vymena lancera za nieco ine

Diskusie o automobiloch, dopravných predpisoch, motocykloch, a iných témach súvisiacich s dopravou.
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6761
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

vymena lancera za nieco ine

Príspevok od používateľa stefan222 »

zdravim. zvazujem vymenu lanvcera 1,6benzin za nieco ine. cca v hodnote 10500e. co najmenej servisovatelne nas zaujima a aspon tak priestranne. diesel nechceme.s 1 dietatom.co by ste odporucali?manzelka chce aspon 2014 rocnik. mne sa velmi superb paci no cena tsi asi nepojdu do kopy.focus je mensi ako lancer. este ta nova octavia ale neviem ako je na tom tsi motor.
hry- ps5
doma-HP probook
Asnod
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2299
Dátum registrácie: St 25. Sep, 2013, 12:05
Bydlisko: Spisska Nova Ves

Re: vymena lancera za nieco ine

Príspevok od používateľa Asnod »

Taketo nieco? :D
Obrázok

Poziadavky splnuje :good: :rofl:
Na nezmyselne komenty miestnych intelektualov nereagujem.
Dr.80
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 411
Dátum registrácie: Št 20. Dec, 2012, 19:26
Bydlisko: Bratislava- Ružinov

Re: vymena lancera za nieco ine

Príspevok od používateľa Dr.80 »

ako nevyznam sa v autach ale toto je masaker :hysterical:
Spoiler: ukázať
CPU R7 5800x3D GPU Inno3D RTX 4080 iChill X3 16GB Mobo Asrock X470 K4 gaming Ram Crucial Ballistix 4x8GB 3200mhz CL16 SSD Crucial P5 1TB, P2 1TB PSU EVGA SuperNOVA 750 P6 Bedňa Fractal Torrent Compact white Headset Truthear Hexa + Kinera Leyding Interface Focusrite Scarlett Solo 3rd Gen Mic Samson Q2U Monitor 34" Xiaomi Mi Curved Gaming Monitor Mobil Poco F3 white
Steam http://steamcommunity.com/id/dr80103
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: vymena lancera za nieco ine

Príspevok od používateľa Snake »

Asnod napísal:Taketo nieco? :D
To neuservisuje :-D





.
Ivko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1806
Dátum registrácie: Pi 18. Sep, 2015, 00:29

Re: vymena lancera za nieco ine

Príspevok od používateľa Ivko »

Treba si nastaviť normálne požiadavky a nie protichodné = čo najlacnejšie, čo najnovšie, nenáročne na servis, bla bla bla
Toto nejde jednoducho do kopy, lebo ked kúpiš najlacnejšie a čo najmladšie auto tak jednoducho nemôže byť v dobrom stave, ale bude to vyjazdené naleštená búda

Manželka môže tak kecať do farby a nie do ročníka vozidla, bez tak sa tomu prd rozumie
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: vymena lancera za nieco ine

Príspevok od používateľa mp3turbo »

asi tak, 2014ka alebo 2015ka Superb a do 10.500 ze ? Kludne mi mozu priviest cely vlak, predam ich vsetky s obrovskym ziskom.
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
Používateľov profilový obrázok
molnart
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6715
Dátum registrácie: Ut 19. Jún, 2012, 23:03
Bydlisko: Bratislava/Samorin

Re: vymena lancera za nieco ine

Príspevok od používateľa molnart »

blba otazka ale aky problem s lancerom? podla toho ako pises o vacsie auto ti primarne nejde, spolahlivejsie asi tiez tazko najdes...
Spoiler: ukázať
PC: CPU: Intel Core i5 12600K with Silentium Fortis 5 ARGB MB: MSI Tomahawk Z690 DDR4 RAM: 2x 16GB G.Skill Ripjaws V 4400-19 DDR4 GPU: GigaByte Eagle GeForce RTX 3060 Ti OC HDD: Samsung 970 1GB GB PSU: Corsair RMx (2018) 650W Case: Fractal Meshify 2 Compact Monitor: Philips 272B7QPJEB OS: Win 11 64-bit
Notebook: HP EliteBook 840 G6 Core i5 8265U, 16 GB RAM, 512 GB SSD
Server: HP Microserver Gen8 Xeon E3-1265Lv2, 16GB ECC DDR3 OS: PVE + OMV + OPNsense
Phone: Samsung Galaxy A52s
Tablet: iPad Pro 11 (2018)
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6761
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: vymena lancera za nieco ine

Príspevok od používateľa stefan222 »

ten superb by bol sen
. v tej cene jasne ze nenajdem. tu logika stoji ked treba zladit moje a zenine naroky na auto. v lanceri mi chyba dynamika hlavne. kupca by aj bol len teraz za co vymenit. keby aj trebalo tal liter dolozit.by sa aj dalo mozno
hry- ps5
doma-HP probook
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: vymena lancera za nieco ine

Príspevok od používateľa mp3turbo »

Superby sa nemusis bat ani 2.0tdi ani 1.6tdi, za kazdu cenu nemusis vyhladavat 1.4tsi... nejdes kupovat 2008
cenovku neriesim, ty s manzelkou viete aku mate hlboku penazenku - moznosti su len dve.

Samozrejme 1.6tdi s uzasnymi 77kW nebude sampion LeMans, ale realitu do hrsti. Ked sa nebojis o jeden prevod podradit a nechat povymetat dieslik za cislom 3 na otackomeri, tak to bude jazdit o sekundu pomalsie ako dvojliter ktory bude niekto vzduvat z 1600 otacok - a to, povedzme si uprimne, pre rodinne jazdenie s manzelkou staci.

Este nam prezrad ako jazdis s tym Lancerom ked chyba dynamika a co to mas. Tusim 1.6ka, ze ? Semtam si ho vysroboval aj za 5000rpm alebo to je psychlogicky nepripustne kvoli vysokej spotrebe a akymkolvek predsudkom ?
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
Používateľov profilový obrázok
mirjak
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2225
Dátum registrácie: Št 16. Nov, 2006, 02:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: vymena lancera za nieco ine

Príspevok od používateľa mirjak »

Nepreklepol si sa, ze das 15000e a nie 10500e? Zmen tie pozidavky, lebo takto nema zmysel radit... ani asnodov tip nesplna zadanie, ved tam sa leje petrolej :D
Ivko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1806
Dátum registrácie: Pi 18. Sep, 2015, 00:29

Re: vymena lancera za nieco ine

Príspevok od používateľa Ivko »

Kto chce priestor nech berie MPV a nebude mať ani velkú kravu ako Superb
Ono je to sakra rozdiel parkovať so Superbom čo meria skoro 4,84m a s nejakým C-Maxom čo meria len 4,38m

V Superbe je placu vzadu aj nazvyš, ale pri vkladaní decka do sedačky sa treba krčiť, zlate MPV...
Dalšia možnosť je Grand C-MAX (dlžka 4,52m) kde sú vzadu odsúvačky, to je super vec, hlavne ak vedla niekto zaparkuje na tesnejšie - to sa to decko dáva do sedačky úplne parádne.
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: vymena lancera za nieco ine

Príspevok od používateľa Snake »

Ivko napísal:Kto chce priestor nech berie MPV a nebude mať ani velkú kravu ako Superb
Ono je to sakra rozdiel parkovať so Superbom čo meria skoro 4,84m a s nejakým C-Maxom čo meria len 4,38m
a zas demagogia o parkovani, mestskom aute a podobny bullshit, ehm, nie nie je to rozdiel, v nicom, aj jedno, aj druhe ma 4 kolesa, z toho tie vpredu sa vedia natacat, da sa vojst priamo, aj zacuvat, je uplne jedno aku dlzku auta mas.





.
Používateľov profilový obrázok
Krutibrko
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3690
Dátum registrácie: Ne 02. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Poprad, Brno

Re: vymena lancera za nieco ine

Príspevok od používateľa Krutibrko »

Nemas jedno, skus parkovat pozdlzne. Skus parkovat na uzkych parkovacich miestach atd., avsak naj rozdiel je pri pozdlznom parkovani.
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6761
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: vymena lancera za nieco ine

Príspevok od používateľa stefan222 »

tocit tocim ked treba, 5tis otacky to malo neraz, mam hej 1.6. len mi to proste pride lenive, nechcem tvrdit staromodne, mam tam 41tis km, a na ceste drzi super, ale pocit je pocit no. nemusi byt superb, napr take ford som zatim ani nepozeral.
hry- ps5
doma-HP probook
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: vymena lancera za nieco ine

Príspevok od používateľa Snake »

Krutibrko napísal:Nemas jedno, skus parkovat pozdlzne. Skus parkovat na uzkych parkovacich miestach atd., avsak naj rozdiel je pri pozdlznom parkovani.
toto sme tu uz mali, tuto debatu, ak nie si idiot, zaparkujes so smartom, aj Skom longom, takze nie je rozdiel naozaj.





.

Návrat na "Automobily a dopravná diskusia"