Vysoká škola

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
Bird
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2025
Dátum registrácie: So 15. Aug, 2009, 22:39
Bydlisko: TO

Re: Vysoká škola

Príspevok od používateľa Bird »

Nazdar hoši, nakoniec idem na FEIku a akurát si idem rezervovať izbu na intráku Mladosť,
tí čo ste tam boli alebo tam ešte ste, ktorý blok je podla vás dobrý ? alebo je to všetko na jedno kopyto ? :-)
MacBook Pro 13 (2016) + iPhone 12 mini
PS5 Slim
Používateľov profilový obrázok
drastyk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 424
Dátum registrácie: So 30. Júl, 2011, 14:41
Bydlisko: Bratislava (32)

Re: Vysoká škola

Príspevok od používateľa drastyk »

Nazdar,
Ja som na mladosti byval 4 roky, kazdy rok inde :) ono tazko povedat, ako ktore izby su na tom ale co som mal moznost vidiet tak vseobecne najlepsie asi na tom bol C blok. Ale moze zavisiet izba od izby...

inak zivot na intraku super, uzi kym sa da :D hlavne treba zenske nahanat v UNIQUE a ELAME... dal by som si to este raz :)
Spoiler: ukázať
MB: Asus Z170 Pro Gaming CPU: i7 6700K@4,5Ghz VGA: Gainward GTX 1070 PSU: Seasonic s12 520 W RAM: Corsair 16GB@3000 Mhz CASE: Define R3 Black Pearl Monitor: Benq 2411z 144Hz" Repro: Focal Alpha 65 DAC: Audient iD14 & nuForce uDac 2 Sluchádlá: Sennheiser HD 598
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7744
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Vysoká škola

Príspevok od používateľa LordKJ »

A ako je to s bezpecnostou?, mna najviac trapi, ci sa nebudem bat o monitor a pod., co tam zeny :D

Sice sa ma to tyka az o rok ale tak ratam, ze to je das jedno, nic sa nezmenim
Používateľov profilový obrázok
lacika
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4278
Dátum registrácie: Pi 11. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: KE

Re: Vysoká škola

Príspevok od používateľa lacika »

kym sa nechvalis mozes mat na izbe aj zlate tela ;)

alebo kensington lock na vsetko :D
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7744
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Vysoká škola

Príspevok od používateľa LordKJ »

hej s lockom som ratal, ale tak no, stale to je ochrana stylu, ta neukradnem ti to ale aspon ti to rozbijem :laugh:
viz.


A viac ma stve,ze ultrabooky nemaju na to slot :D
Používateľov profilový obrázok
Bird
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2025
Dátum registrácie: So 15. Aug, 2009, 22:39
Bydlisko: TO

Re: Vysoká škola

Príspevok od používateľa Bird »

Cčko majú všetko rezervácie vyššie ročníky.
ale niekde som čital že sa mal prerabať blok B dávnejšie, len či sa to aj zrealizovalo :)
MacBook Pro 13 (2016) + iPhone 12 mini
PS5 Slim
fobos
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3643
Dátum registrácie: Št 22. Feb, 2007, 08:00
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Vysoká škola

Príspevok od používateľa fobos »

Našiel som, že STU MTF sa dá študovať aj kombinovanou formou.. máte s tým niekto skúsenosti? .... Konkrétne mám záujem o Aplikovanú informatiku a automatizáciu v priemysle.
Ja som uz 4ty rok absolventom danej fakulty aj odboru a poviem ti ze ak nie si uplny debil tak to vystudujes s prstom v nose (keby ste videli ake esa to vystudovali tak zaplacete :rofl: ). Netreba to ale zas brat uplne na lahku vahu. Bolo tam par predmetov na ktorych cistili: fyzika, operacna analyza, analyticka geometria

Ak sa tam chces nieco z informatiky naucit tak ta sklamem. Na to si musis sadnut ku kompu sam doma a skusat. Na to nas bolo v ucebni vela a individualne sa nedalo venovat nikomu. Pamatam si ked sme nastupili tak niektori dokonca stali v ucebni a nieto este pracovali na pc :good:
Xbox Series X...
Používateľov profilový obrázok
Jaccobinho
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 143
Dátum registrácie: Ut 31. Aug, 2010, 16:38
Bydlisko: Zlaté Moravce

Re: Vysoká škola

Príspevok od používateľa Jaccobinho »

Bird napísal:Cčko majú všetko rezervácie vyššie ročníky.
ale niekde som čital že sa mal prerabať blok B dávnejšie, len či sa to aj zrealizovalo :)
Ja mám Cčko a to som prvák :D B1 a B2 sa rekonštruujú, mali by byť každú chvíľu dokončené, keď budú dokončené, tak sa ubytovaní z B3 a B4 zrkadlovo presťahujú na B1 a B2 a rekonštrukcia sa začne na blokoch B3 a B4

Mimochodom k rezervovaniu, prváci si izby mali rezervovať v 3. kole rezervácií, ktoré bolo od 2. augusta 00:00, neviem či teraz niečo slušné zoženieš :D
HP Pavilion dv6-2170ec
CPU: Intel Core i5-430M RAM: Kingston 8GB KIT DDR3 1600MHz HyperX VGA: nVidia GeForce GT 320M 1GB DDR3 HDD: WESTERN DIGITAL Scorpio Black 750GB 16MB cache @ 7200 rpm PAD: Logitech Cooling Pad N120 OS: Windows 7 Home Premium SK
Skinzone.sk customized skin
Používateľov profilový obrázok
Memnon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3911
Dátum registrácie: Po 11. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Vysoká škola

Príspevok od používateľa Memnon »

foboss napísal:....(keby ste videli ake esa to vystudovali tak zaplacete :rofl: ).....
neda mi nespomenut ako spoluziak obhajoval(a uz neviem ci bakalarku alebo diplomovku) s temou:
Podla akych kriterii si vyberaju mobilneho operatora studenti strednych a vysokych skol
MB:ASUS Maximus XI Hero / CPU:i9 9900k@5.1(4.8cache)@1.234V / CPUcooler:AC Liquid Freezer II 240 + CM Maker Gel / RAM:4x8GB Patriot Viper 4133Mhz@4oooCL18 / GPU:Gigabyte RTX 4070ti Eagle@0.925V/2670/24600 / SSD:Samsung 970 Evo Plus 2TB / HeadSet:Steelseries Arctis 7 / mouse:Steelseries Rival 650 / keyboard:Fnatic Streak RGB / PSU:Seasonic Focus Plus 850 gold / case:Fractal Design Define R6 Black + Noctua NF-A14 PWM / monitor:Acer Predator XB323UGP
Používateľov profilový obrázok
Bird
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2025
Dátum registrácie: So 15. Aug, 2009, 22:39
Bydlisko: TO

Re: Vysoká škola

Príspevok od používateľa Bird »

Jaccobinho napísal:
Bird napísal:Cčko majú všetko rezervácie vyššie ročníky.
ale niekde som čital že sa mal prerabať blok B dávnejšie, len či sa to aj zrealizovalo :)
Ja mám Cčko a to som prvák :D B1 a B2 sa rekonštruujú, mali by byť každú chvíľu dokončené, keď budú dokončené, tak sa ubytovaní z B3 a B4 zrkadlovo presťahujú na B1 a B2 a rekonštrukcia sa začne na blokoch B3 a B4

Mimochodom k rezervovaniu, prváci si izby mali rezervovať v 3. kole rezervácií, ktoré bolo od 2. augusta 00:00, neviem či teraz niečo slušné zoženieš :D
hej môžeš mať len teraz v štvrtom kole uŽ na Cčku nemali prváci volné.
ja som išiel totiž v druhom kole príjmačok, preto som až teraz rezervoval :D :)

dal som si B4, škoda že si skôr nenapísal :D nevadí, budem sa sťahovať teda :D
MacBook Pro 13 (2016) + iPhone 12 mini
PS5 Slim
Používateľov profilový obrázok
MajoFlame
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 685
Dátum registrácie: Ut 07. Dec, 2010, 20:41
Bydlisko: KE

Re: Vysoká škola

Príspevok od používateľa MajoFlame »

:bye:

Chcem sa spýtať, tých, čo chodia na TUKE,FEI, informatika, či neviete, či budem musieť robiť príjmačky. Na tejto stránke píše, že nie http://www.fei.tuke.sk/sk/studium/priji ... ozhodnutia , ale v časopise ako na vš píšu,že áno. Ďakujem.
Spoiler: ukázať
MB: MSI Z490 GAMING EDGE CPU: Intel Core i7-10700K @ stock CPU COOLER:Corsair Hydro Series H100x RAM: Corsair 32 GB KIT DDR4 3200 MHz CL16 Vengeance RGB PRO GPU: EVGA GeForce RTX 3070 XC3 8GB GDDR6 SSD:Samsung 970 EVO 1 TB + Crucial MX 500 500 GB PSU: Corsair RM650x CASE:Corsair iCUE 220t RGB DISPLAY:32" DELL U3219Q KEYBOARD: Apple Magic Keyboard Space Grey MOUSE:Logitech MX Master 2S SOUND: Presonus Eris E3.5 & Marshall Mid ANC PHONE: Apple iPhone XS
Používateľov profilový obrázok
Krutibrko
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3690
Dátum registrácie: Ne 02. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Poprad, Brno

Re: Vysoká škola

Príspevok od používateľa Krutibrko »

Ak to maju na stranke, bral by som to viac ako nejaky casopis.
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7744
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Vysoká škola

Príspevok od používateľa LordKJ »

tak nie, ale tusim maju nieco v style, ze mozu ta pozvat na test z matiky .... nic extra, minuly rok mali na webe na surovku napisane, ze zobrali kazdeho kto podal platnu prihlasku :D
Používateľov profilový obrázok
Krutibrko
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3690
Dátum registrácie: Ne 02. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Poprad, Brno

Re: Vysoká škola

Príspevok od používateľa Krutibrko »

Ja som bol na tych prijimackach 3 roky dozadu cca, bolo to az smiesne, kto robil maturu z matiky, automaticky bol prijaty, kto nie, pisal prijimacky, niektore ulohy boli dokonca vzorove priklady z ich skript.
Takto, vacsinou nie je problem sa dostat na VS, ale spravit ju.
Používateľov profilový obrázok
MajoFlame
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 685
Dátum registrácie: Ut 07. Dec, 2010, 20:41
Bydlisko: KE

Re: Vysoká škola

Príspevok od používateľa MajoFlame »

Chcem sa spýtať, tých, čo chodia na TUKE,FEI, informatika, či by ste mi napísali koľko vás vyšli náklady na vš prvý ročník, napríklad za knihy atd. Ďakujem.
Spoiler: ukázať
MB: MSI Z490 GAMING EDGE CPU: Intel Core i7-10700K @ stock CPU COOLER:Corsair Hydro Series H100x RAM: Corsair 32 GB KIT DDR4 3200 MHz CL16 Vengeance RGB PRO GPU: EVGA GeForce RTX 3070 XC3 8GB GDDR6 SSD:Samsung 970 EVO 1 TB + Crucial MX 500 500 GB PSU: Corsair RM650x CASE:Corsair iCUE 220t RGB DISPLAY:32" DELL U3219Q KEYBOARD: Apple Magic Keyboard Space Grey MOUSE:Logitech MX Master 2S SOUND: Presonus Eris E3.5 & Marshall Mid ANC PHONE: Apple iPhone XS

Návrat na "Debata o všetkom"