Politicka debata

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...

Budú podľa vás predčasné voľby v roku 2021?

Áno
14
29%
Nie
28
57%
Neviem
7
14%
 
Celkom hlasov: 49

Používateľov profilový obrázok
felipe25
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5770
Dátum registrácie: Po 19. Júl, 2010, 13:00
Bydlisko: Košice

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa felipe25 »

Vobec si ma nepochopil ale nevadi :) radsej budem verit slovam ktore niesu klamstvom o tyzden ako niekomu kto dnes kvaka A a zajtra B. To o com je klamstvo je uplne jedno
Spoiler: ukázať
Main PC: Fractal Define Black R5 window, ASUS ROG STRIX Z390-E GAMING, Intel Core i5 9600K, Patriot Viper4 Series 16GB KIT DDR4 3000MHz CL16, ADATA XPG GAMMIX S5 SSD 256 GB SSD, 1x5TB + 1x4TB, GIGABYTE 1060 GTX 3GB, Blue-Ray LG, 23" Fujitsu Siemens LED LCD, key: Hama uRAGE, mouse: Logitech G700, Windows 10 Pro 64bit

NB work: Fujitsu Siemens Esprimo Mobile U9200 12", Windows 10 Pro 64bit

Huawei Mate 20 Pro
Motorola G7 Power
Apple iPad Mini 2 16GB
maniak
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1935
Dátum registrácie: So 31. Jan, 2009, 00:41
Bydlisko: Kittsee, Rakusko

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa maniak »

Felipe: Kollar sa da sudit celkom jednoducho, podla toho, kolko hoaxov siri.
FVE 12.45 kWp V/Z
Používateľov profilový obrázok
felipe25
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5770
Dátum registrácie: Po 19. Júl, 2010, 13:00
Bydlisko: Košice

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa felipe25 »

realne budem kohokolvek z politikov sudit vtedy, ked bude realne vo vladnucom spolku stran ci ako to nazvat..., a bude za nieco hlasovat, proti niecomu, alebo prinesie nejaky navrh... kym je v opozicii, tam je to nepodstatne...
kollara teda zatial nesudim (nemam podla coho..), a este som ho neodpisal.. na rozdiel od vacsiny inych, ktori klamu s nasimi peniazmi.. nech si on obrazkuje, a fb"kuje" co chce... kym to nieje za nase peniaze, neriesim.. akonahle bude pri moci, bude to o inom.

molnart napísal: ked niekto povie ze nepojde do vlady tym dopredu hovori ze jeho ambicie su 4 roky poberat poslanecky plat + priplatky za ucast vo vyboroch a dalsie pozicie ktore sa priklepuju opozicii (NKU apod).
myslis Borisa Kollara, ano?? toho multimilionara, ktory sa podla Teba trepe do politiky kvoli 6 litrom mesacne ano? to nemozes mysliet vazne!! :help:
Spoiler: ukázať
Main PC: Fractal Define Black R5 window, ASUS ROG STRIX Z390-E GAMING, Intel Core i5 9600K, Patriot Viper4 Series 16GB KIT DDR4 3000MHz CL16, ADATA XPG GAMMIX S5 SSD 256 GB SSD, 1x5TB + 1x4TB, GIGABYTE 1060 GTX 3GB, Blue-Ray LG, 23" Fujitsu Siemens LED LCD, key: Hama uRAGE, mouse: Logitech G700, Windows 10 Pro 64bit

NB work: Fujitsu Siemens Esprimo Mobile U9200 12", Windows 10 Pro 64bit

Huawei Mate 20 Pro
Motorola G7 Power
Apple iPad Mini 2 16GB
Používateľov profilový obrázok
molnart
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6694
Dátum registrácie: Ut 19. Jún, 2012, 23:03
Bydlisko: Bratislava/Samorin

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa molnart »

kollar je idiot ktory potrebuje vidiet svoj ksicht v mediach - to iste danko, vsak sam to priznal, "uz som v biznise dosiahol vsetko, vsetci moji spoluziaci su v politike, idem aj ja". a tito ludia su za svoj zivot uz dlzny tolkym, ze su nuteni prihrat nejake ksefty kamosom aj ked sami uz su davno za vodou. ale nemysli si ze do politiky isli s nejakou viziou, vsetko co vedia je ze je to "vsetko je nahovno" ale riesit nie ze nevedia, ale ani nechcu.

realne v demokratickom systeme nemas sancu dostat sa k moci s nejakou rozumnou agendou, preto musi nevyhnutne nastat nejaka socialna kastastrofa aby si to ludia uvedomili. nie je velmi tazke povedat ake opatrenia treba urobit aby sa slovensko posunulo dopredu, ale prveho politika ktory to povia nahlas nie ze odvolaju ale zaziva upalia.

vies si predstavit ze niekto by vyhral volby s agendou zvysenia dochodkoveho veku na 70 rokov, zavedenia poplatkov u lekara, zvysenia spotrebnej dane, zrusenia gastracov a vlakov zadarmo, zrusenie vypovednej doby v zamestnani apod.?

pritom su to vsetko velmi potrebne opatrenia s vyrazne pozitivnom vplyvom na ekonomiu uz v strednodobom horizonte. v demokracii zial kazdy trosku zodpovedny politik musi volicom klamat aby sa dostal k moci a mohol aspon nieco pozitivne realizovat. ti nezodpovedny (kollar, kotleba, trump) to slubili aj dodrzia a tym len vedu svet do zahuby...
Spoiler: ukázať
PC: CPU: Intel Core i5 12600K with Silentium Fortis 5 ARGB MB: MSI Tomahawk Z690 DDR4 RAM: 2x 16GB G.Skill Ripjaws V 4400-19 DDR4 GPU: GigaByte Eagle GeForce RTX 3060 Ti OC HDD: Samsung 970 1GB GB PSU: Corsair RMx (2018) 650W Case: Fractal Meshify 2 Compact Monitor: Philips 272B7QPJEB OS: Win 11 64-bit
Notebook: HP EliteBook 840 G6 Core i5 8265U, 16 GB RAM, 512 GB SSD
Server: HP Microserver Gen8 Xeon E3-1265Lv2, 16GB ECC DDR3 OS: PVE + OMV + OPNsense
Phone: Samsung Galaxy A52s
Tablet: iPad Pro 11 (2018)
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7741
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa LordKJ »

a v rumunsku protestuje pol miliona ludi pred vladou a u nas ma kazdy na haku
Používateľov profilový obrázok
butcher
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 45
Dátum registrácie: Po 17. Jún, 2013, 13:04
Bydlisko: Trebišov

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa butcher »

molnart napísal: vies si predstavit ze niekto by vyhral volby s agendou zvysenia dochodkoveho veku na 70 rokov, zavedenia poplatkov u lekara, zvysenia spotrebnej dane, zrusenia gastracov a vlakov zadarmo, zrusenie vypovednej doby v zamestnani apod.?
nie
ciastocne ano
znizit
zrusit
zrusit
upravit

zaplat mi priestor v mediach na 4 roky a ja to kecat budem :)
a o tom to je...podvedomie a marketing, inak si mozu robit co chcu ("politici" myslim)
Používateľov profilový obrázok
felipe25
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5770
Dátum registrácie: Po 19. Júl, 2010, 13:00
Bydlisko: Košice

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa felipe25 »

molnart :D ok, ja som ale nikdy nevravel, ze kollar je superboh a superhrdina.. ale mas pocit, zo zvysnych stran, ze je tam nejaka "schopna"? lebo ja NIE.. bavme sa o tych, ktory maju sancu miesat karty.. strany, ktore boli vo vlade a mali sancu neratam. sulik je premna neprijatelny /sposobil pad vlady, a navrat smeru..., oklamal vsetkych svojich volicov pri prvom zvoleni/... kto ostava?? to by ma zaujimalo,ktoreho zlodeja tu budete preferovat. kazdy jeden co tam je cest vynimkam maju na pleciach kradeze NASICH PENAZI....zatial ti, co nemaju su kollar, a kotleba.. smutne, ale je to realita.. ked bude mat na krku kollar skandal, ze podpisal alebo zucastnil sa kradnutia z nasich dani, v zivote jeho meno ako potencialnej osoby ktoru budem volit nespomieniem. no nestalo sa tak..

vela moznosti vybrat si z toho zla neostava. a tu som presvedceny, ze ak by sa dostali hore "zlepenci, odidenci z inych stran /v pozadi ktorych su osoby, o ktorych nemate ani ponatia/", bude este HORSIE.... ano, aj vlada JEDNEJ strany je zla.. optimum je tak 2strany, s cca rovnakym poctom kresiel ako vlada... ak sa trepe do vlady viac ako 2strany, je to onicom, kazdy presadzuje svoje zaujmy, a nakoniec vyhrava ten, co ma najviac kresiel. a kazdopadne, nikto z ludi, ci viedli tento stat v minulosti /sem ratam KOHOKOLVEK, kto bol v koalicii.../ nema co podla mna v buducej koalicii co robit.. to by bola premna vlada, ktorej by som ako tak dal sancu ze bude zmena..

PS: ano, rumunsko pekne ukazalo, ako ludia nezmenia NIC... politik v base? nove volby? aaano, a oslobodime politikov... super... kradneme dalej. obcan sa moze pototo, nitky tahaju inde. uz prestanem dufat, ze tu sa nieco zmeni, prestane kradnut, lebo aj keby vyhral niekto totalne cestny, cisty, dobromyselny, pozadie, "mafia" atd ho donuti robit rovnake ksefty, ako sa robili "vzdy"...
Spoiler: ukázať
Main PC: Fractal Define Black R5 window, ASUS ROG STRIX Z390-E GAMING, Intel Core i5 9600K, Patriot Viper4 Series 16GB KIT DDR4 3000MHz CL16, ADATA XPG GAMMIX S5 SSD 256 GB SSD, 1x5TB + 1x4TB, GIGABYTE 1060 GTX 3GB, Blue-Ray LG, 23" Fujitsu Siemens LED LCD, key: Hama uRAGE, mouse: Logitech G700, Windows 10 Pro 64bit

NB work: Fujitsu Siemens Esprimo Mobile U9200 12", Windows 10 Pro 64bit

Huawei Mate 20 Pro
Motorola G7 Power
Apple iPad Mini 2 16GB
Používateľov profilový obrázok
molnart
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6694
Dátum registrácie: Ut 19. Jún, 2012, 23:03
Bydlisko: Bratislava/Samorin

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa molnart »

kotleba nic neukradol? ten co si kupil rodinny dom za prispevok z volebneho vysledku? ten co dosadil rodinu do BBSK a nechal si od nich vyplacat cast mzdy?? toto si mal na mysli? ano, neulial 16 mega na vrtkach dph, ale len preto ze na to nema, toto by trosku chcelo sofisikovanejsieho cloveka, ale kebyze tu moznost ma tak to hned urobi.

rumunsko je prave nadherny priklad ako blbi volic dokaze vsetko dojebkat: mali vladu ktora tvrdo isla po korupcii, byvali premieri, ministri vo vazeni, alebo min. bezi sudny proces. oni si vsak vo volbach zvolili prave tych co boli odsudeni za korupciu lebo im naslubovali hory doly, takze nova vlada bola vlastne nutena prijat zakon o odpusteni trestu za korupciu, inac by ju nemohli zostavit a vsetci by skoncili v base. toto nie je problem politikov ale problem volicov. a teraz sa cuduju vsetci, pritom maju to co si zvolili, sami si za korupcnikov hlasovali.

inac kebyze sa trosku zamyslim tak ti zostavim vladu pre sr, akurat ti ludia nemaju sancu vyhrat volby, jedine posobit ako uradnicka vlada. skusme letmo:
minister zahranicnych veci - rohac
podpredseda vlady pre informatizaciu - truban
minister zdravotnitva - szalay (alebo beblavy)
minister vnutra - rybnicek
minister spravodlivosti - beblavy (ale lipsic a zitnanska by tiez boli ok)
minister financii - odor
minister prace - mihal
minister obrany - dubeci
minister skolstva - miklos

ano, niektori mi tam chybaju a neviem kto by mal byt premierom (mozno kiska, ale zatial je dobre ked je prezidentom), ale vsetko su to odbornici vo svojich oblastiach v niektorych pripadoch svetovej triedy s jasnou viziou a neposkrvenou moralkou.
Spoiler: ukázať
PC: CPU: Intel Core i5 12600K with Silentium Fortis 5 ARGB MB: MSI Tomahawk Z690 DDR4 RAM: 2x 16GB G.Skill Ripjaws V 4400-19 DDR4 GPU: GigaByte Eagle GeForce RTX 3060 Ti OC HDD: Samsung 970 1GB GB PSU: Corsair RMx (2018) 650W Case: Fractal Meshify 2 Compact Monitor: Philips 272B7QPJEB OS: Win 11 64-bit
Notebook: HP EliteBook 840 G6 Core i5 8265U, 16 GB RAM, 512 GB SSD
Server: HP Microserver Gen8 Xeon E3-1265Lv2, 16GB ECC DDR3 OS: PVE + OMV + OPNsense
Phone: Samsung Galaxy A52s
Tablet: iPad Pro 11 (2018)
Používateľov profilový obrázok
warrior606
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 677
Dátum registrácie: Ut 20. Aug, 2013, 17:55
Bydlisko: Legan, IRL

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa warrior606 »

Tak tym miklosom si to zabil. Rozdrbal celu stiavnicu, nic historicke pre neho neplatilo pretoze bol minister a ty povies ze je to odbornik z neposkvrnenou moralkou. Nerad ti protirecim ale to nie je na politickej scene uplne nikto! Aj taky kotleba je proti nemu uplny uboziak. Jedina vyhoda ze mi je to v podstate jedno. Silne uvazujem nad zmenou obcianstva pretoze aj ked som slovak tak sa hanbim za celu sk politicku scenu na cele s kiskom tam su vsetci rovnaky bez vynimky a to je dovod silnejuceho kotleboveho vplyvu. Presne takto to bolo aj v nemecku pred nastupom hitlera a vsetci vieme ako to dopadlo.
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7741
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa LordKJ »

neposkrvenou moralkou.
allright
Používateľov profilový obrázok
molnart
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6694
Dátum registrácie: Ut 19. Jún, 2012, 23:03
Bydlisko: Bratislava/Samorin

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa molnart »

ok, pri mikolosovi to plati najmenej uznavam, ale neviem o tom ze priamo s nim by sa spajala nejaka kauza. neviem s tou stiavnicou co mas na mysli, ale ak nejake prepustacky apod. veci, tak to su presne tie nepopularne opatenia ktore urobit treba. napr. zatvorit na slovensku vsetky bane, okrem ineho.

a inac vsimni si ze je tam pre SKOLSTVO, co je trosku ina kategoria kde posobil doteraz a momentalne na slovensku je jediny kto ma na tuto oblast nejaku ucelenu viziu.
Spoiler: ukázať
PC: CPU: Intel Core i5 12600K with Silentium Fortis 5 ARGB MB: MSI Tomahawk Z690 DDR4 RAM: 2x 16GB G.Skill Ripjaws V 4400-19 DDR4 GPU: GigaByte Eagle GeForce RTX 3060 Ti OC HDD: Samsung 970 1GB GB PSU: Corsair RMx (2018) 650W Case: Fractal Meshify 2 Compact Monitor: Philips 272B7QPJEB OS: Win 11 64-bit
Notebook: HP EliteBook 840 G6 Core i5 8265U, 16 GB RAM, 512 GB SSD
Server: HP Microserver Gen8 Xeon E3-1265Lv2, 16GB ECC DDR3 OS: PVE + OMV + OPNsense
Phone: Samsung Galaxy A52s
Tablet: iPad Pro 11 (2018)
Používateľov profilový obrázok
felipe25
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5770
Dátum registrácie: Po 19. Júl, 2010, 13:00
Bydlisko: Košice

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa felipe25 »

ty si fakt v pohode hej??:D pamatas si beblaveho skandal, s nakupenim niecoho za "pozicane" peniaze?? pamatam si, ako markize nedokazal vysvetlit, odkial vzal par milionov sk na to, aby to kupil.. myslim ze slo o emisne kvoty/plat. sitka??.. neviem uz presne
lenze beblavy je dost skuseny, a tak ked to chces najst na nete, skoro to nenajdes, pretoze ma tolko "inych" nazorov, ze tamto dokazal dokonale zakryt..
ked das do guuglu beblavy kauza, tak ti to najde vsetko, len nie JEHO kauzy.. preto stale poukazuje na kauzy, aby zakryl a zahrabal do dejin tu svoju.. :D takze beblaveho sem nedavaj PROSIM TA.. maslo na hlave ma UZ DAVNO...
a ked sa ho na to opytas :D nech to vysvetli, pekne, rozumne, bez urazok, uz si viac na jeho FB NENAPISES, lebo ta blokne... v jeho pripade sa fakt dalej nemam o com bavit..

ze kotleba "kupil" dom za ziskane peniaze z volieb? a podla Teba, na nich nemanarok??? mal volicov /to je presne chyba dalsich stran - vsetkych, ze toto dopustili, aby ludia sli volit kotlebu.../, a tak nech si s nimi robi, co chce... ked bude kradnut alebo navysovat kazdu jednu zakazku, co sa deje dennodenne, potom napis. ok?

neulial 16 mega na vrtkach dph, ale len preto ze na to nema, toto by trosku chcelo sofisikovanejsieho cloveka, ale kebyze tu moznost ma tak to hned urobi.
urobil to??? nie... tak o com?

ja ti napisem na kazdeho z tych mien potom co si vypisal hore to iste - keby bola prilezitost, kradnu.. cela tvoja "vymyslena" vlada tak padne.
nie, nemam zaujem vyjadrit sa rovnako ako Ty /zmyslajuc, ze kazdy ked ma prilezitost kradne - to okamzite viem hodit na vsetky tie mena hore.../.

a k beblavemu- ked bol v sdku, a mal moznost, chopil sa jej.. ten nech pada daleko daleko prec... od vladnucich stran.. xP

btw: niesom kotlebovolic, nebudem jeho kroky, ideologiu branit, ale je uplne smiesne, ako ho ociernujes :D presne preto bude mat potom v dalsich volbach 20%.. a budeme plakat vsetci...
kazdy nanho hadze spinu.. media, atd. pritom su su kauzy, ktore su prenas ovela dolezitejsie, ukradli sa pri nich uplne ine miliony, ale nieee. kotleba je cielom 1 medii, lebo niekto "povedal".. lenze na ludi to posobi presne naopak: idu za nim.. kto si to nevsimol, je slepy...
co tak ho nechat na pokoji, nevolit ho, ale ani o nom nepisat negativa?? taky krok neprichadza do uvahy, lebo niekto chce jeho percenta spat co? ale naopak, strati aj svoje...BOHUZIAL..
Spoiler: ukázať
Main PC: Fractal Define Black R5 window, ASUS ROG STRIX Z390-E GAMING, Intel Core i5 9600K, Patriot Viper4 Series 16GB KIT DDR4 3000MHz CL16, ADATA XPG GAMMIX S5 SSD 256 GB SSD, 1x5TB + 1x4TB, GIGABYTE 1060 GTX 3GB, Blue-Ray LG, 23" Fujitsu Siemens LED LCD, key: Hama uRAGE, mouse: Logitech G700, Windows 10 Pro 64bit

NB work: Fujitsu Siemens Esprimo Mobile U9200 12", Windows 10 Pro 64bit

Huawei Mate 20 Pro
Motorola G7 Power
Apple iPad Mini 2 16GB
Používateľov profilový obrázok
warrior606
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 677
Dátum registrácie: Ut 20. Aug, 2013, 17:55
Bydlisko: Legan, IRL

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa warrior606 »

molnart napísal:ok, pri mikolosovi to plati najmenej uznavam, ale neviem o tom ze priamo s nim by sa spajala nejaka kauza. neviem s tou stiavnicou co mas na mysli, ale ak nejake prepustacky apod. veci, tak to su presne tie nepopularne opatenia ktore urobit treba. napr. zatvorit na slovensku vsetky bane, okrem ineho.nejaku ucelenu viziu.
Co sa miklosa tyka tak jeho kauzy nie su rozoberane v mediach a ani neboli a v podstate ide 'len' o zburanie historickych budov a vystavbe v chranenych oblastiach stiavnickych vrchov pre neho a jeho kamaratov. Ked bol pri moci tak okolo stiavnice sa v chranenych uzemiach napachalo tolko skody ze to az pekne nie je. Samozrejme vsetci to obranuju turizmom atd ale to je proste nezvratny proces. Je to to iste ako sa deje v tatrach. Kazdemu jednemu co schvali, vybavy alebo podpise vystavbu v chranenej oblasti by som vpalil gulku do cela. Vsetko je to kvoli peniazom bez vynimky takze bohuzial necakam ze sa to nejako zasadne zmeni.

filipe:
Ja si myslim ze kotleba filckovi aj vyhovuje pretoze odfotia nejakeho mazureka zrat kebab a uz sa nikto nestara co vlada robi z peniazmi danovych poplatnikov. To iste pri kupe toho domu ale ktovie co smer spravil z peniazmi co dostali za volby. Je to uplne bezpredmetne riesit vsetko su to svine a jedine by pomohlo ich vytiahnut na namestie a gulku do cela aby sa ty dalsi co pridu bali ludi a konecne zacali nieco pre nich robit.
Používateľov profilový obrázok
molnart
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6694
Dátum registrácie: Ut 19. Jún, 2012, 23:03
Bydlisko: Bratislava/Samorin

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa molnart »

pokial viem s platinovymi sitkami bola vec niekedy okolo roku 2000, ked beblavy este nikde nebol. emisie boli vec sns niekedy 2007-8. pozicka sa tykala prochadzku. a fakt si myslis ze ked na webe su archivy sme a trendu od 90-tych rokov tak nejaky beblavy im zavola a hned si nieco vymazu? politiku sledujem od svojich 14-tich, teda uz nejakych dobrych 20 rokov a aj ked si vsetko nepamatam do detailu viem ktore kauzy boli, takze ak by nieco bolo pamatal by som si to. skorej mne sa zda ze tebe niekto v krcme nieco hovoril, popreplietal 4 nesuviace veci, spomenul pri tom nejake meno a uz to veries za hotove.

co ta tyka kotlebu, chlape vies ty co je to sprenevera? to neboli neho peniaze ale peniaze jeho strany. keby rovnako vybral peniaze z vlastnej firmy, kupil by z toho dom a tam by byval stale by to bolo trestne. dokonca vo vyspelovm svete aj za obchodovanie akciami vlastnej firmy mozes ist do basy natvrdo za 10 rokov (hovori sa tomu insider trading). to nie je ociernovanie, to su fakty. skorej je trapne to ze niekto nic nerobi, realne nic nedosiahol, pre nikoho nic nespravil a stale rastie. ja chapem frustraciu ludi, chapem ze su nasrati a chcu zmenu, ale nechapem ze ked v BB kraji ubehli 4 roky a vsetko sa zmenilo iba k horsiemu, v parlamente ubehol rok a nic neurobili tak este stale do nich vkladaju nadej, pritom je jasne uz na prvy pohlad ze ziadny z nich ani do 3 nedopocita. pocul si uz nejake vyhlasenie, pripomienku, hocico od kotlebu? ked treba poslusne hlasuju so smerom a uzivaju si prachy o ktorych sa im nidky nesnivalo.
Spoiler: ukázať
PC: CPU: Intel Core i5 12600K with Silentium Fortis 5 ARGB MB: MSI Tomahawk Z690 DDR4 RAM: 2x 16GB G.Skill Ripjaws V 4400-19 DDR4 GPU: GigaByte Eagle GeForce RTX 3060 Ti OC HDD: Samsung 970 1GB GB PSU: Corsair RMx (2018) 650W Case: Fractal Meshify 2 Compact Monitor: Philips 272B7QPJEB OS: Win 11 64-bit
Notebook: HP EliteBook 840 G6 Core i5 8265U, 16 GB RAM, 512 GB SSD
Server: HP Microserver Gen8 Xeon E3-1265Lv2, 16GB ECC DDR3 OS: PVE + OMV + OPNsense
Phone: Samsung Galaxy A52s
Tablet: iPad Pro 11 (2018)
Používateľov profilový obrázok
felipe25
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5770
Dátum registrácie: Po 19. Júl, 2010, 13:00
Bydlisko: Košice

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa felipe25 »

pozri.. ked to tak vezmes, kotleba je este aj pre tych ludi mensie zlo..
sam si napisal: ze na kradnutie dph potrebuje sofistikovanejsieho cloveka, a este na to nevyzrel.. nebolo by dobre, keby kazdy kraj mal "kotlebu", ktory nevyzrel na podvody?? :))

ohladom beblaveho: prosim ta :D keby som nemal pravdu, beblavy by si ma neblokol na svojom FB... a to som napisal este davnejsie uplne jednoduchu otazku v zmysle: dobry den pan beblavy, vsetko co robite je krasne, ale mozte vysvetlit Vasu kauzu ohladom nakupu xyz? do hodiny to bolo zmazane, spolu s blokaciou :D asi tolko.. ziadna nadavka, urazka.. takze si zisti fakty ty, ja ti ich zistovat nebudem. :)

btw: to co vcera kollar "trepal" su tiez dristy, ktorymi moze navabit len uzku skupinu ludi, co nepremyslaju.... ze pozatvarat zlodejov? akych? tych, co kradnu v sulade so zakonom? minule som mal so zitnanskou mensi pokec, este pred volbami, ked sa domahala pozatvarania zlodejov.. a napisal som jej: co mam ja ako obcan z toho, ze by ste zavreli niekoho, kto dostal do vrecka? nic, lebo mu to 1. nedokazete. 2. v base ho budeme zivit opat my..napisal som jej, nech miesto zatvarania zmeni svoju agendu na: donutime vratit ich spat to, co nakradli.. nie zavriet, ale nech povracaju to, co nakradli... na toto uz reagovala len slovami typu BLA BLA... mna osobne nezaujima minulost, to, co kto nakradol. je to davno "pase", a nedokazatelne. ti ludia vedia, ako na to. mna zaujima, ked pride "nova" vlada, novi ludia, aby prestali kradnut venovali sa ludom.
a ked niekto ide riesit minulost, tak nie bachorkami: zavrieme zlodejov, ale: vymozeme nakradnute! mna politik v base ziveny dalaj mojimi danami nezaujima, mnazaujima, nech kazdy kto ma maslo na hlave vrati to, co vzal a nemal na to narok.. Lenze to je nerealne, tak staci pozerat dopredu, a nekradnut, a zabranit tomu. mInulost je pase, nie??
Spoiler: ukázať
Main PC: Fractal Define Black R5 window, ASUS ROG STRIX Z390-E GAMING, Intel Core i5 9600K, Patriot Viper4 Series 16GB KIT DDR4 3000MHz CL16, ADATA XPG GAMMIX S5 SSD 256 GB SSD, 1x5TB + 1x4TB, GIGABYTE 1060 GTX 3GB, Blue-Ray LG, 23" Fujitsu Siemens LED LCD, key: Hama uRAGE, mouse: Logitech G700, Windows 10 Pro 64bit

NB work: Fujitsu Siemens Esprimo Mobile U9200 12", Windows 10 Pro 64bit

Huawei Mate 20 Pro
Motorola G7 Power
Apple iPad Mini 2 16GB

Návrat na "Debata o všetkom"