installfest / stretavka

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
jano55
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 118
Dátum registrácie: Pi 02. Feb, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice, Darg. Hrdinov

installfest / stretavka

Príspevok od používateľa jano55 »

Ahojte,

organizuju sa nejake install festy alebo stretavky ?
Chyba mi nieco take, hlavne tu v KE na vychode Slovenska.
Používateľov profilový obrázok
dargy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1571
Dátum registrácie: Ut 30. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: installfest / stretavka

Príspevok od používateľa dargy »

Par tem nizsie, som sa pytal kto by dal stretko. A to som hral na vychodnarkske stretko pri pivecku, ale nezaujal som :( Co je installfest ? To pocujem prvykrat, ci to mam chapat tak ze teraz inatalujem 0,5 L piva a potom 0,05l becherovky ?? :laugh: Lebo potom sa hlasim instalovat....
Používateľov profilový obrázok
jano55
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 118
Dátum registrácie: Pi 02. Feb, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice, Darg. Hrdinov

Re: installfest / stretavka

Príspevok od používateľa jano55 »

Install fest vzniklo ako stretnutie kde linux nadsenci pomahaju instalovat ludom linux na ich masiny. Unas asi nieco take nebolo.

Bratia Cesi robia akciu ktora sa vola installfest ale je to skor konferencia/skolenie alebo ako to nazvat. Su to prednasky pre verejnost zo sveta linuxu zadarmo . nejake tie stanocky a workshopy. Tento rok som sa nato bol pozriet v Prahe osobne. Mali by byt videa na nete . Pekne to mali zorganizovane. Cele to pomahal zorganizovat a nahraval spolok nadsencou pre audio-video , tusim AVC sa volaju, ktory funguje pri univerzite.
Cele to ma byt na youtube aj s minulymi rocnikmi koho to zaujima.

https://installfest.cz/if17/video


Audiovizuální centrum Silicon Hill (AVC.SH) je projektem klubu Silicon Hill Studentské unie ČVUT, o.s.

http://avc.sh.cvut.cz



Ja by som bol vdacny aj za geekovske stretko pri pive :)
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5565
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: installfest / stretavka

Príspevok od používateľa Jednoduska »

U mna skor to pivo pivo tiez, s Dargym o to radsej :P

Linux si po druhom tretom uz zvladne nahodit kazdy :D
Používateľov profilový obrázok
jano55
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 118
Dátum registrácie: Pi 02. Feb, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice, Darg. Hrdinov

Re: installfest / stretavka

Príspevok od používateľa jano55 »

mohli by sme spravit pc.sk stretavku v Kosiciach ked nazbierame este zopar ludi :-)
Používateľov profilový obrázok
dargy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1571
Dátum registrácie: Ut 30. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: installfest / stretavka

Príspevok od používateľa dargy »

Neni problém u mňa, len dajte dopredu vediet +/- tyzden, zarezavam na zmeny. :rep:
Ináč, všeobecne je to v pohode myšlienka, ja som sa k linuxu nejako nedostal, aj keď ma už lámu ľudia okolo, asi na htpc si dám linuxa abo nejakú odnož. Ale každý z okolia čo sa tomu venoval, nakoneniec skončili ako seniory po IT firmách. Samouci.
ZDROJ: Seasonic G Series 550W GOLD MB: ASUS TUF Gaming B550-PLUS WI-FI II CPU: Ryzen 5 5600@4,6 GHz cooled by NOCTUA NH-U12F RAM: 2x8 GB Crucial Ballistix Black 3600MHz cl16 VGA: Sapphire Pulse RX 5700 8 GB + 2x Noctua NF-A12x15 Chromax PWM HDD: Samsung SSD 860 EVO 500GB + Kingstone SSD Now 64GB + 1TB WD Caviar Blue WD10EALS SOUND: Asus Xonar DX MONITOR: 34" LG 34UM68 DRIVING WHEEL: Logitech G25 RECEIVER: KINO: Yamaha RX-V557 + CANTON set 5.0 GLE series + subwoofer VELODYNE VX-10 STEREO: ONKYO A-5VL + Tannoy M1 HEADPHONES: Superlux HD330, Focal Sphear, Soundmagic e50 + LG V30 TV: Plazma P50X60 R.I.P. now TX-P50UT50

Návrat na "Debata o všetkom"