F1 2017 - streamy

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
michalkoo10
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 190
Dátum registrácie: Ne 11. Sep, 2011, 13:28

F1 2017 - streamy

Príspevok od používateľa michalkoo10 »

Caute, kedze som fanusik F1 a za chvilu zacina sezona, budu sa dat niekde sledovat zavody online? prestahoval som sa do za hranicia kde nemam telku iba komp a net, je mi jasne, ze vselijakych streamov je vela ale tie maju na prd kvalitu, vadsinou 480p, niesu nejake stranky, kde by sa dal kanal hoci aj predplatit ak by stream bezal v 1080p popripade 720p? aj v anglictine, trochu som googlil ale nejak som nic nenasiel
dadik08
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 426
Dátum registrácie: So 31. Jan, 2009, 19:51
Bydlisko: KE/VT

Re: F1 2017 - streamy

Príspevok od používateľa dadik08 »

Skus zistit, ci poskytovatelia v krajine kde si ponujaku nieco ako Magio Go.
Spoiler: ukázať
PC1: AMD Ryzen R9 3900x | Gigabyte X570 Aorus Elite | Corsair Vengance LPX 64 GB 3200 MHz | Sapphire Radeon 570 4 GB | Samsung 850 EVO 250 GB | Seasonic S12II 620 W FDB | Noctua NH-D15S | Fractal Design R4
Loxjie D30 -> HifiMan HE-4xx (Brainwavz sheepskin pads), Audio-Technica ATH M30x (Brainwavz hybrid pads)
Používateľov profilový obrázok
warrior606
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 677
Dátum registrácie: Ut 20. Aug, 2013, 17:55
Bydlisko: Legan, IRL

Re: F1 2017 - streamy

Príspevok od používateľa warrior606 »

ja mam predplateny cez eurosport.co.uk kde pozeram cyklistku. Mozes si tam dat eurosportplayer ktory stoji to 7e mesiac ked zaplatis za rok tak to mas za 60e. Co som pozeral mala by tam byt aj F1 pokial ti nevadi anglicky jazyk. Kvalita prenosu je 720p da sa na to slusne pozerat.
michalkoo10
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 190
Dátum registrácie: Ne 11. Sep, 2011, 13:28

Re: F1 2017 - streamy

Príspevok od používateľa michalkoo10 »

pozeral som na ten eurosport player ale F1 sa asi nebude dat pozerat lebo nieje medzi eventami na tento rok, mozno ju neskor zaradia, ale prvy zavod ide onedlho takze uz by tam asi bola :/ (ak pozeras cyklistiku cez Eplayer, tak v playeri su len anglicke streamy? alebo je na vyber aj cesky, resp. to co ide na Eurosport 1 alebo 2 v CZ si vies pustit aj cez Eurosport player v CZ?)

co s tika Magio Go, co som pozeral tak je to internetova televizia takze teoreticky by malo byt asi jedno v akej krajine som ze? dolezite je byt pripojeny na net aby sa dala sledovat telka
Používateľov profilový obrázok
warrior606
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 677
Dátum registrácie: Ut 20. Aug, 2013, 17:55
Bydlisko: Legan, IRL

Re: F1 2017 - streamy

Príspevok od používateľa warrior606 »

Ano v playeri su len anglicke streamy. Ako to bol hlavny dovod preco som si to predplatil. Pretoze anglicky komentar je momentalne asi najlepsi a nechyta sa na neho ani cesky ktory tiez nie je zly. Mam tu aj Sk programy(skylink) ale na tom sa bohuzial sport neda pozerat pretoze nasi komentatori to je jedna velka tragedia :D To si uz radsej pozriem polsky komentar aj ked nerozumiem vsetko ale miestami su poliaci lepsi ako cesi pri komentovani :)
michalkoo10
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 190
Dátum registrácie: Ne 11. Sep, 2011, 13:28

Re: F1 2017 - streamy

Príspevok od používateľa michalkoo10 »

mne anglicke streamy nevadia, je len skoda, ze v eurosport playeri nieje sezona F1 2017 a asi ani nebude :/
mozno jedine to Magio Go, tam su kanaly Sport1 a Sport2, na ktorych pojde F1, tieto kanaly ale niesu v HD ale asi iba 480p a to teda nieje nic moc, skusim este najst ine alternativy, kazdopadne dik za nazory
Používateľov profilový obrázok
mino_85
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6289
Dátum registrácie: St 29. Feb, 2012, 20:29
Bydlisko: Prešov

Re: F1 2017 - streamy

Príspevok od používateľa mino_85 »

ES už dávno pradávno nekupuje licenciu na F1, tam nehrozí. Neviem aké sú licenčné podmienky s telkami, ktoré si kupujú F1 licenciu na live prenosy, ale ak to aj zahŕňa nejakú formu streamingu, tak bude obmedzená na územie ku ktorému sa licencia TV vzťahuje, teda príklad Sky Sports na územie británie a pod.. Nehrabal som sa v tom, ale osobne pochybujem, že toto je zahrnuté vo vysielacích právach, ktoré si TV kupujú /môžem sa mýliť samozrejme/. Je známe, že Ecclestone totálne ignoroval možnosti internetu a vôbec to s ním šlo ťažko so všetkým čo súviselo s technickým pokrokom vo vysielaní. Však celkom dlho sa bránil aj HD onboard kamerám a pod.., holt keď niekomu ťahá na stovku... :)

Možno teraz keď sa ho zbavili sa to konečne rozhýbe, uvidíme. Ja mám napr. platený oficiálny webstreaming austrálskych Supercars, asi 30 € na rok s tým, že máš live prenosy /kvalifikácie a preteky/ a celoročne dostupný archív aktuálnej sezóny /tiež kvalifikácie a preteky/. Všetko bez reklám. Objednáva sa to priamo cez oficálnu stránku série, teda na supercars.com. Na f1.com nič také nevidím, maximálne livetiming, čiže jak som písal vyššie, jedine, že by také niečo ponúkali telky, ale to na milión % nemôžu mimo územia kde vysielajú, lebo by to nabúralo celý biznis s vysielacími právami na ktorom F1 funguje.
Spoiler: ukázať
WS/GAMING MB: Crosshair VIII Dark Hero CPU: Ryzen 9 5900X CPU cooler: Noctua NH-U12A chromax RAM: 32 GB DDR4 G.Skill TridentZ RGB @ 3600 CL14 VGA: ASUS TUF RTX 3080 PSU: Seasonic Prime Fanless TX 700W System SSD: Samsung 990 PRO 1 TB Storage: Samsung 970 EVO Plus 2 TB + 2x Samsung 860 QVO 2TB Case: Jonsbo U5 Black Case fans: 6x Noctua NF-A12x25 PWM chromax Fan Regualtor: Aqua Computer Aquaero 6 LT LCD: LG 34UC88 Keyboard: Microsoft SideWinder X4 SK Mouse: Mionix Naos PRO Mouse pad: Zowie Gear P-TF X Audio: Creative GigaWorks T20 Series II Joystick: Thrustmaster TCA Sidestick + TCA Quadrant + Add-on - Airbus edition Gamepad: Xbox Elite Series 2

HTPC MB: MSI B150I GAMING PRO AC CPU: INTEL Pentium G4560 CPU cooler: Noctua NH-L12 + Noiseblocker eLoop B12-2 RAM: Crucial 8 GB DDR4 VGA: GT1030 PSU: MiniBox picoPSU-120 System SSD: Kingston UV400 120 GB Data HDD: WD Purple 6TB Case: Silverstone ML05 Milo Case fans: 2x Noctua NF-A8 ULN Remote control: Logitech K400 Plus
michalkoo10
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 190
Dátum registrácie: Ne 11. Sep, 2011, 13:28

Re: F1 2017 - streamy

Príspevok od používateľa michalkoo10 »

nasiel som tuto stranku
http://zapni.tv/programova-nabidka/
podla ich slov je mozne kukat telku vsade a nezalezi v akej krajine sa nachadzam, staci ak si zaplatim sportovy balicek kde je Sport 1 a Sport 2, na tychto kanaloch sa oficialne vysiela F1 v CZ a SK, dokonca planuju spustit aj HD vysielanie takze ak ostane cena ale bude to v HD, tak nic viac netreba :D

Návrat na "Debata o všetkom"