Gravitácia , zotrvačnosť

Všetko o vede...
Roman9411
Nový používateľ
Nový používateľ
Dátum registrácie: Po 17. Apr, 2017, 08:10

Gravitácia , zotrvačnosť

Príspevokod užívateľa Roman9411 » Po 17. Apr, 2017, 08:48

Dobrý deň veľmi ma zaujal prirodna anomalia v Číne Gan-su kde voda tečie hore kopcom chcem sa opýtať či je to spôsobené gravitáciou .Domnievam sa že magnetická energia tlačí na určitý predmet a posúva ho smerom na hor aj keď je postavený hore kopcom tým pádom na predmet nepôsobí zotrvačnosť nejde dole kopcom ale hore magnetická energia Rusi zotrvačnosť na tom mieste ale čo je to za energiu????Týmto pádom sa chcem ešte opýtať​ bolo sabi možné inšpirovať týmto prírodným javom a tak to využiť svoj prospech ???Minule som pozeral o cestovaní vesmírom a jedna závažná vec ktorú sa pokúšajú vedci vyriešiť je zotrvačnosť mám teóriu kebyže človek vie vyvinúť takú silu ako v Číne tak bi sme asi nemuseli používať pás v aute gravitačná sila bi nás tlačila opac ným smerom ako bi vznikla zotrvacna pri náraze čiže bi nás nehodilo smerom do predu ale sila bi nás tlačila do sedačky fungovalo bi to ako na tom kopci bolo bi to možné ?????? Blbé narážky si dajte bokom ďakujem

mp3turbo
Čierna listina bazáru
Čierna listina bazáru
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16

Re: Gravitácia , zotrvačnosť

Príspevokod užívateľa mp3turbo » Po 17. Apr, 2017, 14:45

cize magneticka energia vyzenie nemagneticku vodu hore kopcom ? Vidim ze nechces narazky ale moj tato mi hovoril - ked pojdes domov z kárčmy, daj si pozor aby ti ta zatracena gravitacia nezdvihla zem okolo teba a nečapla po frňáku.

Jaku ma ten clovek pravdu... uz som to testoval parkrat, normalne sa zem dvihla a strelila mi jednu po tom cervenom opitom nose. Asi magnetizmus.

A kedze nevies vyvinut magneticku alebo inu silu tak veselo pokracuj v pouzivani pasov tak ako doteraz, nezaoberaj sa kravinami a precitaj si nejaku knizku alebo chod s kamaratmi kopať do mičudy. Urobis lepsie.
vypestovala sa na mne nova psychotronicka porucha : mám downsizingofóbiu ; mnohovalce vpred !!

adam102
Nový používateľ
Nový používateľ
Dátum registrácie: Št 10. Jan, 2008, 14:00

Príspevokod užívateľa adam102 » Po 17. Apr, 2017, 16:55

Dnes to asi niekto na oblievacke prehnal, ze?
Inak sa tu uz nieco podobne riesilo, je to len ocny klam. Mozes si to ist pozriet aj u nas na Slovensku. Ale radsej najskor az zajtra naobed.

Užívateľov profilový obrázok
BiFino
Používateľ
Používateľ
Dátum registrácie: So 19. Jan, 2013, 18:24

Príspevokod užívateľa BiFino » Ut 25. Apr, 2017, 16:30

Roman9411 a namiesto magnetizmu BY si mal študovať skôr gramatiku. To tvoje "BI" je podobné ako gravitácia, tiež priťahuje, ale len pozornosť. :D
Spoiler: ukázať
CPU: i7 7700K (delid) OC 4800 MHz + Alphacool NexXxoS XP³ Light
MB: ASUS STRIX Z270F GAMING
RAM: Corsair Vengeance LPX 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz
VGA: ASUS GeForce GTX 1080 Ti FE + EK-FC 1080 GTX - Ti waterblock
HDD: 1 TB + 2x 3 TB raid0 + Scythe Himuro
SSD: Samsung 960 evo 1 TB + vlastné pasívne chladenie
PSU: SF golden king 550W
Case: FRACTAL Define R5 Black + 5x 140 fan
Alphacool Eiswand 360
Monitor: ASUS ROG Swift PG278Q
Myš: Mionix Naos 7000
Podložka: Steelseries DEX

Užívateľov profilový obrázok
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00

Príspevokod užívateľa quicky » Ut 25. Apr, 2017, 18:58

Ale ale byfyno sa obul :D :D
That is what i do. I drink and i know things.

Návrat na "Veda všeobecne"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný