Všeobecná diskusia

Diskusie o automobiloch, dopravných predpisoch, motocykloch, a iných témach súvisiacich s dopravou.

Objektívna zodpovednosť je...

pozitívny krok k bezpečnosti cestnej premávky.
71
42%
hlúposť.
99
58%
 
Celkom hlasov: 170

Používateľov profilový obrázok
Krutibrko
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3690
Dátum registrácie: Ne 02. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Poprad, Brno

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Krutibrko »

Z útnej vody vieš fuknúť.

A prečo si si dal ráno poldeci? Lebo nalačno je nedobre raňajkovať :hysterical:

Inak mne zase neštartuje auto :facepalm:
Používateľov profilový obrázok
lacika
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4278
Dátum registrácie: Pi 11. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: KE

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa lacika »

v takej zime by som ani ja nestartoval :D
Používateľov profilový obrázok
stanomx
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3426
Dátum registrácie: Št 19. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa stanomx »

Ja to stale hovorim. Neviem čo by si ty robil, keby si stál vonku v tej zime celú noc. Však sneh by ťa spálil :laugh:
RAMMSTEIN
Používateľov profilový obrázok
felipe25
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5770
Dátum registrácie: Po 19. Júl, 2010, 13:00
Bydlisko: Košice

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa felipe25 »

Chris: ale preco ich posielas do ()? sak oni za to nemozu, tiez sa spoliehaju na ten pristroj, a vdaka nemu odhalia stovky takych, ktorych ani ty nechces mat na cestach.
poznam par takych, ktory by sa k tebe takto pekne nechovali, keby si bol arogantny.
bud rad, ze s tebou nesli na tie testy do nemocnice, lebo za ne si zaplatis sam (plus strata casu)

sak im pekne vysvetlim, nepil som, urobme este jeden test o 5minut, a ked nie, tak nemocnica.
Spoiler: ukázať
Main PC: Fractal Define Black R5 window, ASUS ROG STRIX Z390-E GAMING, Intel Core i5 9600K, Patriot Viper4 Series 16GB KIT DDR4 3000MHz CL16, ADATA XPG GAMMIX S5 SSD 256 GB SSD, 1x5TB + 1x4TB, GIGABYTE 1060 GTX 3GB, Blue-Ray LG, 23" Fujitsu Siemens LED LCD, key: Hama uRAGE, mouse: Logitech G700, Windows 10 Pro 64bit

NB work: Fujitsu Siemens Esprimo Mobile U9200 12", Windows 10 Pro 64bit

Huawei Mate 20 Pro
Motorola G7 Power
Apple iPad Mini 2 16GB
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7744
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa LordKJ »

:facepalm:

ved jemu ocividne vadilo, to, ze mu nutili ideu, ze si dal poldeco na ranajky
Používateľov profilový obrázok
Papek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7281
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Papek »

felipe25 napísal:Chris: ale preco ich posielas do ()? sak oni za to nemozu, tiez sa spoliehaju na ten pristroj, a vdaka nemu odhalia stovky takych, ktorych ani ty nechces mat na cestach.
poznam par takych, ktory by sa k tebe takto pekne nechovali, keby si bol arogantny.
bud rad, ze s tebou nesli na tie testy do nemocnice, lebo za ne si zaplatis sam (plus strata casu)

sak im pekne vysvetlim, nepil som, urobme este jeden test o 5minut, a ked nie, tak nemocnica.
Tiez som zazil presne tieto iste kecy, kde sa mi snazili natlacit do hlavy, ze opakovany test je strata casu a zbytocne iba zdrziavam a pod. Ze na vyhovorky ako Mila, kava a podobne nie su zvedavi. To som fukol 0,3. Pockali sme par minut, fukol som nulu a ziadne dovi, len sa otocili a zastavovali dalsich.
To buď chápeš, ale potom sa nepýtaš, alebo nevieš a potom nemá význam odpovedať.
Spoiler: ukázať
i5-6500T + NoFan CR95C & XFX Radeon 6600 8GB + Alpenföhn Peter 2
Používateľov profilový obrázok
felipe25
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5770
Dátum registrácie: Po 19. Júl, 2010, 13:00
Bydlisko: Košice

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa felipe25 »

sak v poriadku. zopakujem policajtovi: pan policajt, nehnevajte sa, ale este som si vedomy, co som robil posledne hodiny. s vysledkom nesuhlasim, bud opakovana skuska alebo krvne testy. preco ich posielat do pi?
ja nechapem, preco kazdy berie fizlov ako nutne zlo. tiez su to len zamestnanci, ktori maju svojich nadriadenych.

"Žiadosť o vyšetrenie krvi

Policajt môže vykonať dychovú skúšku pri každej cestnej kontrole. Podľa zákona na zadržanie vodičského oprávnenia a trestné stíhanie postačí aj údaj z policajného testera. Ak však vodič vie, že nevypil ani kvapku, má právo požiadať o dodatočnú dychovú skúšku zhruba po 15 až 20 minútach. Policajtovi však zákon neukladá povinnosť opakovanú skúšku vykonať, rozhodnutie je len na ňom.

V takom prípade má vodič právo požiadať o odber krvi, a to mu už polícia musí umožniť. Za laboratórne testy vždy platí ten, kto si ich objednal, no vždy je to lacnejšie než prísť o vodičský preukaz alebo skončiť vo väzení.

V tejto súvislosti chceme upozorniť, že výhovorky na lieky a chorobu neobstoja. Zákon o premávke totiž jednoznačne zakazuje vodičovi sadnúť za volant v čase, keď liek znižuje jeho schopnosť šoférovať. Na tento fakt by vás mal upozorniť lekár a príbalový leták. Rovnako nesmiete šoférovať ani vtedy, ak vaše vodičské schopnosti zníži úraz, choroba, nevoľnosť alebo únava."


lenze ked sa clovek sprava arogantne, moze byt rad, ze policajt da opakovat dychovu skusku...
Spoiler: ukázať
Main PC: Fractal Define Black R5 window, ASUS ROG STRIX Z390-E GAMING, Intel Core i5 9600K, Patriot Viper4 Series 16GB KIT DDR4 3000MHz CL16, ADATA XPG GAMMIX S5 SSD 256 GB SSD, 1x5TB + 1x4TB, GIGABYTE 1060 GTX 3GB, Blue-Ray LG, 23" Fujitsu Siemens LED LCD, key: Hama uRAGE, mouse: Logitech G700, Windows 10 Pro 64bit

NB work: Fujitsu Siemens Esprimo Mobile U9200 12", Windows 10 Pro 64bit

Huawei Mate 20 Pro
Motorola G7 Power
Apple iPad Mini 2 16GB
Používateľov profilový obrázok
Papek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7281
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Papek »

Jasne, policajt sa bude ku mne spravat ako falus a ja mu budem slusne hovorit pan policajt nehnevajte sa ... neviem kde ty zijes, ale ja si na hlavu srat nenecham, urcite nie ked je to uplne bezdovodne. Vzdy sa spravam k policajtom normalne, ale ked je z jeho strany zla odozva, nemienim skakat ako on piska. Je to obycajny clovek ako hocikto iny a ked mi mieni strpcovat zivot, tak ho budem strpcovat aj ja jemu.
To buď chápeš, ale potom sa nepýtaš, alebo nevieš a potom nemá význam odpovedať.
Spoiler: ukázať
i5-6500T + NoFan CR95C & XFX Radeon 6600 8GB + Alpenföhn Peter 2
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7744
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa LordKJ »

Používateľov profilový obrázok
Odar
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5551
Dátum registrácie: St 13. Okt, 2010, 17:10
Bydlisko: PD / NR Slovensko

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Odar »

felipe25 napísal:ja nechapem, preco kazdy berie fizlov ako nutne zlo. tiez su to len zamestnanci, ktori maju svojich nadriadenych.
Ked sa vacsina z nich (cest vynimkam) nebude spravat, ako hyena, tak si ich ludia budu aj vazit.
- PC
Spoiler: ukázať
Corsair SF600 600W 80 PLUS Platinum
Cooler Master MasterBox NR200 Black
Crucial Ballistix 2 x 16GB DDR4 3600 CL16
Kingston KC3000 2TB NVMe + Thermalright HR-09 2280 PRO Black, Samsung 970 EVO Plus 2TB NVMe
Gigabyte B550 I AORUS PRO AX
Ryzen 9 5900X
ASUS TUF GeForce RTX 3080 GAMING O12G (0.862V @ 1890 MHz)
Noctua NH-U12A
2 x Noiseblocker NB-eLoop B12-PS
2 x Noctua NF-A12x15 PWM Chromax Black
AOC Q3279VWF
-- HTPC
Spoiler: ukázať
Streacom ST-NANO150 HTPC PSU 150 Watt
Streacom ST-F7CS EVO
Asus ROG STRIX B760-I GAMING WIFI
i5-13500 (power limit 45 W)
Kingston FURY Beast DDR5 2x16 GB 5200 MHz CL40
Silicon Power P34A60 2 TB NVMe + Samsung 850 EVO 500 GB SATA + Crucial MX500 2 TB SATA + WD Blue 3D NAND 500 GB M.2 SATA
Noctua NH-L9x65
Noctua NF-A8 PWM
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa mp3turbo »

nemam dojem ze by sa VACSINA policajtov spravala ako HYENY. Na mojich starych tragacoch si relativne casto lajznem zastavenie a aspon zbeznu kontrolu papierov (STK a podobne, to uz teraz odpada s novymi systemami Soitronu ktore budu mat vsetky policajne vozy).
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5595
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Jednoduska »

bude zas milionovy projekt a fabie za 300 000 ze neico nove maju v PZ? :D

Ja odkedy si to fukam po meste s twingacom ani raz som nedychal, a to vkuse pocuvam ako ludia musia pravidelne. Ale vacisnou fukat davaju medzi mesto ma dedinou asi ze? sedlaci idu z dikoteky a tak. aspon kamos ma pravidelne kontroly kazdy piatok sobotu co ide v noci autom z mesta, uz si skoro potykali s chalanmi :laugh:
Používateľov profilový obrázok
Andrew007
Čierna listina bazáru
Čierna listina bazáru
Príspevky: 1735
Dátum registrácie: Ne 28. Dec, 2008, 20:14
Bydlisko: Senec

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Andrew007 »

Ahojte, takze STK EK mam platne do 02.12.2015 . Kedze som si bral dovolenku na zajtrajsi den, potreboval by som vediet co je potrebne doma prichystat prip. skontrolovat na aute . Co sa tyka pal. pc VAG mi hazde error na parkovackach, mech. funkcie by mali byt v poriadku. (brzdy, rozvody, ... ) Auto malo generalku koncom jula kedy boli menene vsetky potrebne veci od palivoveho cerpadla az po olej . Jedna sa o Golf V 1.9 BKC bez dpf . Vdaka za pomoc .
5800X3D - ROG strix B550-A gaming - 4090 GS - Corsair 32/3600 - 970 evo 1TB - Corsair RM850 - Dell 2716DG 2K/144 / Dell Gaming G3223Q 4K/120
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5595
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Jednoduska »

Nemas kontakt ziaden?

svetla, brzdy, rozmer kolies, povinna vybava. Auto nechaj nahriate kedze ti ho bude potom studene vytacat na EK na prevadzkovu teplotu.

Pozor na prkotiny typu lekarnicka, ak nejdes po znamosti tak ta budu chciet vyzdimat aspon o 10 eur za taketo srajdy.
Používateľov profilový obrázok
Andrew007
Čierna listina bazáru
Čierna listina bazáru
Príspevky: 1735
Dátum registrácie: Ne 28. Dec, 2008, 20:14
Bydlisko: Senec

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Andrew007 »

Tak kym som bral feliciu mal som ale s danou osobou aktualne uz nemozem ratat . :-)

V Senci je spolocnost Dodo Cars na bratislavskej, to mam tak najblizsie. Prinajhorsom mozem aj do BA, potrbeujem vediet overene miesto a hlavne ci je mozne ma booknut este na zajtrajsi den . Kolesa mam 17 ktore su aj zapisane do TP, brzdy su tiez v poriadku . Povinna vybava ma byt tiez nedotknuta, jedine lekarnicka je po expiracii . Apropo, co s chipom a pokazenym snimacom hladiny oleja ktory sa nachadza pri kapote - jedna sa o neustalu zavadu u G5 pricom hladina je v norme.
5800X3D - ROG strix B550-A gaming - 4090 GS - Corsair 32/3600 - 970 evo 1TB - Corsair RM850 - Dell 2716DG 2K/144 / Dell Gaming G3223Q 4K/120

Návrat na "Automobily a dopravná diskusia"