Ramena a pohony na otváraciu bránu

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Jasterisko
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 94
Dátum registrácie: Ne 18. Jan, 2015, 01:37

Ramena a pohony na otváraciu bránu

Príspevok od používateľa Jasterisko »

Zdravím, máte niekto skúsenosti alebo poznáte niekoho kto sa vyzná do pohonov na automatické brány? Mám v pláne pre otca zadovážiť aj namontovať automatické otváranie brány. Jednalo by sa o dvojkrdilovu otvaraciu bránu, nie posuvnu. Zháňam nejaký best budget set pre ľavé a pravé krídlo. Vedeli by ste mi niečo odporučiť ?
Také to niečo:
https://www.pohoncentrum.sk/SK-2224s-sa ... 4V-d17.htm
Používateľov profilový obrázok
gammaray
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 7117
Dátum registrácie: Po 23. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: Kysucké Nové Mesto

Re: Ramena a pohony na otváraciu bránu

Príspevok od používateľa gammaray »

Smer debata o vsetkom nabuduce a nie nakupna poradna. Presun...
ZOSTAVA CPU: AMD 5600x MB: GIGABYTE B550M AORUS PRO-P (rev. 1.0) Cooler CPU: SilentiumPC Fera 5 RAM: Crucial Ballistix Black 16GB (2x8GB) DDR4 3600MHz CL16 M.2 SSD NVME system: Samsung 980 1TB M.2 SSD NVME data: Samsung 980 1TB DVD RW: Samsung SH-S183A GPU: GeForce RTX™ 3070 GAMING OC 8G (rev. 2.0) PSU: CORSAIR RM750x PSU 750W 80+ Gold 2021 Monitor: LG 32GK850F CASE: Fractal Design Define Mini Headset: KOSS SB/45 Repro: Fluid Audio F5 Myš: Logitech G Pro Klávesnica: Corsair K68 RGB OS: Windows 10 Pro 64bit
Používateľov profilový obrázok
geroswen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1255
Dátum registrácie: So 03. Jan, 2015, 23:54
Bydlisko: Bratislava, Cifer

Re: Ramena a pohony na otváraciu bránu

Príspevok od používateľa geroswen »

Uz par rokov zapajam pohony znacky Nice a mozem ich len odporucit. To co linkujes je nejaka skladacka od viacerich vyrobcov a este je to aj drahe.

Za tie prachy kupis normalnu znackovu sadu. Dobre vyzera napriklad inzerat nizsie alebo skus pohladat to iste na webe (pod 400e ho urcite zozenies).

https://dom.bazos.sk/inzerat/73848160/P ... t-350E.php

https://www.kovian.sk/Pohony/Dvojkridlo ... -SMXI.html
Dell M4500 - i7-920xm @3.87Ghz, quadro 1800m
Používateľov profilový obrázok
stiv
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 9961
Dátum registrácie: Pi 16. Nov, 2012, 21:30
Bydlisko: BT

Re: Ramena a pohony na otváraciu bránu

Príspevok od používateľa stiv »

Co sa tyka znaciek tak mozem odporucit CAME. Mame na viacerych branach a spokojnost.
http://www.came.sk/swing-gates.php
.
Používateľov profilový obrázok
geroswen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1255
Dátum registrácie: So 03. Jan, 2015, 23:54
Bydlisko: Bratislava, Cifer

Re: Ramena a pohony na otváraciu bránu

Príspevok od používateľa geroswen »

CAME podla mna zaspali dobu. Pomocou trimrov sa konfigurovali pohony v minulom storoci :D
Dell M4500 - i7-920xm @3.87Ghz, quadro 1800m
SpQx
Čierna listina bazáru
Čierna listina bazáru
Príspevky: 606
Dátum registrácie: So 09. Feb, 2013, 14:55
Bydlisko: Dunajská Streda

Re: Ramena a pohony na otváraciu bránu

Príspevok od používateľa SpQx »

Zaspali nezaspali, ale came držia roky, tak mi može byť jedno z čoho robia, alebo kedy zaspali...
Potom keď Vám tie supermoderné systemi ne hcú otvoriť v -30 a vietor 200kmh bránu tak budete určite spokojný :-)
Používateľov profilový obrázok
geroswen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1255
Dátum registrácie: So 03. Jan, 2015, 23:54
Bydlisko: Bratislava, Cifer

Re: Ramena a pohony na otváraciu bránu

Príspevok od používateľa geroswen »

Netvrdim, ze je CAME smejd ale ine znacky si vedia nastavit otvaraci cyklus automaticky.

Kvoli teplote som nemal problem so ziadnou znackou ale RC clanok sa rozladi skor ako krystal :-)

Pri vetre mozu mat niektore znacky problem, pretoze si meraju odber motora a ked je moc velky, tak zastavia. Je to aj kvoli bezpecnosti, aby to napriklad nezlisovalo auto alebo niekoho / nieco nezabilo. Citlivost sa da nastavit ale ked fuka tajfun a mas plnu zaplechovanu branu, tak sa lahko dostanes mimo rozsah.
Dell M4500 - i7-920xm @3.87Ghz, quadro 1800m
Jasterisko
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 94
Dátum registrácie: Ne 18. Jan, 2015, 01:37

Re: Ramena a pohony na otváraciu bránu

Príspevok od používateľa Jasterisko »

Soory za zle zaradenie, bol som an tom ze nákupná poradňa má poradiť pri kúpe, čo si myslím je aj tento prípad, ale nevadí. Viac sa mi pozdávajú tie značky NICE, no nič, vidím že to ešte budem musieť viac postudovať. Za akékoľvek ďalšie názory budem len vďačný ;-)

Návrat na "Debata o všetkom"