Novší ročník do 8-9000€ ?

Diskusie o automobiloch, dopravných predpisoch, motocykloch, a iných témach súvisiacich s dopravou.
Ivko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1797
Dátum registrácie: Pi 18. Sep, 2015, 00:29

Re: Novší ročník do 8-9000€ ?

Príspevok od používateľa Ivko »

Kknightley napísal:Turbo je to cele nejake divoké dokonca pisal lamanou slovenčinou... ale ako vravíš zubar zo sofie. Kde sa vobec tieto inzeraty berú.

Inak pozdáva sa mi aj toto, čo myslíte ?

http://www.aaaauto.sk/sk/audi-a4/carC.html?id=139609344
Prosím ťa, ked už bažíš po koncerne, tak sa vytoto na A4, je to malé auto bez priestoru. Chod si to porovnať s Passatom rv 2010 a uvidíš ten rozdiel, pričom čo sa vonkajších rozmerov týka tak tam nie je ani 10cm k dobru pre Passat.
Viem že každý druhý omiela že priestor vzadu mu je ukradnutý, ale u auta za tie prachy musí byť jednoducho taký priestor že sa tam odvezú 4 dospelé osoby. Ked si kúpiš Punto tak prosím, tam nikto neočakáva že vzadu bude miesto pre dospelého človeka
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5565
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: Novší ročník do 8-9000€ ?

Príspevok od používateľa Jednoduska »

Kknightley napísal:@Jedno Určite by ma tvoja ponuka zaujímala bližšie. Máš nejaký overený kontakt? Stálo by za to vyzistiť, čo za auto sa v tejto cenovej relácií dá doniesť :)
Mam dobreho kamarata Holandana co tu zije uz skoro 10 rokov (zacina to ako tvoj inzerat so zubarom :D ), doniesol si minuly rok A6 quatroo avant (tak sa oznacuju kombi u audi ze? ) v plnke, stalo ho to do 10 000 (bral ozaj cukrikove auto).

Konkretne modely by si si uz pozrel sam, ide o to ze mi spominal ak by som chcel auto z holandska alebo nejaky moj znamy tak uz ma vsetku administrativu v malicku a toci to holandsko par x do roka takze po dohode by kludne aj nieco doniesol, popripade sa vies odniest ty s nim tam po auto. Nie je to ziadna pohodlna ponuka ze klik a bude skor kamaratska :) ale popozeraj holandske baazary, viac ludi co pocuvam hovori ze tam sa oplati kedze nemecko je uz prespekulovane priekupnikmi, cesty rovne, auta leasingovane idu prec po tich 6. rokoch teda vies zobrat rocnik 2010 v super stave (ak ti nevadi dialnicny najazd ktory tam proste bude pri tychto typoch aut).

Ak ta to bude konkretnejsie zaujimat a najdes napriklad presne nejaky model napis SS posli link a mozno nieco dohodneme, nic neslubujem :).

BTW si v amsterdame za 14 hodin (tj. na juhu omnoho skor), cesty su prijemne hned ako opustis cesku republiku, je to fajny vylet ak by si sa hecol :)
Používateľov profilový obrázok
Chris
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5174
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Novší ročník do 8-9000€ ?

Príspevok od používateľa Chris »

oblubene slovenske slova pri autach fullka a cukrik, pricom to v konecnom dosledku maloktore splna :D
Master of PaloAlto NGFWs, Cisco ASAs
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5565
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: Novší ročník do 8-9000€ ?

Príspevok od používateľa Jednoduska »

Pravda Chris, ale tak hovorim z realnej skusenosti. Ja jazdim na twingu viem co cukrik je a co nie je (to moje veru nie :D )

Inac ku tej A4, je to ozaj male auto, aj vzadu aj kufor. tiez pre mna nelogicka volba, sa to tvari ako velke kombi a miesta pramalo.
Používateľov profilový obrázok
molnart
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6663
Dátum registrácie: Ut 19. Jún, 2012, 23:03
Bydlisko: Bratislava/Samorin

Re: Novší ročník do 8-9000€ ?

Príspevok od používateľa molnart »

od cloveka ktory pouziva slovo cukrik v akomkolvek inom vyzname ako je sladkost by som nekupil ani hrdzavy klinec, nie ze auto. uz vidim pred sebou slizkeho tucneho hajzla v rozopnutej hawaiskej koseli...
Spoiler: ukázať
PC: CPU: Intel Core i5 12600K with Silentium Fortis 5 ARGB MB: MSI Tomahawk Z690 DDR4 RAM: 2x 16GB G.Skill Ripjaws V 4400-19 DDR4 GPU: GigaByte Eagle GeForce RTX 3060 Ti OC HDD: Samsung 970 1GB GB PSU: Corsair RMx (2018) 650W Case: Fractal Meshify 2 Compact Monitor: Philips 272B7QPJEB OS: Win 11 64-bit
Notebook: HP EliteBook 840 G6 Core i5 8265U, 16 GB RAM, 512 GB SSD
Server: HP Microserver Gen8 Xeon E3-1265Lv2, 16GB ECC DDR3 OS: PVE + OMV + OPNsense
Phone: Samsung Galaxy A52s
Tablet: iPad Pro 11 (2018)
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5565
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: Novší ročník do 8-9000€ ?

Príspevok od používateľa Jednoduska »

Vidis tie predsudky ta oberu o tolko mozneho biznisu v zivote.... :D
Používateľov profilový obrázok
Chris
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5174
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Novší ročník do 8-9000€ ?

Príspevok od používateľa Chris »

ja vidim, vrak, lepsie vraky, celkom zachovale, zachovale, super zachovale .

Pod cukrom sa berie lestenka, ktora v zime na cestu nevkroci, len na zrazy alebo vikendovka. Nechapem ako si ludia spajaju cuker s daily, lb sa to vylucuje jeden s druhym
Master of PaloAlto NGFWs, Cisco ASAs
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5565
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: Novší ročník do 8-9000€ ?

Príspevok od používateľa Jednoduska »

OK, v tomto ponimani som pozuil autickarsky zargon nespravne. ospravedlnujem sa dotknutym osobam pre ktore som teraz tucny priekupnik :D Teda sa opravujem.

A6 v super zachovalom stave! moza? :D
Používateľov profilový obrázok
Chris
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5174
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Novší ročník do 8-9000€ ?

Príspevok od používateľa Chris »

:good: :D
Master of PaloAlto NGFWs, Cisco ASAs
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6701
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: Novší ročník do 8-9000€ ?

Príspevok od používateľa stefan222 »

ta boli ste v tom holandsku nakoniec?auto uz vybrate? v tej cene aj slusny japonec benzin isto na mesto.
hry- ps5
doma-HP probook

Návrat na "Automobily a dopravná diskusia"