Videorecenzie na pc.sk

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
RP
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2530
Dátum registrácie: St 21. Mar, 2001, 20:00
Bydlisko: Kosice

Videorecenzie na pc.sk

Príspevok od používateľa RP »

Na pc.sk zaciname s videorecenziami :)

Prvou je recenzia grafickej karty Sapphire RX 580 :



Clanok na pc.sk : http://pc.zoznam.sk/sapphire-nitro-rx-5 ... o-recenzii

Uvitame vsetky komentare a ohlasy na uvodnu videorecenziu.
CageJ
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 7967
Dátum registrácie: Ne 02. Jan, 2011, 01:43
Bydlisko: Presov

Re: Videorecenzie na pc.sk

Príspevok od používateľa CageJ »

troska rozhybem, mne sa to pacilo ale pridal by som par hier (male -)
+++ krasne pocut hlucnost fanov
++ dobre natocene
Používateľov profilový obrázok
DesRe
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 528
Dátum registrácie: St 29. Mar, 2017, 19:43
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Videorecenzie na pc.sk

Príspevok od používateľa DesRe »

:cool: som sa dočkal
Spoiler: ukázať
MB: GIGABYTE AORUS X470 Gaming 7 WIFI CPU: AMD Ryzen 7 5800X default RAM: 4* F4-3200C14D-16GFX 3200 MHz CL14 GPU: EVGA 12G-P5-3967-KR SSD: Samsung 970 EVO 500GB ,Crucial P1 1TB ,Crucial MX300 275GB PSU: Be quiet! Dark Power 12 850W (cable sleeving MDPC-X parakord) CASE: Be quiet! DARK BASE 900 black Monitor: AOC AG271QG Keyboard: K95 RGB Platinum MX Speed Mouse: Razer Naga Pro / ROG Spatha Mouse pad: MOTOSPEED P40 atd.

RAD: Alphacool NexXxoS XT45 Full Copper X-Flow 420 + XT45 280 Pumpa: EKWB EK-XRES 140 Revo D5 Glass CPU: HEATKILLER® IV PRO COPPER NI GPU: EK-Quantum Vector FTW3 FAN: 5x be quiet! SilentWings 3 140mm PWM 1000rpm/1600rpm
NoteBook: Predator PH517-61-R54R

Kód: Vybrať všetko

https://imgur.com/a/QxS36gc
Používateľov profilový obrázok
lacika
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4278
Dátum registrácie: Pi 11. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: KE

Re: Videorecenzie na pc.sk

Príspevok od používateľa lacika »

-- zbytocne komentovat krabicu a co je na krabici napisane..
(na prednej strane obalu vidime vyzobrazene nejake informacie o vlastnostiach karty...) - ked nechcem hovorit o konkretnych, tak nejake ani nespominam.
inak super ;)
Používateľov profilový obrázok
paranoid.asian
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2508
Dátum registrácie: Št 26. Feb, 2009, 16:37
Bydlisko: Bratislava

Re: Videorecenzie na pc.sk

Príspevok od používateľa paranoid.asian »

:good:

best part :
Obrázok
^^

- unboxing, tych je vela kade tade na nete imho
- zvuk, mozno by to chcelo skusit mikrofon na odev, alebo nad hlavou (mimo zaber), vadil mi ten priestorovy zvuk (mozno postaci iba trochu stisit). na druhej strane, dobre pocut fany. ako uz niekto poznamenal.
- malo hier/aplikacii otestovanych
- mozno aj zbytocne dlhe
Spoiler: ukázať
::: ...
ANONYM_a7

Re: Videorecenzie na pc.sk

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Pohode formát diki zaň
Používateľov profilový obrázok
mino_85
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6289
Dátum registrácie: St 29. Feb, 2012, 20:29
Bydlisko: Prešov

Re: Videorecenzie na pc.sk

Príspevok od používateľa mino_85 »

Palec hore za rozbor chladenia a špeci vlastností ohľadom fanov /ľahká demontáž a SW testovanie funkčnosti/.

Zopár poznámok:
- ako sa vyššie spomína, obkec k potlači krabice by som vynechal a unboxing tiež, stačí záber na krabicu a potom vybalenú kartu s celým príslušenstvom a rýchlym súhrnom čo balenie obsahuje.
- síce sme sa venovali dosť chladeniu, ale chýbalo info o teplote karty v záťaži a rpm /ak som prehliadol, tak som nič nepovedal/
- grafy by bolo fajn ak by začínali nulou, graf kde 90 fps vyzerá ako menšia polovica zo 100 fps proste nepôsobí seriózne /platí to aj o zvyšných grafoch/
- určite viac hier otestovať a info o testovanom rozlíšení
- ako loleq niekde spomínal... ak je to recenzia v slovenčine, mal by byť v slovenčine aj názov videa a popis k grafom. Nám to neva, ale môže to zavádzať ľudí pri vyhľadávaní, ktorí očakávajú anglický obsah
- k anglo-slangu sa nevyjadrujem, je toho všade plno, už to nejak ignorujem. Ale je prča, že to vypichol práve loleq, po ktorom sa tu naposledy ťažko číta tá "píš jak počuješ" angličtina. IMO to neni ani vtipné ani zaujímavé, a keď už o to ide je to aj proti pravidlám. Ehm... som odbočil :D

Každopádne držím palce do ďalších recenzií.
Spoiler: ukázať
WS/GAMING MB: Crosshair VIII Dark Hero CPU: Ryzen 9 5900X CPU cooler: Noctua NH-U12A chromax RAM: 32 GB DDR4 G.Skill TridentZ RGB @ 3600 CL14 VGA: ASUS TUF RTX 3080 PSU: Seasonic Prime Fanless TX 700W System SSD: Samsung 990 PRO 1 TB Storage: Samsung 970 EVO Plus 2 TB + 2x Samsung 860 QVO 2TB Case: Jonsbo U5 Black Case fans: 6x Noctua NF-A12x25 PWM chromax Fan Regualtor: Aqua Computer Aquaero 6 LT LCD: LG 34UC88 Keyboard: Microsoft SideWinder X4 SK Mouse: Mionix Naos PRO Mouse pad: Zowie Gear P-TF X Audio: Creative GigaWorks T20 Series II Joystick: Thrustmaster TCA Sidestick + TCA Quadrant + Add-on - Airbus edition Gamepad: Xbox Elite Series 2

HTPC MB: MSI B150I GAMING PRO AC CPU: INTEL Pentium G4560 CPU cooler: Noctua NH-L12 + Noiseblocker eLoop B12-2 RAM: Crucial 8 GB DDR4 VGA: GT1030 PSU: MiniBox picoPSU-120 System SSD: Kingston UV400 120 GB Data HDD: WD Purple 6TB Case: Silverstone ML05 Milo Case fans: 2x Noctua NF-A8 ULN Remote control: Logitech K400 Plus

Návrat na "Debata o všetkom"