Darceky pre svoje polovicky

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
Krutibrko
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3690
Dátum registrácie: Ne 02. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Poprad, Brno

Re: Darceky pre svoje polovicky

Príspevok od používateľa Krutibrko »

Ja tieto témy mám veľmi rád, už nie raz mi pomohla :D
Používateľov profilový obrázok
hopkok
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2409
Dátum registrácie: St 22. Nov, 2006, 02:00
Bydlisko: Žabokreky nad Nitrou

Re: Darceky pre svoje polovicky

Príspevok od používateľa hopkok »

Krutibrko napísal:Vidíš, ja si napr. pamätám, kedy sme v rodine mali prvý PC, kedy som dostal svoj prvý PC, keď som robil upgrade, keď som prešiel na noťas, zase sa vrátil ku stolnému PC atď...
Telefóny rovnako.

Zase sa tu začínajú riešiť somariny. Každý preferuje niečo iné. Osobne mám podobný názor ako Quicky, nie je podstatné, či je darovaná vec praktická alebo nie, má hlavne príjemcu potešiť.
Ja keď budem starý, tak budem rád, ak si budem vôbec niečo pamätať :D , zatiaľ si ale viac pamätám veci spojené s elektronikou (telefóny, PC atď ) ako výlety.
@ Krutibrko: kolko mas rokov ak to nie je tajne?

je jasne, ze kazdy ma to svoje, ale moja 80 rocna babka mi 100x povedala ako som jej ako maly vnucik menil dusu na karicke, pokial dedo a ujo sedeli v krcme, nikdy som nepocul od niekoho starsieho znameho historku ako si nieco kupil, mozno hej ale to bolo za komancov, kde si na pracku alebo TV cakal dva dni v rade a nakoniec bola historka o zazitkoch pri cakani a nie o blbej telke.
Používateľov profilový obrázok
Leon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7115
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: Darceky pre svoje polovicky

Príspevok od používateľa Leon »

Oni ešte nestretli tú pravú, neboj ;) To pochopia :D
.
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Darceky pre svoje polovicky

Príspevok od používateľa quicky »

som zabudol,ze tuto je kazdy s IQ 200 a preto tieto "pozemske debaty o nepodstatnych veciach" su pre vas fail, ved ked nepotrebujes forum tak sem nechodievaj a necitaj primitivne topics :facepalm: easy as that.

hopkok chapeme ,ze mas vzdy svoj top nazor nikto ti ho neberie. my mame tiez ten svoj. tak nech si uzivas cestovatelske darceky s priatelkou a my pozemstania si budeme uzivat aj materialne "nepodstatne" darceky :good: :-D

p.s. stale som toho nazoru,ze fora su prave o tom nabrat inspiraciu,diskutovat a vidiet aj iny pohlad na vec,nie len ten svoj... aj ked so vsetkym nesuhlasim aspon zistim co preferuje niekto iny a mozno do buducna sa inspirujem :)
Používateľov profilový obrázok
jergus
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1281
Dátum registrácie: Št 03. Aug, 2006, 02:00
Bydlisko: Kremnica (31)

Re: Darceky pre svoje polovicky

Príspevok od používateľa jergus »

najoriginalnejsie darcek na ktory ziadna zena do smrti nezabudne je oplodnenie :D
Abraham Lincoln oslobodil vsetkych ludi, ale az Samuel Colt ich zrovnopravnil
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Darceky pre svoje polovicky

Príspevok od používateľa quicky »

najhorsie,ze na ten darcek clovek nezabudne, aj ked moc chce :hysterical:
Používateľov profilový obrázok
jergus
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1281
Dátum registrácie: Št 03. Aug, 2006, 02:00
Bydlisko: Kremnica (31)

Re: Darceky pre svoje polovicky

Príspevok od používateľa jergus »

quicky: ked si chces urobit test ako na tvoju frajerku spravili dojem darceky co si jej kupil, opytaj sa jej co dostala od teba minule vianoce, predminule vianoce a este vianoce pred tym, pripadne na narodeniny.
Abraham Lincoln oslobodil vsetkych ludi, ale az Samuel Colt ich zrovnopravnil
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Darceky pre svoje polovicky

Príspevok od používateľa quicky »

pameta si to... uz sme sa o tom bavili pred par dnami :) ci je to darcekmi alebo dobrou pametou :) spytaj sa mna co som robil predvcerom a nepoviem ti :)
Používateľov profilový obrázok
hopkok
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2409
Dátum registrácie: St 22. Nov, 2006, 02:00
Bydlisko: Žabokreky nad Nitrou

Re: Darceky pre svoje polovicky

Príspevok od používateľa hopkok »

quicky napísal:som zabudol,ze tuto je kazdy s IQ 200 a preto tieto "pozemske debaty o nepodstatnych veciach" su pre vas fail, ved ked nepotrebujes forum tak sem nechodievaj a necitaj primitivne topics :facepalm: easy as that.

hopkok chapeme ,ze mas vzdy svoj top nazor nikto ti ho neberie. my mame tiez ten svoj. tak nech si uzivas cestovatelske darceky s priatelkou a my pozemstania si budeme uzivat aj materialne "nepodstatne" darceky :good: :-D

p.s. stale som toho nazoru,ze fora su prave o tom nabrat inspiraciu,diskutovat a vidiet aj iny pohlad na vec,nie len ten svoj... aj ked so vsetkym nesuhlasim aspon zistim co preferuje niekto iny a mozno do buducna sa inspirujem :)
Neviem ci mam TOP nazor, ale uz davno nedavam materialne veci pred "to druhe". Ale mas pravdu, da sa poucit alebo zobrat inspiraciu ako ludia zmyslaju.

Aktualny priklad: Zena ma dnes meniny, dostala ruzu, nieco sladke co ma rada (sladkosti), oblubene Martiny a sietku pomarancov (symbolicke, dostala ich aj na prvom rande). Popri tychto materialnych veciach ideme zajtra do Nr, vyvetrame hlavy, pozrieme trhy a ak sa podari zajdeme na nejake zaujimave miesto.

Takze asi idealne bude, "z kazdeho rozku trosku" a pridat na tom co kto preferuje.

Vek a financna situacia v tomto hra dost podstatnu ulohu, clovek co setri na telefon pol roka si ho zvacsa uplne inak vazi ako ten co nan zarobi za tyzden. (A to viem, ze love su tvoj problem urcite neni :-) )
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Darceky pre svoje polovicky

Príspevok od používateľa quicky »

diky,ze mi fandis :)

takja meniny tiez podobne riesim,na vianoce ideme do tatier na lyzovacku na par dni, takze to ma byt taky "darcek" ale aj tak mi to neda nechat prazdne pod stromcekom,cize nejake drobnosti hladat isto budem :) asi to vidim na nejaky mensi sperk a nejake ako som uz davnejsie pisal "mile" hluposti:) ktorej potesia ale pre zivot su podstatne neni.
Používateľov profilový obrázok
hopkok
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2409
Dátum registrácie: St 22. Nov, 2006, 02:00
Bydlisko: Žabokreky nad Nitrou

Re: Darceky pre svoje polovicky

Príspevok od používateľa hopkok »

@quicky, v podstate nakoniec sme na tom v podstate rovnako, vyriesil si sviatky pekne, tak si Tatry uzite, darceky nech potesia (pod stromcekom samozrejme nema byt prazdno) a prajem ti vsetko dobre a nech sa dari ako aj vsetkym diskutujucim.

Mozme sa vratit asi spat k teme.
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13793
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Darceky pre svoje polovicky

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

hopkok,takeho premudreleho trola ako ty,maju radi v kazdej diskusii..prosim ta,tuto by si mohol opustit..neriesime tu ziadne vazne veci,takze to tu kazis a fest ..este tu zacni filozofovat nad zivotom :facepalm:
Používateľov profilový obrázok
hopkok
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2409
Dátum registrácie: St 22. Nov, 2006, 02:00
Bydlisko: Žabokreky nad Nitrou

Re: Darceky pre svoje polovicky

Príspevok od používateľa hopkok »

dobre, na tvoje zelanie uz nebudem :hysterical:

press: Ukončiť sledovanie témy DONE, amen, kup jej vibrator a sleduj ci sa bude tesit a povedz ze ti to poradil trol z pc.sk
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7729
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Darceky pre svoje polovicky

Príspevok od používateľa LordKJ »

:hysterical:
vibrator nie je az taky zly darcek zas, tiez sa da za to vyhodit 100e :D
http://startitup.cz/ceska-vyrobila-ten- ... v-prodeji/

http://whoopdedoo.me/

tak pardon 200e :D
ANONYM_a7

Re: Darceky pre svoje polovicky

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Ten vibrátor vyzerá ako dáky megatampón :D

K veci: Pre inšpiráciu - prekvapenia stranou, sa jej spýtaj čo chce a určite netrafíš vedľa :) Tak to robím ja, ja som spokojný lebo nemusím špekulovať, ona je spoko lebo má čo chcela, no a samozrejme na koniec dostane aj niečo + ale zväčša je to taká spoločná vec do domácnosti. Všetko úplne záleží len od toho aká je vaša momentálna situácia.

Ak si zariaďujete byt asi jej nebudeš kupovať lyže, a ak chodíte lyžovať asi jej nekúpiš ikea lampu :D Snáď rozumieš ako som to myslel :)

Návrat na "Debata o všetkom"