A nedajboh kolko bolo aj zamknutych, ne jak moj foter co ma Zedera a zavre ho trikrat za rok ?
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Snake »

Per napísal:kde zozeniem take nalepky ?
od doby toho prispevku uplinuli 3 roky..ake zabezpecenie,respektive nalepky su dnes top ? havarijnu mam
Ty ries zabezpecenie, a nie nalepky, nakolko otvorit dvojkovu octavku a pozret sa ci tam je zeder trva tak, 10 sekund.

turbo: statistika neni, co su internetove reci, tak to boli chlapci z konkurencnych firiem ktori skoncili s prispievanim v momente jak sa podavalo trestne oznamenie, alebo JPP.





.
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13793
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

otazka :ake zabezpecenie je dnes top ?
odpoved:ries zabezpecenie !
:cool:
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Snake »

Ty sa pytas na nálepky, aspoň si precitaj čo píšeš :)





.
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13793
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

fakt,ty vole..dobre no :facepalm:
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Snake »

Bol som v BB velakrat a komunikovalo sa s nimi jednoducho(chsie?)





.
Používateľov profilový obrázok
Fullesh
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 5199
Dátum registrácie: So 05. Apr, 2008, 14:00
Bydlisko: Nitra

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Fullesh »

Momentalne sa po R1 presuva kolona american muscle, asi 20 vozitok :D Tak som siel do laveh oa rychlo prec, aby namna nejaky mustang nahodou nezautocil (mustang attack) :hysterical:
|MB| MSI B450I Gaming Plus |CPU| AMD Ryzen 5 5600G |CPU's Cooler| AIO 140mm
|RAM| G-Skill 2x8GB DDR4 3200MHz Trident-Z |GPU| AMD Vega 7
|SSD| Intel 660p 1024GB M.2 NVMe |PSU| NZXT 650W 80Plus Gold |Case| NZXT H1 V1
|LCD| BenQ BL3200PT |Mouse| Logitech G603 |Pad| Razer Goliathus Speed |OS| Microsoft Windows 10 Pro x64 SK
|OC| Celeron D 330 E0 / Pentium E2160 M0 / Pentium E5200 M0 / Pentium E5200 R0 / Phenom II X3 720 C2 / Core i5 2500K / Core i5 6600K
.
Používateľov profilový obrázok
Blackhawk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2436
Dátum registrácie: St 07. Jan, 2009, 14:12
Bydlisko: Sereď

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Blackhawk »

Snake napísal:
Per napísal:kde zozeniem take nalepky ?
od doby toho prispevku uplinuli 3 roky..ake zabezpecenie,respektive nalepky su dnes top ? havarijnu mam
Ty ries zabezpecenie, a nie nalepky, nakolko otvorit dvojkovu octavku a pozret sa ci tam je zeder trva tak, 10 sekund.

turbo: statistika neni, co su internetove reci, tak to boli chlapci z konkurencnych firiem ktori skoncili s prispievanim v momente jak sa podavalo trestne oznamenie, alebo JPP.
Cize je to stale TOP co sa tyka bezne dostupnych mechanickych zabezpeceni?
Spoiler: ukázať
CPU : AMD Ryzen 5 5600X , MB : ASUS TUF GAMING B550-PLUS , RAM : Patriot Viper 4 Steel Series, 16GB , GPU : GTX1060 , PSU : Corsair TX650M , HDD : Samsung 970 EVO, M.2 SSD
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa mp3turbo »

moj nazor : ano
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.

Návrat na "Automobily a dopravná diskusia"