vymena lancera za nieco ine

Diskusie o automobiloch, dopravných predpisoch, motocykloch, a iných témach súvisiacich s dopravou.
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: vymena lancera za nieco ine

Príspevok od používateľa mp3turbo »

nemam nic konkretne ale hentaku fotku spravit ze toto je moja pycha - chapes :)
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6751
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: vymena lancera za nieco ine

Príspevok od používateľa stefan222 »

chapem. sorka. no ja celkpvo neviem fotit. co tak kusa banujem je miesto vzadu.lance mal na rozdavanie a citil som sa v nom ako v mondeu kombi. i ked kufor samozrejme maly ale zadnybposd topka.mazda je mensia vzadu o dost ale motoricky je o dos lepsia ako tak laicky badam a pocitujem. i ten krutak ma cosi do seba. ved aj to zrychlenie na 100km/h je o 2s lepsie ako mitsu. zatim som spokojny a druhe dieta nechceme cize na 1staci
hry- ps5
doma-HP probook
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12226
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: vymena lancera za nieco ine

Príspevok od používateľa HellAngel »

mam avensis co je kombi pohrebak, zatiahl jedno dieta a pride mi, ze ani to mi obcas nestaci. Tak ci tak, si myslim ze dobry deal, iked mitsu je moja srdcovka (EVO, pajero) a ak by som hol mal, tazko by som sa snim lucil :)
NB: Asus ROG Zephyrus G14
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6751
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: vymena lancera za nieco ine

Príspevok od používateľa stefan222 »

evo clovek ani nepreda ked nemusi. no my celkovo malo veci/siat nosime ze lancer kufor nam stacil a mazda ma vecsi o cca 50L. len ten priestor na zad sedackach je kusa mensi. mohli dat mensi kufor. a avensis mi pride kruto velky a zere asi trocha viac ne?
hry- ps5
doma-HP probook
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12226
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: vymena lancera za nieco ine

Príspevok od používateľa HellAngel »

mimo mesto v poho sa da aj za 4.7 - 4.9. ale obcas treba aj pridat a je nejake to prevysenie, tak realnu priemerku mimo mesto mam +/- 6 litrov. V meste je to skor o tom, kolko preradujem. Nie je problem slahnut 4 rychlost a prdkat si to 50tkou a spotreba bude bez problemov pod 5 litrov, ale ak je to uz dynamickejsia jazda, dostanem sa od 7 po 8 litrov. Vsetko beriem ze je motor zohriaty na prevadzkovu teplotu. Kedze jeazdim ale hodne kratke trasy (cca 1.5 KM) tak mam v meste kludne aj 10l. Priemerku mam za posledne 4 mesiace 8.5l. Zalezi kolko nabeham mimo nase mesto, to mi priemerku znizuje. Auto je velka krava, motor 1.6 benzin
NB: Asus ROG Zephyrus G14
Používateľov profilový obrázok
molnart
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6696
Dátum registrácie: Ut 19. Jún, 2012, 23:03
Bydlisko: Bratislava/Samorin

Re: vymena lancera za nieco ine

Príspevok od používateľa molnart »

s kufrom je to tak ze dokazes naplnit hocijaky velky, ale ked treba zmesit sa aj do mensieho. s kratkym golfom s dvoma detmi a s kocikom nebol problem, akurat to chcelo trosku kreativity pri baleni (oblozenie rezervneho kolesa plienkami apod)
Spoiler: ukázať
PC: CPU: Intel Core i5 12600K with Silentium Fortis 5 ARGB MB: MSI Tomahawk Z690 DDR4 RAM: 2x 16GB G.Skill Ripjaws V 4400-19 DDR4 GPU: GigaByte Eagle GeForce RTX 3060 Ti OC HDD: Samsung 970 1GB GB PSU: Corsair RMx (2018) 650W Case: Fractal Meshify 2 Compact Monitor: Philips 272B7QPJEB OS: Win 11 64-bit
Notebook: HP EliteBook 840 G6 Core i5 8265U, 16 GB RAM, 512 GB SSD
Server: HP Microserver Gen8 Xeon E3-1265Lv2, 16GB ECC DDR3 OS: PVE + OMV + OPNsense
Phone: Samsung Galaxy A52s
Tablet: iPad Pro 11 (2018)
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12226
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: vymena lancera za nieco ine

Príspevok od používateľa HellAngel »

no a o tom to je, ja proste veci nahadzme do kufra a neriesim pol hodinu ako to tam srpavne nauklad, aby sa mi vsetko zmestilo. A to by som chcel este nieco vacsie. Potom bezpecnost, proste to sa neda porovnat vecsie auto s mensim, kde si natlaceny ako sardinka. Toto su ale samozrejme moje osobne preferencie, ked som bol maly, tak sme mali skodu 1000mb a natlacili sme sa do nej cela rodina (4 clenovia) aj s taskami na vylet.
Auto ktore osobne beriem co by mi vyhovolalo je Honda Odyssey, podla mna ideal auto pre 4 clennu rodinu
NB: Asus ROG Zephyrus G14
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: vymena lancera za nieco ine

Príspevok od používateľa mp3turbo »

ten zabudovany vysavac v Honde je cool - skoro tak dobry ako v novom Voyageri.
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12226
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: vymena lancera za nieco ine

Príspevok od používateľa HellAngel »

Odyssey je jednoducho family car, kde sa mysli na rodinu, ci funkcionalitne alebo priestorovo
NB: Asus ROG Zephyrus G14
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5595
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: vymena lancera za nieco ine

Príspevok od používateľa Jednoduska »

Nie a nie, Fiat multipla. to je family car. a sme OT.. gratulace ku mazde 3 !

Návrat na "Automobily a dopravná diskusia"