Politicka debata

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...

Budú podľa vás predčasné voľby v roku 2021?

Áno
14
29%
Nie
28
57%
Neviem
7
14%
 
Celkom hlasov: 49

Používateľov profilový obrázok
felipe25
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5770
Dátum registrácie: Po 19. Júl, 2010, 13:00
Bydlisko: Košice

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa felipe25 »

Odar: ak to bude dosledkom choroby, tak ok... ale to je potom chory cely nas dochodcovky narod?

silne dufam, ze my takto na starobu fungovat nebudeme. zazili sme a fungujeme v uplne inom duchu...
skor by som povedal, ze my neverime ani sami sebe, kdezto nase babky, dedkovia, uveria kazdemu..

sa smejem, ako mozu starych oklamat pri plyne /preplatok/ a ine dristy, ked este aj na skoleni boli o tom, a napriek tomu pustia dnu.

no naopak nasa generacia je skor generacia totalne neveriaca nicomu a nikomu. mne ked niekto nieco povie, a len kusok sa mi to nezda, uz googlim, hladam pravdu, lebo neverim.
Spoiler: ukázať
Main PC: Fractal Define Black R5 window, ASUS ROG STRIX Z390-E GAMING, Intel Core i5 9600K, Patriot Viper4 Series 16GB KIT DDR4 3000MHz CL16, ADATA XPG GAMMIX S5 SSD 256 GB SSD, 1x5TB + 1x4TB, GIGABYTE 1060 GTX 3GB, Blue-Ray LG, 23" Fujitsu Siemens LED LCD, key: Hama uRAGE, mouse: Logitech G700, Windows 10 Pro 64bit

NB work: Fujitsu Siemens Esprimo Mobile U9200 12", Windows 10 Pro 64bit

Huawei Mate 20 Pro
Motorola G7 Power
Apple iPad Mini 2 16GB
Používateľov profilový obrázok
geroswen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1255
Dátum registrácie: So 03. Jan, 2015, 23:54
Bydlisko: Bratislava, Cifer

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa geroswen »

Keby to niekomu uslo alebo zabudol, tak pripominam, ze dnes je protikorupcny pochod 2:

https://www.facebook.com/events/521168091606765/ :E

Vyzera to na super pocasie.
Dell M4500 - i7-920xm @3.87Ghz, quadro 1800m
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7729
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa LordKJ »

ta zatial je horuco, ale stavim sa, ze zmoknem riadne :D
Používateľov profilový obrázok
BOB!
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 365
Dátum registrácie: Ut 02. Apr, 2013, 08:06
Bydlisko: Twin Peaks

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa BOB! »

/ Amiga 1200 / Nvidia Shield K1 / PlayStation 4 Slim / PC: Intel + Nvidia /
Používateľov profilový obrázok
stiv
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 9961
Dátum registrácie: Pi 16. Nov, 2012, 21:30
Bydlisko: BT

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa stiv »

.
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7729
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa LordKJ »

ta to, ze je chlapec tajtrlik zas nediskredituje cele pochody.
Používateľov profilový obrázok
geroswen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1255
Dátum registrácie: So 03. Jan, 2015, 23:54
Bydlisko: Bratislava, Cifer

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa geroswen »

V case, ked sa riesila gorila mal 13 rokov. Ale ked uz sa do toho pustil, tak si mohol aspon nieco precitat na internetoch. Inak suhlasim s tym, ze si na nom redaktorka vyhodila ego a moju ucast na pripadnom dalsom pochode to neovplyvni. Uprimne povedane je mi jedno, kto to organizuje.

Smiesne boli mozno tie Matovicove stretunutia, co organizoval pred Bonaparte kazdy piatok a zislo sa tam 10 ludi ale pochody, na ktorych bola ucast 20k ludi do tejto kategorie urcite nepatria. A tiez sa treba pozriet na to, aky ludia na tie pochody chodia. Z mojho okolia su to najma top ludia z IT, zdravotnictva a skolstva. Keby si tam prisiel a pozries sa okolo seba, tak neuvidis ziadne tupe tvare. To je taky zakladny rozdiel medzi tymito pochodmi a Ficovym 1. majom.

Na zapade staci politikovi, aby mal zlu reputaciu a dobrovolne odstupi. Kalinakovi uz par veci dokazali, pri dalsich je jasne, ze je v tom zapleteny a okrem prezidenta a opozicie mu uz odporucili odstupenie aj viaceri clenovia jeho vlastnej strany... tu by pomohlo jedine zapchnut vidle do hlavy.

Verim, ze sa progresivne.sk poriadne rozbehne, lebo tam nie su ludia, ktori by sa zachovali ako Spacirka a Charakter... ziadna ina strana nema taku komunitu, aby si mohla dovolit fungovanie z crowdfundingu.
Dell M4500 - i7-920xm @3.87Ghz, quadro 1800m
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa quicky »

Ked som videl tir odpovede mladeho,to by naozaj iba potvrdzovalo,ze je tiez akurat nejaky konik niekoho kto organizuje tie pochody za oponou... -niee, ze mi to vadi,len to zrovna dobry tien nevyhra.
Používateľov profilový obrázok
molnart
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6664
Dátum registrácie: Ut 19. Jún, 2012, 23:03
Bydlisko: Bratislava/Samorin

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa molnart »

Co si myslis ze woodstock organizovali nejaky profici? Sami sa cudovali co z toho vyslo. Kotlebovci co idu do prahy a vykrikuju rozhorcene ked tam stretnu turistov tiez netusia kera bije. A stavim sa ze ani z tej elity co spomina geroswen vacsina by nevedela povedat o com bola gorila a preco to bol problem - ja som sa musel tiez dlhsie zamysliet a keby ma niekto prichyti nepripraveneho tiez toho natrepem. Ak by chalana niekto organizoval tak by ho presne na taketo veci pripravil. Proste v spolocnosti je blba nalada, kazdy je nastaveny ze kalinak je keket a treba ho nakopat do riti, ale vacsina uz neriesi preco lebo na to nema kapacitu. Ja preto nemam rad rozne peticie a protesty lebo 50% ludi netusi preco tam je a 90% z tych co tusia to pochopili uplne zle. Problem je ze casto je to jedina moznost ako ukazat ze nieco nie je v poriadku a vytvorit nejaky verejny tlak
Spoiler: ukázať
PC: CPU: Intel Core i5 12600K with Silentium Fortis 5 ARGB MB: MSI Tomahawk Z690 DDR4 RAM: 2x 16GB G.Skill Ripjaws V 4400-19 DDR4 GPU: GigaByte Eagle GeForce RTX 3060 Ti OC HDD: Samsung 970 1GB GB PSU: Corsair RMx (2018) 650W Case: Fractal Meshify 2 Compact Monitor: Philips 272B7QPJEB OS: Win 11 64-bit
Notebook: HP EliteBook 840 G6 Core i5 8265U, 16 GB RAM, 512 GB SSD
Server: HP Microserver Gen8 Xeon E3-1265Lv2, 16GB ECC DDR3 OS: PVE + OMV + OPNsense
Phone: Samsung Galaxy A52s
Tablet: iPad Pro 11 (2018)
Používateľov profilový obrázok
paranoid.asian
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2508
Dátum registrácie: Št 26. Feb, 2009, 16:37
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa paranoid.asian »

ta koalicia sa chyta kazdej pejcoviny, len aby mohla nieco povedat. "argumenty" uz dosli tak sa chytaju kde coho.
to ze nevie o com je gorilla? wtf, sak to nevie 98% slovenska. je to tak zamotane, ze meh.
nemusim robit na generalnej prokurature, aby som videl jak je nasa krajina v srackach a mozem sa teda voci tomu ohradit, a snad vyjadrit svoj nazor.
kiez by sa pozadoval taky fundovany pristup od vsetkych ministrov, ktori sa vyjadruju o veciach zo svojich rezortov.

kali, basti, koci i siroky vysmiati jak leca a mozu beztrestne fungovat nadalej, hlavne, ze najvacsi problem co trapi slovac je, ze nejaky student nevie do detailov vsetky kauzy a prezident pz gaspi sa zatial odbavuje na studentoch, ktori uplatili profesora 10timi eurami za skusky.

tragikomedia.
Spoiler: ukázať
::: ...
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa quicky »

lenze 98% slovenska nerobi protesty.
proste vykrikujem a neviem preco? to je podla mna fail...

v kazdom pripade som rad,ze sa "nieco" deje,kiezby to malo zmysel a hlavne vysledok.
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12192
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa HellAngel »

hulakam, ked hulakaju ostatny budem tiez. Preco, mi je relativne jedno, ale idem s davom.
To nie je spravne, ok, robia sa protesty, lebo s niecim nesuhlasia, ale dokopy ani nevedia s cim. To je moc povrchne
kazdy protestujuci by mal vediet, preco hulaka, preco je ted dany protest a za co bojuju. Vela ludi tam je len koli tomu, lebo je im nesympaticky Kalinak. Tu nejde len o Kalinaka, tu treba zmenu celeho systemu, nestaci len odvolat Kalinaka, to je len figurka, ktora pouzila system vo svoj prospech.
Treba sa divat dopredu, mat viziu co sa od zmeny systemu ocakava, a verim, ze 99% ludi to nevie.
To iste Paska, no hulakalo sa a aj nakoniec to vzdal, ale zmenilo sa nieco v systeme? Nie, len sa zmenila tvar.
NB: Asus ROG Zephyrus G14
Používateľov profilový obrázok
paranoid.asian
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2508
Dátum registrácie: Št 26. Feb, 2009, 16:37
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa paranoid.asian »

chlapci, kolko tych protestov ste uskutocnili vy (alebo aspon podporili nejakym sposobom)?
mohli by ste vytvorit nejaky grafikon, s friendly instrukciou, slovakia mafia starter pack.

samozrejme, ze sa to nekonci, nemalo by odvolanim len kravatakov. dokonca zhodenim mnou spomenutych a kazdemu znamych oligarchov sa nic tiez nezmeni, lebo uz sa do tych stran pumpuju peniaze inymi zdrojmi.

mate ale samozrejme pravdu, co spominate, ale nic nejde nikdy bez chyb.
aspon nieco sa robi, hovori sa o tom a nesmie to zakapat hlavne.
studenti mozno nejsu v tom az tak zbehnuti, ale maju zasa energiu na taketo nieco a nejsu ani nicim viazani, a ked sa do toho pridaju ludia co do toho zase vidia, moze byt ten verejny tlak este silnejsi.
Spoiler: ukázať
::: ...
Používateľov profilový obrázok
geroswen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1255
Dátum registrácie: So 03. Jan, 2015, 23:54
Bydlisko: Bratislava, Cifer

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa geroswen »

Ked ma minister problem s tym, ze ma verejne prezentovat svoj nazor a po polozeni otazky len cumi jak kkt, tak tam nema robit. Na druhu stranu sa nie je comu cudovat, lebo vacsina z toho, co povie je loz a casom by to vyplavalo na povrch (Kalinak sa z toho uz poucil). Ked sa nezucasni prezidentovho prejavu o stave republiky a odvovodni to tym, ze ma vela roboty, tak to je tiez chore. Slusny politik ako napriklad Kiska, Sulik alebo Lipsic nikdy nekomunikuju sposobom: "dalsia otazka, dalsia otazka, dakujem, dovidenia...".

Okrem toho si staci pozriet videa, ktore pravidelne vypusta SaS a su podlozene faktami... to, co ten chalan nakradol, resp. stale kradne uz nie su drobne ani pre statny rozpocet. To, ze su v tom zapleteni vsetci Kaliho a Ficovi susedia a znami tiez nebude nahoda.

Cize ak to mam zhrnut, tak nejde o to, ze by bol ludom nesympaticky ale o to, ze je to zlodej s poruchou osobnosti, bez chrbtovej kosti a akejkolvek znamky sebareflexie. Preto je aj samotny Kalinak dostatocnym dovodom na to, aby sa niekto zucastnil pochodu.

https://www.youtube.com/user/slobodaasolidarita/videos

Tie percenta (nevedomosti), co tu spominate by platili mozno tak na pochody, ktore organizuje LSNS, kde maju ucastnici v lepsom pripade zakladne vzdelanie a staci im, ze niekto vybavi odvoz zadarmo a dostanu zelene tricko za poslusnost. Osobne poznam asi 10 ludi, co boli na pochodoch a ich priemerne vzdelnie bolo vyssie ako 2. stupen VS (UK, FEI, UNIZA). Nie su to ovce, za ktore by sa musel rozhodovat niekto iny. Su medzi nimi napr. profesor z UK, docent z FEI a zopar ludi, na ktorych stoji slovenske TELCO.
Dell M4500 - i7-920xm @3.87Ghz, quadro 1800m
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa quicky »

ze by som zrovna z sas videii a poskytnutych dezinformacii padal na rit (naposledy tusim nieco o raste ekonomiky?).

holt je to dneska pekna divocina...cim menej to sledujem tym som spokojnejsi vo svojej "bubline"... lebo grcanica velebnosti.

Návrat na "Debata o všetkom"