Nové presúvadlo 15 000e - Seat IBIZA FR 1,2 TSI, 6st. manual 81kW

Diskusie o automobiloch, dopravných predpisoch, motocykloch, a iných témach súvisiacich s dopravou.
Používateľov profilový obrázok
Andre
TV & Audio expert
TV & Audio expert
Príspevky: 11482
Dátum registrácie: St 09. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: Žilina

Re: Nové presúvadlo 15 000e

Príspevok od používateľa Andre »

ked si zakryjes na cumaku znak toyoty, tak uplne jak lexus :)
nvm ale ci chce cakat
5600X | Fortis 5 | STRIX B550-F | 32GB DDR4 3600 | RTX 3070 | Seasonic Focus Plus 650 Gold | NZXT S340 Elite
LG OLED42C21 | Corsair Scimitar + Roccat Hiro | Fnatic Gear Rush Red + CM wrist rest
Fanatec DD 8nm + Fanatec F1 V2 | Simgrade VX-PRO
Topping E50 + Focal Alpha 65
ANONYM_a7

Re: Nové presúvadlo 15 000e

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

nevyzerá ale je to staĺe len yaris. Dobré spolahlivé auto ktoré ničím neurazí ale ani neprekvapí. Je to železná košela ktorá je určite v rámci katastrofálneho scenára v hľadáčiku. Jo a vo vnútri je mrte miesta, viezol ma uberista naposledy na yariske a som kukal jak puq...
Používateľov profilový obrázok
lacika
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4278
Dátum registrácie: Pi 11. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: KE

Re: Nové presúvadlo 15 000e

Príspevok od používateľa lacika »

predtym nez jeden od nas zrusil svoju yarisku, tak mal na nej nalepku "Ked vyrastiem, bude zo mna Lexus"
ANONYM_a7

Re: Nové presúvadlo 15 000e

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Neboj sa nikdy z toho lexus nebude :) okolo lexusu to ani nechodilo zasa az taka dizajnova pecka to nie je :)
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6758
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: Nové presúvadlo 15 000e

Príspevok od používateľa stefan222 »

neviem, ale mne to pride mega pomale to auto, na to ake je to male, 11s ako ze vau? na 1,5 a 136nM mi to pride pomale, a spotrebe 4,8 neverim tiez. ale dizajnovo velmi sa mi paci, inac a ten volant mam pocit ze tlacia do stredu palubovky nie? :D sa bude sediet ako v avii pomaly ze traja v predu
hry- ps5
doma-HP probook
ANONYM_a7

Re: Nové presúvadlo 15 000e

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

ano tento udaj je aky je a je pravdivy, to auto je mrte pomale ale napr do 80tky ide jak drble... potom to umre... spotreba byva v praxi samozrejme vyssia hlavne ak chces jazdit agilne musis tocit = vyssia spotreba. Vôbec to nie je také skvelé auto, len je pekné, spolahlivé, nemá decké chyby ..
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12237
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Nové presúvadlo 15 000e

Príspevok od používateľa HellAngel »

nova yariska dostane aj novy motor, ta lenivost atmosferickych benzinov je koli normam, su dusene, dlhe prevody. Pemtam este mitsu lancer rv 1994. 1.6 benzin, to dokazalo ist ako mrdnute s tym motorom
NB: Asus ROG Zephyrus G14
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6758
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: Nové presúvadlo 15 000e

Príspevok od používateľa stefan222 »

mne dokonca ten yaris pride menzi ako ibiza, ale taky auris je vzhladovo pekne auto, seat sa neozvali dnes nic?
hry- ps5
doma-HP probook
ANONYM_a7

Re: Nové presúvadlo 15 000e

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

ozvali nemam definitivu este to musi schvalit jeden clovek zo spanielska inak vsetko preslo cize caka sa na last call... vyslovene mi bolo povedane ze je to na velmi dobrej ceste, predajca ma ubezpecil ze robi skutocne maximum, neviem preco ale verim mu. Kazdopadne sme sa zhodli na definitive do piatku co odkazuje aj na importera.

aj mne pride byt yaris mensi ako ibiza ale vo vnutri je pre pasazierov paradoxne viac miesta :)

Uvidime stale som nenasiel anilen priblizne lepsiu ponuku za 13k
Používateľov profilový obrázok
avixe
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1575
Dátum registrácie: So 22. Apr, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Nové presúvadlo 15 000e

Príspevok od používateľa avixe »

andrejsvk napísal:stiv -
Menit vsetky spotrebne diely? veci co sa pravidelne maju menit po xrokoch, s tym musis pri nakupe jazdenky ratat a aj s ich vymenou to vychadza lacnejsie nez nove auto

vsetky 3 peugeoty jazdili po 200k skoro ako nove a nemali nic skoro nic opravovane? ani vramci zaruky?´

ked kupujem nove auto, tak pocitam s najazdom aj 400k km
ale ved nedristaj uz.. za to ze sa ludia stazovali na dovezene 307micky z rokov 2000-2005, ktorych sa tu mimochodom naviezlo neskutocne vela, ty nemozes vyvodzovat zavery ze sa ti rozpadne kazdy novy peugeot.. moj peugeot ma takmer 300 tisic a nedam nan dopustit
ANONYM_a7

Re: Nové presúvadlo 15 000e

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

včera ma viezol Uber na fabke kombi 1.2 TSI s dsgckom a sme sa trocha zakecali. No atypo ze aha dam to do sportu a drbol to na podlahu:D Dost haluz...

BTW stale nemam ziadne info :D
Používateľov profilový obrázok
Chris
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5179
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Nové presúvadlo 15 000e

Príspevok od používateľa Chris »

ja dalsie kupim isto automat, aj ked DSG dozije 150k km a dost, tak pri funglovici ta to trapit nemusi....
Master of PaloAlto NGFWs, Cisco ASAs
Používateľov profilový obrázok
avixe
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1575
Dátum registrácie: So 22. Apr, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Nové presúvadlo 15 000e

Príspevok od používateľa avixe »

v skodovke stoji dsg 2000e ale tiez si myslim ze stoji za to.. radi super a ked tam budes poctivo od novoty menit pravidelne prevodovy olej tak si myslim ze vydrzi dlho.. ved dsg sa pouzivaju aj vo firemnych diesloch, ktore ovela viac kopu do tej prevodovky a tieto auta maju nabehy velke
Používateľov profilový obrázok
lacika
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4278
Dátum registrácie: Pi 11. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: KE

Re: Nové presúvadlo 15 000e

Príspevok od používateľa lacika »

U mňa detto. Aj kvôli zene.
ANONYM_a7

Re: Nové presúvadlo 15 000e

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

tiez som chcel automat ale zivostnost toho sucheho DSGcka je v praxi ďaleko nižšia ... a mokré 6 stupňové do týchto nižších modelov nedávajú. Ale je to zaujímavá možnosť.. my sme sa rozhodli priplatit za motorizaciu ako za automat.

Návrat na "Automobily a dopravná diskusia"