Msi Gtx 760 oc ventylátor problém.

Všetko o grafických kartách, ich problémy, ovládače ...
FoxikSK
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 202
Dátum registrácie: Ne 02. Dec, 2012, 19:21

Msi Gtx 760 oc ventylátor problém.

Príspevok od používateľa FoxikSK »

Dobrý mam grafickú MSI Gtx760 oc edition a keď ju spustím na max otačok 2700 az 2800 tak začne brutálne pískať ventilátor neviete mi niečo poradiť. Inak grafika je v záruke isť reklamovať? Lebo nechcem čakať 30 dni aby prišla speť stým že nenašli závadu.
Život je sviňa.A preto treba každý deň prežiť ako keby bol posledný.Za pravopis sa ospravedlňujem som disgrafik a dislektik za pochopenie ďakujem prosím odpustite si tie debilne komentáre na môj pravopis.
Používateľov profilový obrázok
error7
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1622
Dátum registrácie: So 28. Jan, 2012, 14:52
Bydlisko: Košice

Re: Msi Gtx 760 oc ventylátor problém.

Príspevok od používateľa error7 »

Podla zakonov fyziky ventilator nemoze piskat :D

lepsie popis problem ...
FoxikSK
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 202
Dátum registrácie: Ne 02. Dec, 2012, 19:21

Re: Msi Gtx 760 oc ventylátor problém.

Príspevok od používateľa FoxikSK »

Nejako divne začne rezonovať až doslova no neviem mne to pripomína nejaký piskot alebo nejako tak.

http://leteckaposta.cz/175856169 tu je ten zvuk.
Život je sviňa.A preto treba každý deň prežiť ako keby bol posledný.Za pravopis sa ospravedlňujem som disgrafik a dislektik za pochopenie ďakujem prosím odpustite si tie debilne komentáre na môj pravopis.
Používateľov profilový obrázok
j4ro
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 973
Dátum registrácie: Pi 19. Mar, 2010, 18:37
Bydlisko: Humenné

Re: Msi Gtx 760 oc ventylátor problém.

Príspevok od používateľa j4ro »

Na konci rozsahu už trasú ventilátory s plastom okolo nich (čierno-červená krytka). Rovnako sa prejavuje moja MSI OC 270. Nie je to chyba.
Som zelený a rozdávam dvojaký meter týždenne. Kto som?
FoxikSK
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 202
Dátum registrácie: Ne 02. Dec, 2012, 19:21

Re: Msi Gtx 760 oc ventylátor problém.

Príspevok od používateľa FoxikSK »

Len som mal pocit že to na začiatku nerobilo ale keď tvrdíte tak ok.A ake su najtišie ventilatory na trhu ? Fakt su tak dobre tie NOCTUA ? stoja za tých 20€?
Život je sviňa.A preto treba každý deň prežiť ako keby bol posledný.Za pravopis sa ospravedlňujem som disgrafik a dislektik za pochopenie ďakujem prosím odpustite si tie debilne komentáre na môj pravopis.
Používateľov profilový obrázok
j4ro
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 973
Dátum registrácie: Pi 19. Mar, 2010, 18:37
Bydlisko: Humenné

Re: Msi Gtx 760 oc ventylátor problém.

Príspevok od používateľa j4ro »

Ja som to pozoroval od začiatku. Zase si nemysli, že na iných grafikách vypeckované otáčky ventilátora netrasú chladičom. Ja som rád, že prejav ventilátorov samotných sa po roku požívania nezmenil, pretože pred kúpou sa často ohovárali slim ventilátory pre horšie ložiská a dopad na dlhodobú prevádzku. MÝTUS VYVRÁTENÝ


Pod 1000rpm je pre väčšinu ľudí tichý každý. Ak sa opäť vrátim k preverovaniu časom, môžem ti odporúčiť Noise blocker, Nanoxia.
Som zelený a rozdávam dvojaký meter týždenne. Kto som?

Návrat na "Grafické karty"