Ovladace grafickej karty

Všetko o grafických kartách, ich problémy, ovládače ...
pozorovatel
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 2
Dátum registrácie: Po 09. Máj, 2016, 23:08

Ovladace grafickej karty

Príspevok od používateľa pozorovatel »

Zdravim, mam notebook Asus A52J s novo nainstalovanym Win 7 32bit, je tam graficka karta ATI Radeon HD 5470 512Mb. Momentalne je tam Standard VGA display driver, po nainstalovani ovladacov od Ati sa po nastartovani Windowsu vypne obrazovka, skusal som uz viac ovladacov, Control Catalyst aj Driver Booster nasiel najnovsi najvhodnejsi ovladac ale po instalacii stale stmavne, vypne sa obrazovka.
marfan
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1931
Dátum registrácie: So 05. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: Veselé pri Pieš

Re: Ovladace grafickej karty

Príspevok od používateľa marfan »

Najnovší catalyst pravdepodobne podporu pre túto grafiku už nemá, ja mám NTB Lenovo kde mám rovnakú grafiku a driver tam mám tuším Catalyst 13.8 tak skús pozrieť podľa tej kompatibility alebo najistejšie je stiahnúť od výrobcu ak to robí aj potom tak je asi nejaký problém s grafikou.
Spoiler: ukázať
MB:ASUS PRIME X370-PRO, CPU:AMD Ryzen 7 2700x, RAM:2x8GB Patriot Viper 4 Black 3200MHz,CLADIC:Thermalte NiC C4,CASE: Fractal Core 3500, PSU:EVGA 650 G3, GPU:AMD XFX RX480 8GB, SSD: Samsung 850 EVO 500GB HDD:WD 1TB RED, GREEN ,Samsung 1TB,2TB, Samsung 750GB, LCD:DELL U2412M,
pozorovatel
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 2
Dátum registrácie: Po 09. Máj, 2016, 23:08

Re: Ovladace grafickej karty

Príspevok od používateľa pozorovatel »

Uz je nakoniec vsetko v poriadku :) Podarilo sa stiahnut spravne ovladace od stranky vyrobcu.

Návrat na "Grafické karty"