EOS KSI - vymahacska firma plna hlupakov

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
Papek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7269
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: EOS KSI - vymahacska firma plna hlupakov

Príspevok od používateľa Papek »

To je vseobecne problem infoliniek, tam ti povedia ano a na mieste nie. Ja som mal problem napr. s letenkou, na infolinke nebol problem a na letisku sa zrazu dozviem, ze nemam platnu letenku. Ak sa infolinka nahrava, treba si tvrdo stat za svojim.
To buď chápeš, ale potom sa nepýtaš, alebo nevieš a potom nemá význam odpovedať.
Spoiler: ukázať
i5-6500T + NoFan CR95C & XFX Radeon 6600 8GB + Alpenföhn Peter 2
jago1

Re: EOS KSI - vymahacska firma plna hlupakov

Príspevok od používateľa jago1 »

Dnes som absolvoval sud s firmou EOS. Vysledok vas urcite bude zaujimat.
Takze po poriadku. V roku 2007 som si zobral zo Slov.Sporitelne uver na 100tisic korun.Potom nastali problemy a nesplacal som to. Vysledok? Koncom roka 2011 ma kontaktovali z EOS o zaplatenie. Nebolo z coho. Vyhrazali sa sudmi az to doslo do stadia zaloby a dnesneho sudu o zaplatenie 6000€ s prislusenstvom.
Po prichode na sud som zistil ze pojednavani s firmou EOS je v ten den 11 ?!?! a casovy plan pojednavani bol cca.15 minut. Cakal som ze uz je rozhodnute dopredu. A naozaj bolo ale inak ako som sa bal.
Po vstupe do sudnej miestnosti precitala sudkina vsetky potrebne veci a rovno vyhlasila ze: ZALOBCA STIAHOL CELU ZALOBU SPAT PRETOZE UPLYNULA PREMLCACIA DOBA 3 ROKY!!!!

Takze konecny vysledok je ze im nic platit nemusim lebo veci zanedbali a vzdali sa aj odvolania.Naviac vedeli ze pokial sa fakt dostanu tieto zaloby pred sud tak sud ich musi zamietnut pre premlcanie. (vyjadrenie zo sudu)
Vsetky dnesne zaloby (11) boli pre premlcanie stiahnute.
Takze nechcem davat navody na natahovanie sa s nimi (ja som bol nezodpovedny a mal som len stastie) ale pokial vase pohladavky su starsie ako 3 roky a oni sa vam vyhrazaju sudom tak vas len strasia a sud nevyhraju.
Dobra rada pre vsetkych (aj pre mna): Neberte si pozicky ked ich nebudete moct splacat.
anonym_a8

Re: EOS KSI - vymahacska firma plna hlupakov

Príspevok od používateľa anonym_a8 »

Zaujimavy postup.
Pridam este svoju skusenost, kamaratka pozicala znamej cca 2.000,-€ ako pozicku na nutne vydaje. Samozrejme, splacanie sa zacalo natahovat a problemy boli na dennom poriadku. Vtedy sa nam podarilo podpisat s nou uznanie dlhu, aby sme to mali aspon na papieri. Po dalsom roku problemov a slubov sme celu vec dali na sud ktory riadne prebehol a bol nam uznany narok na tento dlh, plus zakonne uroky, plus trovy konania (prislusenstvo). Nasledne sla cela vec exekutorovi ktory jej dorucil rozhodnutie o zacati konania. Toto s tym sudom trvalo dalsi vyse rok cakania. Podstatne je, ze po tomto momente je jedno ako sa bude pani skryvat a vyhovarat, exekucia ju najde aj po 20 rokoch a peniaze pridu. Jedine ze by do konca zivota bola nezamestnana, zila pod zivotnym minimom a vsetci jej dedici sa zriekli narokov na jej pozostalost.
Takze pointa je, ze ak to nejaka firma stihne vysudit a zacat exekuovat do troch rokov, ste nahrani.
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15047
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: EOS KSI - vymahacska firma plna hlupakov

Príspevok od používateľa faugusztin »

jago1 napísal:Dobra rada pre vsetkych (aj pre mna): Neberte si pozicky ked ich nebudete moct splacat.
To je jedna vec, druha vec je ze ked uz tu pozicku mate a nie ste schopni ju splacat v povodnej vyske splatok, tak zdvihnite ten svoj zadok, chodte do banky a poziadajte o odklad splacania, pripadne o znizenie mesacnych splatok pri predlzeni doby splacania. Banka vzdy radsej znizi splatku a ma tak aspon istotu splatenia uveru, ako keby vas mala exekuovat. Neplatit alebo nedajboze si zobrat pozicku od nebankoveho subjektu je najvacsia blbost aku mozete spravit.

No a jago1, ty si sice teraz vyviazol z pripadu dobre, lenze dalsich 10 rokov ti neda ziadna banka ani len kreditku, nieto este nejaky uver ci nedajboze hypoteku.
ytam

Re: EOS KSI - vymahacska firma plna hlupakov

Príspevok od používateľa ytam »

Pan ..... To nie je vymahacska agentura to je vypalnicka agentura Vyjebanych sudruhov a sudruziek. Su to hovada a haja zaujmy Hyen. Co mozete cakat od ortodoxnych bolsevikoch.Povesat ich je malo.
Používateľov profilový obrázok
Curd3x
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 394
Dátum registrácie: Po 26. Nov, 2012, 16:59
Bydlisko: Pravy Breh Dunaja (Petrzalka)

Re: EOS KSI - vymahacska firma plna hlupakov

Príspevok od používateľa Curd3x »

haha clovek sa tu aj pobavi pred spanim :cool:
Používateľov profilový obrázok
shiro
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 8531
Dátum registrácie: Št 21. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: EOS KSI - vymahacska firma plna hlupakov

Príspevok od používateľa shiro »

v prvom rade si mala investovat do vyucby pravopisu. bodku a ciarku nepozname?
a dalej, ked neplatis, co cakas? jedine vychodisko by asi bola iba dohoda, ze odteraz platit proste budes, vydavky-nevydavky. Pretoze splatkovy kalendar uz s nimi spraveny mas. A pozrel by som sa na to, ako ti mohli len tak z prdele zvysit splatky a ako mas ohladom tohoto robenu zmluvu s nimi na zaklade ktorej im platis.
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Patriot Viper 4 Blackout 16GB DDR4-3600 CL17 | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 24" BenQ GW2470H | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi Mi 9 Lite 64GB
Používateľov profilový obrázok
mirjak
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2222
Dátum registrácie: Št 16. Nov, 2006, 02:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: EOS KSI - vymahacska firma plna hlupakov

Príspevok od používateľa mirjak »

...pise, ze zvysila splatky (t.j. zrejme vedome o to poziadala?), nie ze jej zvysili splatky...
inac k problemu - zohnat prachy a platit, inac to bude horsie, drzim palec
Používateľov profilový obrázok
Matej.T
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1868
Dátum registrácie: Pi 11. Mar, 2011, 22:09
Bydlisko: Piešťany/Brno

Re: EOS KSI - vymahacska firma plna hlupakov

Príspevok od používateľa Matej.T »

Zaujímavé čítanie tento topic :hysterical: :cry:

V skratke: čítajte podmienky zmlúv a nepodpisujte čo neviete splácať, nehovorím o ručiteloch radšej :D
 Macbook Pro 2.4/8/256 (Late 2013) + Samsung Galaxy S9 Midnight Black DUOS
Gaming: Intel i5 8600k | delid by Gabo |+ Barrow CPU block | EVGA GTX 1080 SC + EKWB nickel plated block | ASRock Z370 Extreme4 | Corsair Dominator 16GB DDR4 3200Mhz | Corsair RM650i | Fractal Design Define R6 TG | Samsung EVO 850 250GB | EK-DuraClear + EK D5+ EKWB PE 360 + EKWB XE 240 + LG 27GL850 + Corsair K70 RGB + Logitech G403
HTPC: Intel Xeon 1225v3 | MSI H87I | Crucial 8GB | Fractal Node 304 | Seasonic G Series 360
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: EOS KSI - vymahacska firma plna hlupakov

Príspevok od používateľa quicky »

Veľmi dobre som sa pobavil :D :D
Používateľov profilový obrázok
shiro
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 8531
Dátum registrácie: Št 21. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: EOS KSI - vymahacska firma plna hlupakov

Príspevok od používateľa shiro »

Dobra rada pre vsetkych (aj pre mna): Neberte si pozicky ked ich nebudete moct splacat.
Do kamena tesat a kazdemu na celo vypalit....pretoze dnesna doba je taka, ze XY ludi robi presny opak. A potom revu. Kvoli vlastnej blbosti.
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Patriot Viper 4 Blackout 16GB DDR4-3600 CL17 | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 24" BenQ GW2470H | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi Mi 9 Lite 64GB
Používateľov profilový obrázok
Matej.T
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1868
Dátum registrácie: Pi 11. Mar, 2011, 22:09
Bydlisko: Piešťany/Brno

Re: EOS KSI - vymahacska firma plna hlupakov

Príspevok od používateľa Matej.T »

Rada pre predlžníkov. SP + SP EX + TPZ + TPZ EX a to nehovorím o trovoch exekútora + 23% jeho podiely Vám za to nestoja
 Macbook Pro 2.4/8/256 (Late 2013) + Samsung Galaxy S9 Midnight Black DUOS
Gaming: Intel i5 8600k | delid by Gabo |+ Barrow CPU block | EVGA GTX 1080 SC + EKWB nickel plated block | ASRock Z370 Extreme4 | Corsair Dominator 16GB DDR4 3200Mhz | Corsair RM650i | Fractal Design Define R6 TG | Samsung EVO 850 250GB | EK-DuraClear + EK D5+ EKWB PE 360 + EKWB XE 240 + LG 27GL850 + Corsair K70 RGB + Logitech G403
HTPC: Intel Xeon 1225v3 | MSI H87I | Crucial 8GB | Fractal Node 304 | Seasonic G Series 360
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: EOS KSI - vymahacska firma plna hlupakov

Príspevok od používateľa Snake »

Vam musi harasit vytahovat 4 rocnu temu, fakt...





.

Návrat na "Debata o všetkom"