nasa mila slovenska posta

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
lezgy
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3754
Dátum registrácie: Ne 20. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Trebišov... mesto kde nik nepracuje a všetci sa maju dobre

Re: nasa mila slovenska posta

Príspevok od používateľa lezgy »

takych prihod so pocul pozehnane...
obcas rozum zastavuje coho su ludia schopni....
ale mna by zaujimalo ako riesia staznosti na danej pobocke ked sa postari roky nemenia a baliky miznu furt a furt
1, Intel® NUC Kit 6i3SYH

2, HP 4330s
Používateľov profilový obrázok
Matej.T
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1868
Dátum registrácie: Pi 11. Mar, 2011, 22:09
Bydlisko: Piešťany/Brno

Re: nasa mila slovenska posta

Príspevok od používateľa Matej.T »

My máme opačný problém, že každé 1-2 mesiace sa mení doručovatel. Zrejme to nechcú robiť za také finančné ohodnotenie + podmienky....

@felipe25 Zrejme by preplatil cenu tej zásielky, ak by notebook "našiel" iného majitela :hysterical:
 Macbook Pro 2.4/8/256 (Late 2013) + Samsung Galaxy S9 Midnight Black DUOS
Gaming: Intel i5 8600k | delid by Gabo |+ Barrow CPU block | EVGA GTX 1080 SC + EKWB nickel plated block | ASRock Z370 Extreme4 | Corsair Dominator 16GB DDR4 3200Mhz | Corsair RM650i | Fractal Design Define R6 TG | Samsung EVO 850 250GB | EK-DuraClear + EK D5+ EKWB PE 360 + EKWB XE 240 + LG 27GL850 + Corsair K70 RGB + Logitech G403
HTPC: Intel Xeon 1225v3 | MSI H87I | Crucial 8GB | Fractal Node 304 | Seasonic G Series 360
Používateľov profilový obrázok
kovinator
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1974
Dátum registrácie: Št 20. Jún, 2013, 23:25
Bydlisko: Bratislava

Re: nasa mila slovenska posta

Príspevok od používateľa kovinator »

icefire napísal:Moze byt, ale kto mi preplati postu a balne dovtedy pri tych tisickach staznosti, co na nich davam? :D
nazbieraj ich vela a dones im to osobne na vratnicu :D
Spoiler: ukázať
BUILD LOG: http://pretaktovanie.zoznam.sk/viewtopi ... =6&t=99040
CASE Fractal R4 Black, CPU i5-4670k + Coollaboratory Liquid Ultra @ 4.5 GHz 1.2 V, COOLER Raijintek Ereboss @ Black & White + Alpenföhn WingBoost2 + Arctic MX-4, MB MSI Z97S SLI Krait Edition, GPU Palit GTX 1070 Ti Jetstream, RAM Corsair Vengeance LP 1x8GB CL9 1600 MHz Black, Kingston HyperX 1x8GB CL10 1600MHz White PSU Seasonic M12II-520W, SSD Samsung 840 Pro 128 GB, 2x Samsung 750 Evo 500GB HDD Seagate Barracuda 3TB 7200.14, Seagate Barracuda 4TB SC S.M.S.L M2, HP Beyerdynamic DT 990 Premium 250 Ohm + Cable Mod / KZ ZAS + AZ09 Pro/ KZ ZST Candy, SPEAKERS Bose Companion 3 Series II, KEYBOARD Keebio Iris rev 4 + Zilents V2 67g + MDA Big Bang 2.0/ SteelSeries 6gv2 + PBT keycaps , MOUSE SteelSeries Rival, MOUSEPAD Razer Goliathus
Používateľov profilový obrázok
icefire
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6216
Dátum registrácie: So 01. Nov, 2008, 19:48
Bydlisko: Vieden/Bratislava

Re: nasa mila slovenska posta

Príspevok od používateľa icefire »

Dosla odpoved od posty, precitajte si, je to velmi zaujimave:
http://imgur.com/93OaIXY

V skratke: zevraj ich kamerovy system potvrdil, ze som prisiel neskoro (blud ako **vado, neskutocne klamstvo), mali novu pracovnicku na jednej pobocke, na druhej pobocke si nic nepamataju zevraj :facepalm:

Neviem, ci sa mam smiat alebo plakat nad touto odpovedou.
Spoiler: ukázať

i5-12600K + Noctua NH-D14 + 2x Noctua @ MSI PRO Z690-A DDR4 - WD SN550 1TB @ Win10 PRO + WD RED 3TB - ASUS TUF 3070 OC 8GB + Alienware 3418DW G-Sync - Kingston HyperX Predator 16GB 3000MHz - Corsair RM850x (2021) - Fractal Define R2 + 3x Noctua - Logitech G502 + Glorious PC Gaming Race Stealth Extended + Ducky One SF - Xonar DX + HyperX Cloud + Behringer MS16 - 2x Xbox Series X Wireless Controller & Wireless Receiver - Philips 55PUS730412
Používateľov profilový obrázok
Matej.T
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1868
Dátum registrácie: Pi 11. Mar, 2011, 22:09
Bydlisko: Piešťany/Brno

Re: nasa mila slovenska posta

Príspevok od používateľa Matej.T »

Štátne aparáty sa budú iba takto správať. Celá slovenská pošta je jedna srač...., lebo vždy sa mi strácajú zásielky, keď to príde do našej krajiny! :furious: Osobne dúfam, že sa do mojej smrti povolí vstup súkromnej spoločnosti, nech tento .... monopol zanikne (najprv nebude môcť sedeť na Ministerstve dopravy SMER-ák) :cry:
 Macbook Pro 2.4/8/256 (Late 2013) + Samsung Galaxy S9 Midnight Black DUOS
Gaming: Intel i5 8600k | delid by Gabo |+ Barrow CPU block | EVGA GTX 1080 SC + EKWB nickel plated block | ASRock Z370 Extreme4 | Corsair Dominator 16GB DDR4 3200Mhz | Corsair RM650i | Fractal Design Define R6 TG | Samsung EVO 850 250GB | EK-DuraClear + EK D5+ EKWB PE 360 + EKWB XE 240 + LG 27GL850 + Corsair K70 RGB + Logitech G403
HTPC: Intel Xeon 1225v3 | MSI H87I | Crucial 8GB | Fractal Node 304 | Seasonic G Series 360
ANONYM_a7

Re: nasa mila slovenska posta

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Boze to je podobna odpoved aku mi dal DPB - zamestnanec tvrdi ze to tak nebolo, neboli sme tam - nevieme to posudit. LEBO SI DPC VYMYSLAM A NEMAM CO ROBIT CELE DNI TAK ZALUJEM NEZMYSLI NA PRACOVNIKOV PODNIKU :hysterical: kua ved tu odpoved pisala este viac tupa hlava ako tam vtedy sedela.

Argument nepamatam si - ani ja si nepamatam vela veci ale to nie je argumetnom pre to ze sa to nestalo :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:
Používateľov profilový obrázok
Krutibrko
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3690
Dátum registrácie: Ne 02. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Poprad, Brno

Re: nasa mila slovenska posta

Príspevok od používateľa Krutibrko »

Ono na druhu stranu, ja som sa s tym viackrat stretol, ze tupa hlava len tak davala staznosti, nemyslim teraz Vas, ale fakt som to viackrat zazil. Vsetko som kompletne dodrzal podla postupu a aj tak sa clovek stazuje ked nema pravdu, nie, nerobil som na poste ani v statnej sfere.
Používateľov profilový obrázok
icefire
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6216
Dátum registrácie: So 01. Nov, 2008, 19:48
Bydlisko: Vieden/Bratislava

Re: nasa mila slovenska posta

Príspevok od používateľa icefire »

Ok, to ti nikto neberie :) Tema je ale o poste a tu mame skoro vsetci rovnake skusenosti (nepekne :) ).
Spoiler: ukázať

i5-12600K + Noctua NH-D14 + 2x Noctua @ MSI PRO Z690-A DDR4 - WD SN550 1TB @ Win10 PRO + WD RED 3TB - ASUS TUF 3070 OC 8GB + Alienware 3418DW G-Sync - Kingston HyperX Predator 16GB 3000MHz - Corsair RM850x (2021) - Fractal Define R2 + 3x Noctua - Logitech G502 + Glorious PC Gaming Race Stealth Extended + Ducky One SF - Xonar DX + HyperX Cloud + Behringer MS16 - 2x Xbox Series X Wireless Controller & Wireless Receiver - Philips 55PUS730412
Používateľov profilový obrázok
Krutibrko
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3690
Dátum registrácie: Ne 02. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Poprad, Brno

Re: nasa mila slovenska posta

Príspevok od používateľa Krutibrko »

Ano, ako na postu mam rovnaky nazor, ja som len chcel reagovat na Brosla, resp. jeho nazor, ze ci si myslia, ze len tak z nudy podava staznosti. Niektori taki ludia su, ako napr. babky, ktore chcu zazit trosku *akcie* a tak volaju policajtov pre kazdu blbost... Pre normalneho cloveka je to take, ze predsa ak som podal staznost, tak asi tam nieco bolo, ale je vela takych, co len skusa / si vymysla, preto si myslim, ze taka reakcia bola.

inak ten cas, to oni maju nastaveny nejako inak? :D Lebo sa mi nechce verit, ze si sa sekol o 10-15 minut :D
ANONYM_a7

Re: nasa mila slovenska posta

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Ja takých poznám úplne že dosť. Pracoval som v jednom servise MT kedysi a tam som mal takých zákazníkov, čo si doma opravovali mobil (samozrejme ni ho priniesli v saciku na maderu) a este som ani s tym nic nezacal robit uz som to robil zle a bude si stazovat. Dobre nech sa paci neprevezvem vam to na servis, dovidenia. Dokonca som mal borca co po mne krical cez pol obchodneho domu ze som mu tam nic neopravil (ani to neskusil ale on nevidel ze som ten telefon otvaral tak som mu to neopravil) a pod.
Používateľov profilový obrázok
Ondro1
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1409
Dátum registrácie: So 29. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Praha

Re: nasa mila slovenska posta

Príspevok od používateľa Ondro1 »

Icefire, zavolaj Martina Daňa, keď nabudúce pôjdeš na poštu, nech ide s tebou. ;)
We'll bang, ok?
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7744
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: nasa mila slovenska posta

Príspevok od používateľa LordKJ »

uz len ten by nam tu chybal
Používateľov profilový obrázok
lezgy
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3754
Dátum registrácie: Ne 20. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Trebišov... mesto kde nik nepracuje a všetci sa maju dobre

Re: nasa mila slovenska posta

Príspevok od používateľa lezgy »

sak nerobi nic ine ako ostatni
aj kandiduje ako ostatni do europarlamentu a pod :)
1, Intel® NUC Kit 6i3SYH

2, HP 4330s
Používateľov profilový obrázok
Ondro1
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1409
Dátum registrácie: So 29. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Praha

Re: nasa mila slovenska posta

Príspevok od používateľa Ondro1 »

Náhodou, dobre robí, že poukazuje, že si niektorí ľudia so zákonmi, ktoré ani nepoznajú, aj keď by pre vykonávanie svojej profesie mali, vytierajú zadok. To, že skôr vyhľadáva konflikty a jeho psychické rozpoloženie je iná vec. :)
We'll bang, ok?
Používateľov profilový obrázok
butcher
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 45
Dátum registrácie: Po 17. Jún, 2013, 13:04
Bydlisko: Trebišov

Re: nasa mila slovenska posta

Príspevok od používateľa butcher »

kusok offtopic, ale tak tyka sa to posty no
https://www.youtube.com/watch?v=ZcsvTmCQZg4
hlavne ten koniec

Návrat na "Debata o všetkom"