Tenisky/Topanky

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
hulo92
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4778
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 19:50
Bydlisko: Sereď

Re: Tenisky/Topanky

Príspevok od používateľa hulo92 »

aby sme nechodili v rifliach sirokych jak spred 30 rokov? :)
Používateľov profilový obrázok
Andre
TV & Audio expert
TV & Audio expert
Príspevky: 11469
Dátum registrácie: St 09. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: Žilina

Re: Tenisky/Topanky

Príspevok od používateľa Andre »

netusim ake tesco ma strihy
rovnako ako sa nenosia hippies rozsirene rifle, tak sa nenosia odstavajuce rovne, max sirka co chces je http://img.ans-media.com.pl/files/sc_st ... 669313.jpg
a to iste plati o nohaviciach k obleku
5600X | Fortis 5 | STRIX B550-F | 32GB DDR4 3600 | RTX 3070 | Seasonic Focus Plus 650 Gold | NZXT S340 Elite
LG OLED42C21 | Corsair Scimitar + Roccat Hiro | Fnatic Gear Rush Red + CM wrist rest
Fanatec DD 8nm + Fanatec F1 V2 | Simgrade VX-PRO
Topping E50 + Focal Alpha 65
Používateľov profilový obrázok
M1ch4l
VIP
VIP
Príspevky: 6635
Dátum registrácie: Št 21. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Kysucký Lieskovec / Praha

Re: Tenisky/Topanky

Príspevok od používateľa M1ch4l »

Ako topanky na kazdodenne nosenie mozem odporucit lems shoes, osobne mam model Nine2five.
Music: AKG K240 MK II / Beyerdynamic DT 770 Pro 80 Ohm @ Topping DX7 Pro
Bike: 2022 Canyon Neuron CF 8; Coffee: Chemex 6-cup
Spoiler: ukázať
CPU 7800 X3D + DeepCool AK620; MB ROG Strix B650E-E; RAM G.Skill 32GB 6000CL30; GPU 7900XT Pulse; OS SSD 980 Pro 1TB; Storage SN850X 2TB, 860 QVO 2TB; PSU ROG Strix 850W Aura; CASE Define R4 Arctic White Window; Peripherals Aorus AD27QD + DELL U2311H, Logitech G513 Carbon linear, Logitech G903 + Razer Destructor 2, Blue Snowball
Používateľov profilový obrázok
warrior606
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 677
Dátum registrácie: Ut 20. Aug, 2013, 17:55
Bydlisko: Legan, IRL

Re: Tenisky/Topanky

Príspevok od používateľa warrior606 »

Ako strasne sa mi paci ako sa na Sk este stale riesi oblecenie :D to som si po tolkych rokoch v cudzine uplne odvykol sa nad tym pozastavovat :D Len tolko k tomu: Museli tu dat do zakonu ze ludia nemozu chodit na urady v pyzame :D Staci ? Bezne rano do obchodu nabehne zenska v slapkach, pyzame a zupane. Nie nie je to prislusnicka ineho etnika. Proste je to kazdemu jedno. Teplaky, sustaky, tielka ved to je uplne jedno co ma kto na sebe :D

A k teme. Najlepsie topanky co mam su Dice, mam ich od 2006 a su ako nove. Nenosim ich casto. Co sa tenisiek tyka tak v nich som najviac, presiel som si vsetkymi znackami a zostal som pri nike. Nove adidasy vyzeraju hrozne, sem tam nejake pumy sa mi zapacia ale tam kvalita nie je bohvieco, este som mal take trekovejsie merel a tie boli paradne.

Andrej: Vzdy radsej budem mat na sebe sirsie rifle ako uzke alebo nebodaj obtiahnute ci dokonca mrkvace. Osobne sa mi aj tak najviac paci ten hipisacky styl ked su sirsie na spodu ;)
Používateľov profilový obrázok
Andre
TV & Audio expert
TV & Audio expert
Príspevky: 11469
Dátum registrácie: St 09. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: Žilina

Re: Tenisky/Topanky

Príspevok od používateľa Andre »

ale ja ti nevravim, ze si nemozes dat von poncho,.. len ze budes vyzerat, ako keby si zdedil po tatovi

ty teraz z toho robis vedu, ze to niekto riesi, mne je fuk co si das, len nahy nechod ;)
5600X | Fortis 5 | STRIX B550-F | 32GB DDR4 3600 | RTX 3070 | Seasonic Focus Plus 650 Gold | NZXT S340 Elite
LG OLED42C21 | Corsair Scimitar + Roccat Hiro | Fnatic Gear Rush Red + CM wrist rest
Fanatec DD 8nm + Fanatec F1 V2 | Simgrade VX-PRO
Topping E50 + Focal Alpha 65
Používateľov profilový obrázok
warrior606
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 677
Dátum registrácie: Ut 20. Aug, 2013, 17:55
Bydlisko: Legan, IRL

Re: Tenisky/Topanky

Príspevok od používateľa warrior606 »

Nerobim z toho vedu :D len som skontatoval :) proste kazdemu vyhovuje nieco ine a ja to plne akceptujem :)
BubakB
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 157
Dátum registrácie: Po 03. Apr, 2006, 02:00
Bydlisko: Nitra

Re: Tenisky/Topanky

Príspevok od používateľa BubakB »

Keďže som raz, keď som čakal na ženu v Takko Fashion zobral brožúrku typov riflí, tak sa s tým podelím. Existuje viac druhov a podtypov (Regular, inak niekedy nazývané aj Comfort, to sú presne asi tie typické väčšie, vážne neviem kde zapadajú ženské hippie rifle s tými strapcami, ale niekedy sa objavia ako športové/ resp. jazdecké rodeo...asi, ale tam sú tiež rôzne špecifikácie...tak napr. aj teraz Červa ponúka montérky pre ženy s kvetinkami a tak...a čo vám poviem, s takou by som sa chcel teda určite zraziť a vôbec by mi to nevadilo, ak by pod nimi bol skvelý charakter. :laugh: :good: ). Keďže tú som si nejak nedržal, v izbe sa mi len povaľuje "The perfect bra book" od Intimissimi pre vedomosti v tejto špecifickej, veľmi dôležitej oblasti, tak napr. tento odkaz poslúži asi úplne ideálne. http://www.marksandspencer.com/s/men/de ... ans_LP_txt

A to je v poriadku, ak sa vám páčia tapered či skinny, veď musíte byť zajačikovia. :hysterical: :P Iba chcem vedieť, že akí by ste v tomto prípade boli praktickí jedinci. Či by ste sa zohli a nebolo by vám vidieť pólka zadku a podobné zverstvá. Pre dobro tela tu uvediem aj odkaz na ženské trendy http://www.marksandspencer.com/s/women/ ... sdenim_txt. Och, tie super skinny, to je to pravé pre všetky moderné "drtící" prdelky. :ROFL: :hohaha:

Inak Tesco pod značkou F&F ponúka pekné veci. Mám od nich snáď jediné "úzke" nohavice (čo by spadali do takej hybridnej kategórie straight, čo tam uvádza M&S). Keďže ja som rifle nikdy vôbec nemusel (žiadne nemám!), tak taká istá typológia sa týka napr. aj bavlny. Inak v rámci reprezentačných kúskov idem najčastejšie do M&S. Neviem ako v Tescu, ale majú najlepšiu charakteristiku kusov veľkostí (rozdeľujú modely do presnej špecifickej vlastnosti) veľkosti okolo pásu a ďalej dĺžky nôh (nuž, zatiaľ som praktickejší obchod, aj na dôveru vo veľkosti nenašiel a úprimne ani nehľadal). Takže ak viete svoje miery, tak si stačí vyberať podľa toho a uvedeného super-túper štýlu.

Inak, ak si to nedokážete prestaviť. Tak si predstavte, že je to nejaký diel do auta. Aj ten má nejaké vlastnosti a nesedí všade. A oplatí sa vyberať aj podľa kódu oblečenia. Ja stále vravím, že muži a ženy (dohromady) sú si až príliš podobní. Ak si niekto pestuje svoje auto a chodí, vyberá rôzne dielce a vyzná sa to, to je ako žena v obchode s oblečením. Iba každý prikladá význam niečomu inému a aj výsledkom. Niekto na štýl a zovňajšok (leští si auto ako vajcia, vyberá top štýlové handry), niekto na funkčnosť. Niekto je v ideálnom strede.

A inak pssst, aj ja nosím lyžiarske dlhé ponožky v zime a býva mi pekne teplúčko, keď ostatným mrznú nohy. A to pekne tajne... drbnem si na to ľanové ponožky a nikto ako keby to nevidel. :laugh: Preto nenosím aj skinny...všetko dôsledne premyslené, aby som niekde nepošiel.
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7729
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Tenisky/Topanky

Príspevok od používateľa LordKJ »

nevidim problem na regular, nebudem obtiahnuty na lytkach predsa ked netreba (tou fazou som si uz presiel), pripadne este straight sa vcelku da...

ale ten chlapik na fotkach ma stehna trosku vacsie ako moje lytka :D

anyways posledne som kupil nejake zateplene rifle z lidlu a su fajn, pekna tmava farba dokonca bez svetlych "spratych" casti aj kvalitativne Ok, skoda trochu strihu ale tak co uz :D .. (a pozeram ze to je straight fit)


a som si uvedomil, ze tiez asi mam lyziarsku bundu, ani som nevedel, ale tak ked je vonku rano -20C kaslem vam na styl :D
Používateľov profilový obrázok
KocuR
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1085
Dátum registrácie: Ne 16. Apr, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Re: Tenisky/Topanky

Príspevok od používateľa KocuR »

Tak ale teraz vazne. Co mam robit so smradom z topanok? So "skejterskymi" adidasmi/o'neill ziadny problem, no do prace mam momentalne druhy par topanok od ecco (jack moonless), a to je uz po polroku nieco nenormalne - predajcia odporuca menit vlozky, no to mne osobne pomohlo len malo a len na kratku dobu. Dress code nepovoluje sandale/slapky.
Nejake overene tipy/triky?
Spoiler: ukázať
i7 4770k+HE-02/Z87 Plus/4x4GB DDR3/RX5700XT Strix/250GB EVO840/1TB QVO/Define R4+4xA14/P-660/Essence STX/U2718Q/K70Mk.2 LP/G500s
Onkyo A9010/custom JPA100SE amp, custom speakers (SPH165KEP+DT350NF), AR5BT
Onkyo TX-RZ740, custom speakers (Dayton ND105/ND91+Peerless NE25VTS-04/Dayton ND25FA), custom sub (Dayton UM10 + Monacor SAM500D)
Synology DS418 + 4x4TB Red, Mikrotik hAP AC, 1Gb Antik
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7729
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Tenisky/Topanky

Príspevok od používateľa LordKJ »

su rozne deodoranty do topanok, skusal si?
Používateľov profilový obrázok
Andre
TV & Audio expert
TV & Audio expert
Príspevky: 11469
Dátum registrácie: St 09. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: Žilina

Re: Tenisky/Topanky

Príspevok od používateľa Andre »

strcenim do mraziaka ich zbavis bakterii
ak ti samotne nohy nesmrdia po bakteriach ale je to len pot, tak su specialne pudre na nohy(asi bude zalezat aj aky dobry kupis)
pripadne skus ine ponozky
nemas zbytocne hrube/malo vzdusne topanky?
5600X | Fortis 5 | STRIX B550-F | 32GB DDR4 3600 | RTX 3070 | Seasonic Focus Plus 650 Gold | NZXT S340 Elite
LG OLED42C21 | Corsair Scimitar + Roccat Hiro | Fnatic Gear Rush Red + CM wrist rest
Fanatec DD 8nm + Fanatec F1 V2 | Simgrade VX-PRO
Topping E50 + Focal Alpha 65
Bumpy_SK
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2490
Dátum registrácie: Ne 14. Feb, 2010, 11:06
Bydlisko: Praha

Re: Tenisky/Topanky

Príspevok od používateľa Bumpy_SK »

Spoiler: ukázať
LordKJ napísal:ty si riadny rambo moj zlaty, nehovoris, ze sudis ale predchadzajuci odsek znie inak, tak ako si ty rozculeny z takych ludi tak je dalsia cast ludi ktori su rozculeni z ludi co sa obliekaju ultra hyper moderne. (co uz len podla toho aky si chytil slovnik si urcite uz aj ty :rofl: )
wtf co trepes zlaty sa ti narodi :D ako som vravel, tak vychadzam, z toho, ze ked mam svoj cas minat na kupovanie veci v hodnote nad 50e, tak si kupim nieco co mi vydrzi a zaroven to je pekne, lebo nechcem vyzerat ako stereotypny horar nic viac :D napriklad si holim fuze, lebo nechcem byt zarasteny, to je tiez ultramega buzerantske a pravy chlap to nerobi? :D vobec si nejdem ultra hype a to, ze prejdes 2 obchodne a nic nenajdes max tak hovori o tom, ze nevies kde hladat alebo sa v tom nevyznas. to nie je nic zle, to sa da doucit ako vravim :D siltovku "si vychytal, brasko" tak? :D

nevies vobec o com tocim, ale necudujem sa, tiez mi trvalo kym som pochopil, toto nie je binarna zalezitost. tak ako niektori ludia maju lepsie esteticke citenie alebo vedia kreslit alebo co, este neznamena, ze sa neda nieco pekne odkukat ako sa robi, to iste s oblecenim. to, ze to ma vacsina IT chlapcov u prdele je mi jasne. mne sa ideal mat u prdele nepaci, tak sa staram o seba, to je vsetko. tak ako si rad, ked vidis pekne baby vsade naokolo tak ak sa zaujimas o modu, rad vidis, ze niekto sa vie obliect, ked mas rad architektury, rad uvidis peknu budovu.... niekoho bavi sa starat o psa atd chapeme sa. preco si nekupit za 10e navyse uplne krajsi a lepsi kus? no lebo mi to je jedno! gratulujem, perfektna vlastnost cloveka

random adidasky co si kupis a rozbiju sa a neviem co, je prave to, ze nevies co kupit. su roky overene kusy, su nove moderne kusy (moderna technologia! technologia je dolezita vec) len si to treba pozriet a venovat sa tomu troska.

tento citat nejakeho obmedzenca pozname?
Človek by mal každý deň počuť aspoň jednu pieseň, čítať jednu krásnu báseň, vidieť jednu výbornú maľbu, a ak by to bolo možné, povedať zopár rozumných slov.
tak ked uz, mohol by aj kupit pekne oblecenie
no co ste nakupili? uz riadne prituhuje

chcem si teraz kupit nejake zimne topanky aj ja, zatial to vychadza na adidas zx flux winter, lebo kozenne nacisticke kanady ktore mam na zvaranie su nepohodlne na chodenie. zimne air maxy mid winter v tejto farbe uz nie su bohuzial, ale su aj nejake full winter. nike lunar force 1 / duckboot vyzeraju tiez v poriadku, new balance mal celkom ok nieco na zimu. toto su ale topanky ktore je vhodne aj zladit niecim, k lyziarskej bunde sa to moc nehodi. na zimu mam uz druhu zimu, pozor! znackovu parku za vela penazi a je to velmi funkcne, nenosim ani batoh do skoly lebo sa mi tam vsetko zmesti.
dobre gate treba kuk new yorker, zara, kto ma rad rifle tak urcite levi's napr 511 ak ma clovek stihlu postavu su fajn, maju aj ine strihy.

ozaj a co je fakt stalica su timberland topanky.
moda je osobna vec, treba sa vynajst sam, najst svoj styl. to neznamena kebab do ruky, to neznamena turisticka moda.
| Intel Core i5-2500K @ 4,5GHz + NOCTUA NH-D14 | ASUS P8P67 | 2x4GB Kingston 1333 CL9 | ZOTAC 1060 6GB | Samsung 850 250GB | SeaSonic X-560 | Fractal Design Define R3 BlackPearl | BenQ BL2420PT | Lenovo Explorer | ZOWIE EC1-A | TAITO | SideWinder X4 | Playseat Challenge | Logitech DFGT |
MBP 13" A1502
Používateľov profilový obrázok
Andre
TV & Audio expert
TV & Audio expert
Príspevky: 11469
Dátum registrácie: St 09. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: Žilina

Re: Tenisky/Topanky

Príspevok od používateľa Andre »

na timberland by som sa vykaslal
zx flux winter vyzeraju vpohode, daj potom vediet odkial kupit :)
5600X | Fortis 5 | STRIX B550-F | 32GB DDR4 3600 | RTX 3070 | Seasonic Focus Plus 650 Gold | NZXT S340 Elite
LG OLED42C21 | Corsair Scimitar + Roccat Hiro | Fnatic Gear Rush Red + CM wrist rest
Fanatec DD 8nm + Fanatec F1 V2 | Simgrade VX-PRO
Topping E50 + Focal Alpha 65
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7729
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Tenisky/Topanky

Príspevok od používateľa LordKJ »

Spoiler: ukázať
achhh...
sorry, veci nad 50 eur mam fakt jedine vetrovku a topanky, nemam tolko penazi na oblecenie, to je dost podstatna vec... mozno ak raz budem mat tak budem nakupovat ine veci a mozno aj nebudem lebo radsej to budem investovat inde.
jednoduchy problem je to, ze moderna moda sa mi proste nepaci, uz len ked sa pozeram na tie tenisky co teraz letia tak fakt by som si nevybral, a nebudem si nasilu kupovat veci ktore su modne ale mne sa nepacia, ci?
ze prejdes 2 obchodne a nic nenajdes max tak hovori o tom, ze nevies kde hladat alebo sa v tom nevyznas.
viz. hore -> najst sa da, ale nie tak aby som bol ochotny zaspat s pocitom, ze som vyhodil tolko penazi za tricko/rifle/topanky/vetrovku/mikinu/sveter/...

to co sa mne paci su napr. pekne jednoduche svetre, polo tricka, pripadne nejake jednoduche nie moc farebne mikiny... a to aj nosim, nemusim silou mocou nosit kozenky, roztrhane rifle, ultra uzke tricka s vystrihom a podobne vychytavky co teraz bezia... sorry nie neda sa to extra odkukat lebo keby chodim tak ako je to vsade pofotene na modnych strankach (FB/IG kde len chces), tak by som sa hanbil vyjst na dvor nie to do mesta ... alebo len treba pochopit, ze mne sa paci iny styl ako tebe a vobec to nie je tak, ze prve co chytim to beriem (resp. pri vrchu, nohavice som isty cas kupoval stale rovnake lebo som to nemal chut riesit)


Sumar: aj ti neberiem to, ze tebe sa paci chodit ultra-modne, a je mi to tiez absolutne jedno, ale to neznamena moda z roku 201x je jedina spravna volba toho ako sa ma clovek obliekat
ad. zimne topanky mam klasicke leskle kozene zimne topanky

na tie airmaxy by som v obchode ani len nepozrel...
Používateľov profilový obrázok
stiv
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 9961
Dátum registrácie: Pi 16. Nov, 2012, 21:30
Bydlisko: BT

Re: Tenisky/Topanky

Príspevok od používateľa stiv »

Ja este nic. Neviem co kupit nic ma nenadchlo. Mne neni zima ani v teniskach. Sneh nieje a vacsinou nestojim v zime cely den vonku. A ked mam hrube cizmy tak sa mi potia nohy v teple. :D

Tie airmaxy a flux sa mi nejak k nicomu nehodia. A su skarede tak trochu sudnosti. Mam hilfi down bomber jacket a nf sherpa thermoball jacket tak nieco k tomu.

Robotnicke timberlandy ako robotnik zo stavby... este mozno cierne.
.

Návrat na "Debata o všetkom"