Politicka debata

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...

Budú podľa vás predčasné voľby v roku 2021?

Áno
14
29%
Nie
28
57%
Neviem
7
14%
 
Celkom hlasov: 49

maniak
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1928
Dátum registrácie: So 31. Jan, 2009, 00:41
Bydlisko: Kittsee, Rakusko

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa maniak »

faugusztin: nebudem obhajovat Danka, skor len pre info, v AT je zo zakona povinnych 14 platov, 13. a 14. su danovo zvuhodnene (Danko splietal nieco podobne tiez). Inak prave teraz je na taketo napady dobry cas, ked je nezamestnanost nizka (resp. dopyt na trhu vysoky).
FVE 12.45 kWp V/Z
Používateľov profilový obrázok
molnart
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6663
Dátum registrácie: Ut 19. Jún, 2012, 23:03
Bydlisko: Bratislava/Samorin

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa molnart »

tak tie veci su vzdy na dlhu debatu a neda sa povedat ci je to dobre alebo zle, lebo otazka tak ani nestoji. ano, ludi je nedostatok, ale od BB na vychod ludia v priemere stale zarabaju min. mzdu, samozrejme je otazka ci to nemaju tak len na papieri resp. ci nedochadza zo strany zamestnavatelov k zneuzivaniu situacie ked zamestnavaju len tych co z objektivnych dovodov nemohli odist do bratislavy alebo do zahranicia, pricom na vyssiu (alebo 13.) mzdu by este vydalo. ja sa ale stale priklanam k tomu ze by to bolo skore jnegativne opatrenie - momentalne na trhu je pomerne vysoka konkurencia na strane zamestnavatelov, a tym ze niekto ponukne dobrovolne 13. mzdu moze zamstnancov ziskat. povinne zavedenie by tu konkurenciu znizilo
museli by ju platit aj firmy ktorym to financne nevychadza) a mohlo by sposobit ze niektore firmy sa zoberu a odidu napr. do rumunska alebo srbska.
Spoiler: ukázať
PC: CPU: Intel Core i5 12600K with Silentium Fortis 5 ARGB MB: MSI Tomahawk Z690 DDR4 RAM: 2x 16GB G.Skill Ripjaws V 4400-19 DDR4 GPU: GigaByte Eagle GeForce RTX 3060 Ti OC HDD: Samsung 970 1GB GB PSU: Corsair RMx (2018) 650W Case: Fractal Meshify 2 Compact Monitor: Philips 272B7QPJEB OS: Win 11 64-bit
Notebook: HP EliteBook 840 G6 Core i5 8265U, 16 GB RAM, 512 GB SSD
Server: HP Microserver Gen8 Xeon E3-1265Lv2, 16GB ECC DDR3 OS: PVE + OMV + OPNsense
Phone: Samsung Galaxy A52s
Tablet: iPad Pro 11 (2018)
Používateľov profilový obrázok
GABO
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 9265
Dátum registrácie: Ut 15. Júl, 2003, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa GABO »

Danko je pán, ktorý môže bozkávať akurát tak výložky a onanovať nad podobnými činnosťami...tie jeho výstrelky, ktorých dôsledky nemá zmapované sú totálne mimo. On si asi myslí, že každý podniká ako on (znalí veci vedia..ako sa pánko dostal k peniazom). Všetky tieto prašivé prasatá by som poslal na planétu X kľudne aj pri testovacích letoch SpaceX napríklad.
PC1 Intel Core i7-4960X@4,8GHz . ASRock X79 Extreme 11 . 32GB Corsair Dominator 2133MHz DDR3 . Zotac GTX 1080Ti . Samsung 850 PRO 256GB . Samsung 840 1TB . SF Leadex 750W . AOC Q3279VWFD8 . Noctua
PC2 i5-2500K . Noctua NH-U12 . ASUS P8Z68-V PRO . 16GB G.Skill Ripjaws X . EVGA GTX 1070 SC . Intel 530 240GB . Samsung 850 PRO 2TB . COUGAR GX-600W . Lian Li PC-V1010A - Silver . ASUS Xonar Essence STX + HD555
ANONYM_a7

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

sa mi najviac páči, že stačí že sa 3ja ľudia dohodnú a dá sa porušiť ústava .....

https://www.etrend.sk/financie/fico-dan ... npageTREND

akoze vážne, áno su nemorálne amnestie áno bol to zločin a áno malo by sa to vyšetriť. Neviem si predstaviť aké prasačiny sa dejú na pozadí toho, že ideme akože znova rušiť amnestie, ktoré sú absolútne nezrušiteľné.... zasa len dáke divadielko na odvedenie pozornosti, zasa nás kŕmia shitom a problém je, že im to dokonca aj veľa mojích známych žerie. Dobre že ma nevyžral kamož za to že som nechcel podpísať online petíciu za odvolanie amnestií... wtf??.. toto potrebujeme? Nie riešiť súćastné problémy spoločnosti, načo, veď my tomu fikocovi ešte aj vytvárame podhubie na jeho ojeby...
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7729
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa LordKJ »

deme akože znova rušiť amnestie, ktoré sú absolútne nezrušiteľné
ved uvidime.
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5565
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Jednoduska »

Ked sa Danko nehyanbil brat kolko bral za to co robil...(ako pise Gabo) tak sa nehanbi robit sasa teraz.

Presne ako pise Broslo, kazdy tyzden co sa smejeme na jeho dementnosti nas vlada predava viac viac, tiche zakony atd.
Používateľov profilový obrázok
molnart
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6663
Dátum registrácie: Ut 19. Jún, 2012, 23:03
Bydlisko: Bratislava/Samorin

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa molnart »

za to vy ste najlepsi. amnestie sa zrusit daju, jasne sa k tomu vyjadrilo niekolko pravnikov. je to pod dost velkym spolocenskym tlakom, takze fico a spol. musi proste konat to ci nakoniec aj niekoho odsudia alebo sa uzavrie stylom "skutok sa nestal" je uz ina vec.

a politici su len taki akych ste si zvolili, prvy ktory by zacal riesit realne problemy sveta by bol ludmi zlyncovany, lebo ludia su debili a dobre na tejto planete bude jedine vtedy ked uz ludia vymreli.
Spoiler: ukázať
PC: CPU: Intel Core i5 12600K with Silentium Fortis 5 ARGB MB: MSI Tomahawk Z690 DDR4 RAM: 2x 16GB G.Skill Ripjaws V 4400-19 DDR4 GPU: GigaByte Eagle GeForce RTX 3060 Ti OC HDD: Samsung 970 1GB GB PSU: Corsair RMx (2018) 650W Case: Fractal Meshify 2 Compact Monitor: Philips 272B7QPJEB OS: Win 11 64-bit
Notebook: HP EliteBook 840 G6 Core i5 8265U, 16 GB RAM, 512 GB SSD
Server: HP Microserver Gen8 Xeon E3-1265Lv2, 16GB ECC DDR3 OS: PVE + OMV + OPNsense
Phone: Samsung Galaxy A52s
Tablet: iPad Pro 11 (2018)
ANONYM_a7

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

NIe sme najlepší. A preto sa na to nehráme molnart.... kde boli právnici do teraz? prečo sa to rieši práve teraz? Lebo film únos? Prečo vyšiel teraz? Nápadne zasa všetko do seba zapadá.....

molnart ja viem že ty máš depresie zo života ale nechaj si ich pre seba :) SKúsme sa venovať diskusii vecne
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7729
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa LordKJ »

imho sa riesia dlho, len teraz sa to znova dostali do popredia\

dufam, ze aj ten film povazujes za konspiraciu :D
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5565
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Jednoduska »

Prepac na zaklade akych skutkov a vyjadreni si zo mna robis srandu? :D Ja som sa ku amnestiam nevyjadroval pozitivne ani negativne uplne na inu vec som poukazoval.
Ja si svoje volebnu povinnost plnim, dokonca aj osvetu. Ved na to je tu diskusia, ze si kazdy zopar x potrebuje povedat ze trava je zelena. a Dookola sa nechat prekvapovat kolko ludi vidi ine farby ako zelenu.
ANONYM_a7

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

nepovažujem ho za konšpiráciu, to kde som toto napísal?

v riešení sú dlho, ale riešia sa posledné týždne. Spýtam sa inak, komu pomôže vyriešenie respektíve komu pomáha momentálne riešenie mečiarových amnestií?
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7729
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa LordKJ »

kde boli právnici do teraz? prečo sa to rieši práve teraz? Lebo film únos? Prečo vyšiel teraz? Nápadne zasa všetko do seba zapadá.....
^
sorry, ale tak to znie

komu to realne pomoze?, asi nikomu, ziskaju politicke body, mozno sa trosku ocisti tvar statu inac nic
ANONYM_a7

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

TO je ok že to tak znie, ale nie je to tak :) Mám celkom presné info o filme , ako sa natáčal, ako sa financoval ako vznikol a pod, nemám nič proti, dobré dielo ktoré je aj kvalitne natočné. skúsme sa fakt nechytať za slovíčka a diskutovať k veci :) vďaka

ešte dodám: divadlo na TA3 sme videli? Ako si bugárik nahrával bodíky proti mečiarovi? To bolo meganechutné! najvacsi koalicny bezchrbtak sa ide biť do pŕs za to že charakter rozhoduje.... kto ste to nevideli ani to nepozerajte... toto, presne toto ma na tom trápi.
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7729
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa LordKJ »

Používateľov profilový obrázok
Andre
TV & Audio expert
TV & Audio expert
Príspevky: 11469
Dátum registrácie: St 09. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: Žilina

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Andre »

molnart napísal: za to vy ste najlepsi. amnestie sa zrusit daju, jasne sa k tomu vyjadrilo niekolko pravnikov
nerob zo seba debila, amnestie sa zrusit nedaju, a tych "26 elitnych pravnikov" mozme rovno nazivat 26 dementov
:)
Naposledy upravil/-a Andre v Pi 17. Mar, 2017, 03:41, upravené celkom 2 krát.
5600X | Fortis 5 | STRIX B550-F | 32GB DDR4 3600 | RTX 3070 | Seasonic Focus Plus 650 Gold | NZXT S340 Elite
LG OLED42C21 | Corsair Scimitar + Roccat Hiro | Fnatic Gear Rush Red + CM wrist rest
Fanatec DD 8nm + Fanatec F1 V2 | Simgrade VX-PRO
Topping E50 + Focal Alpha 65

Návrat na "Debata o všetkom"