O2: Ako ziskat specialnu zlavu -6e ku kazdej fakture

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Hexaris

Re: O2: Ako ziskat specialnu zlavu -6e ku kazdej fakture

Príspevok od používateľa Hexaris »

Ja zastavam nazor, ze platime normalne love ... Ked prejdem obcas okolo bts, tak to uz je vacsinou ODU hnujwaj, doba erikov, je zrejme prec. Ta cenova politika cinanov je taka aka je. Cenu technologie mate v ramci statov v podstate rovnaku, takze do SK nikto nebude davat zlavu len preto, ze sme chudaci ... je tam samozrejme viac faktorov, teren a pod.

no flame ... dik :)
Používateľov profilový obrázok
scream
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4465
Dátum registrácie: Ut 04. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice

Re: O2: Ako ziskat specialnu zlavu -6e ku kazdej fakture

Príspevok od používateľa scream »

No ja mam taketo kombo:

Pausal sova 5E (tj. 5E na volania 9centov/min alebo sms 6centov) - 5E
800MB NEOBMEDZENY INTERNET ( ozaj sa to tak vola) - 1,99E
zlava za viazanost - 0,5E
zlava za prenos cisla - 5E

Vysledna cena za 50 min s 800MB 4G internetom 1,5E mesacne

... a hej volanie na jedno cislo v orange (frajerke) mam uplne zadarmo, cize tych 50min mi vacsinou staci...ked nie 9c/min. :bye:
Ryzen5 7600, 32GB DDR5 6000 Corsair, MSI PRO B650-P WIFI, Fortis 5, XFX RX 6700 10g, 2x2TB samsung 980 pro, 2TB SATA, EVGA SuperNOVA 550 GT @ 31,5" iiyama G-Master GB3271QSU-B1
XBOX series X
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: O2: Ako ziskat specialnu zlavu -6e ku kazdej fakture

Príspevok od používateľa mp3turbo »

to sa mi lubi - nestacilo by mi to ani jeden den, ale lubi sa mi to.
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
Používateľov profilový obrázok
felipe25
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5772
Dátum registrácie: Po 19. Júl, 2010, 13:00
Bydlisko: Košice

Re: O2: Ako ziskat specialnu zlavu -6e ku kazdej fakture

Príspevok od používateľa felipe25 »

ale sak kazdy ma ine potreby. jemu to staci, ta jaky problem :)

niekto napr. potrebuje len net, nic ine. fakt mam znameho, co nema jedinu volnu minutu, smsku, iba volne MB dat. on si vsetko zariadi cez net a ked dakto daco chce, nech mu zavola. a plati za to magicke 1euro.


ty si robis srandu???? a kto hovori o tom, ze nam ma dat zlavu lebo sme chudaci s malymi platmi? .
videl si ty a vies ty, co stoji pausal v rakusku???? kolko v nom mas volnych minut do celej EU a pod.? a cenu? a porovnal si to s nasimi?

lebo vysledok je taky, ze my platime v porovnani s rakuskom 2x viac ako oni!! neplatime normlane ceny, platime slovenske ceny!

rozumej: ked sa pytali sefa Orangeu, preco je to tak odpovedal: slovensko je specificky trh.. Ano, a ja dopoviem: slovensko je specificky trh blbcov, co su ochotni platit za rovnaku vec 2x tolko jak v Rakusku, tak im do predsa doprajeme, nie???

Ved si v podstate uvedom, ze je to tak, akokeby si za 1l mlieka v slovenskom lidli dal 2x viac ako v Rakuskom. Zeby vsetko co maju v Rakuskom/Nemeckom Lidli bolo u nas 2x drahsie. To su normalne ceny podla Teba? A to nepoviem, ze uz teraz x veci v rakusku v lidli SU LACNEJSIE AKO U NAS!!! mliecne vyrobky, syry maju take ceny normalne tam, ako nemaju ani u nas v akcii...
Spoiler: ukázať
Main PC: Fractal Define Black R5 window, ASUS ROG STRIX Z390-E GAMING, Intel Core i5 9600K, Patriot Viper4 Series 16GB KIT DDR4 3000MHz CL16, ADATA XPG GAMMIX S5 SSD 256 GB SSD, 1x5TB + 1x4TB, GIGABYTE 1060 GTX 3GB, Blue-Ray LG, 23" Fujitsu Siemens LED LCD, key: Hama uRAGE, mouse: Logitech G700, Windows 10 Pro 64bit

NB work: Fujitsu Siemens Esprimo Mobile U9200 12", Windows 10 Pro 64bit

Huawei Mate 20 Pro
Motorola G7 Power
Apple iPad Mini 2 16GB
take-it
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 87
Dátum registrácie: Ne 26. Aug, 2012, 11:11

Re: O2: Ako ziskat specialnu zlavu -6e ku kazdej fakture

Príspevok od používateľa take-it »

pridám aj ja svoj názor a jednu poznámočku,
problém celého SVK je v tom že slovák si neváži prácu slováka, vždy hľadá len spôsob ako toho druhého oklamať a zarobiť. Rozdiel je taktiež v tom že nemec alebo rakúšan si radšej kúpi svoj vlastný výrobok aj keď drahší ako kúpiť zahraničný výrobok hoci lacnejší. Tým podporujú svoju vlastnú produkciu čo ide ruka v ruke so zamestnanosťou. Toto neurobili za deň alebo dva, takto totiž už rozmýšľajú celé generácie...
a aby som nebol OT, to vaše obĺúbené O2 chystá jednu veľmi zaujímavú zmenu, počkajte si do konca týždňa.. určite budete prekvapení aký "darček" chystajú.. a vraj férový operátor, pche... A nedajte sa vysmiať, žiadny operátor nie je charita, to čo vyryžujú u nás odchádza do daňových rajov a na podporu ich domáceho trhu. Tie investície čo robia tu sú len možno 1/10 ich zisku. Veď si pozrite ich výročné správy, zisky, zisky, zisky.... aj cez mŕtvoly
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7744
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: O2: Ako ziskat specialnu zlavu -6e ku kazdej fakture

Príspevok od používateľa LordKJ »

a na podporu ich domáceho trhu
[O2] do ceska? :D
take-it
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 87
Dátum registrácie: Ne 26. Aug, 2012, 11:11

Re: O2: Ako ziskat specialnu zlavu -6e ku kazdej fakture

Príspevok od používateľa take-it »

LordKJ: keď si pozrieš a sleduješ točenie peňazí, pôžičiek a kapitálu aké vymýšľa nový majiteľ O2 tak to je kapitola sama o sebe .. Kellner je investor ktorý zbohatol na privatizácii a rozdeľovaní ČR a SR .. a aj majetok "slovenského" O2 je v "záložnom práve" ... jedného dňa táto bublina praskne a celé sa im to zosype
Používateľov profilový obrázok
Ghost
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 821
Dátum registrácie: Št 14. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Krasno Nad Kysucou

Re: O2: Ako ziskat specialnu zlavu -6e ku kazdej fakture

Príspevok od používateľa Ghost »

Ghost napísal:Hm....Taka zlava by sa mi zisla :D

Cize navrhujete operatora trocha posteklit a zadat si poziadavku o preson cisla?

Co ked sa retencne oddelenie neozve, dokedy je mozne zrusit poziadavku?
:red:
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7744
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: O2: Ako ziskat specialnu zlavu -6e ku kazdej fakture

Príspevok od používateľa LordKJ »

take-it, viem cital som, ze akcie O2 teraz lietaju...
Hexaris

Re: O2: Ako ziskat specialnu zlavu -6e ku kazdej fakture

Príspevok od používateľa Hexaris »

felipe25: ja si srandu nerobim, len vnimam veci inak, nebranim sa dobrej cene, ale problem slovaka je, ze vidi len male percento co vsetko obnasa fungovanie operatora a hlavne chce len jednu vec. Komplexne sluzby sa tu nenosia ... btw: toto plati v podstate v kazdom obore :rolleyes:
Používateľov profilový obrázok
felipe25
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5772
Dátum registrácie: Po 19. Júl, 2010, 13:00
Bydlisko: Košice

Re: O2: Ako ziskat specialnu zlavu -6e ku kazdej fakture

Príspevok od používateľa felipe25 »

no a vies, ze vdaka tebe potom existuju take ceny pausalov, lebo ty prides, podpises za plnu cenu a neriesis.

Myslim ze v roku 2002 bol tender na tretieho mob. operatora. Viem z tajnych zdrojov, ktore su prakticky 100%ntne, ze politici dostali vsimne, aby z troch uchadzacov vyradili Kanadskeho mob. operatora, a vybrali jednu sukr. slovensku firmu. Ako si pamatate, tato firmicka vyhrala, ale bohuzial mala problem dat dokopy miliony, a nezaplatila ani za poskytnutie licencie. Takze cely 3op padol, a Globtel a Eurotel vyhrali. Mimochodom, viete kto sa poslancom skladal na vsimne? Ako mohli poslanci schvalit firmu, s nulovou minulostou v konkurencii s kanadskym operatorom? Jasne a cielene posunutie konkurzu do stavu - snaha bola, ale ziadny treti op nepride. A globtel a eurotel dalej predavaju svoje psycho predrazene pausaly za 500sk za 60minut, a minuta nad ramec stoji 14,50sk.

Az prichodom O2 (ked tam este nebol kellner) a zavedenim ich ceny 0,13€ za minutu hovoru mimo siete v spicke sa zvysok zacal prisposobovat, a znizoval svoje ceny. Dokonca Orange bol tak drzy, ze na Prime sa volalo do cudzej siete za 14,50€ (rozumej 4-5x VIAC ako v O2) este dva roky po prichode O2. Proste, operator drzal ceny hore tak dlho, kym mu to prinasalo zisky. Rozumej: aj ked mu za tie 2roky odislo 50% zakaznikov! aj tak to bolo vyhodne prenho, pretoze uctoval 4nasobok ceny konkurencie!

AKo funguje O2 pod Kellnerom neviem, ake ma umysly a pod., a ani ma to nezaujima. Jedine co ma zaujima je to, ze len prichod O2 dokazal rozhybat cennikmi nasich operatorov, a kym bol vtedy prechod medzi oepratormi nezmyselny /obaja mali prakticky identicke ponuky/, teraz sa da prechodom usetrit aj 400eur za 2roky. A to O2 prislo v case, ked napr. v takom cesku uz davno bola cenova vojna volania za 1kc, smsky zadarmo a pod. Na slovensku v tom case panovali ceny jak som pisal vyssie.
Takze nerobte z operatorov chudacikov, ze to co obnasa starat sa o siet a pod. MNa to co zaujima. Tu su platy ake su /niekolkonasobne nizsie ako v takom rakusku/, a ked Orange - nadnarodna siet nam dava vyssie ceny ako v rakusku kde maju nielkolkonasobne vyssie platy tak mi to pride tak, ze si z nas robia dobry den. Keby ludia nebrali tie viazanosti, a prestali by sa viazat, ihned by dokazali znizit ceny tych ich hypervyhodnych pausalov aj o 50%....
Spoiler: ukázať
Main PC: Fractal Define Black R5 window, ASUS ROG STRIX Z390-E GAMING, Intel Core i5 9600K, Patriot Viper4 Series 16GB KIT DDR4 3000MHz CL16, ADATA XPG GAMMIX S5 SSD 256 GB SSD, 1x5TB + 1x4TB, GIGABYTE 1060 GTX 3GB, Blue-Ray LG, 23" Fujitsu Siemens LED LCD, key: Hama uRAGE, mouse: Logitech G700, Windows 10 Pro 64bit

NB work: Fujitsu Siemens Esprimo Mobile U9200 12", Windows 10 Pro 64bit

Huawei Mate 20 Pro
Motorola G7 Power
Apple iPad Mini 2 16GB
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7744
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: O2: Ako ziskat specialnu zlavu -6e ku kazdej fakture

Príspevok od používateľa LordKJ »

a to cesi zaspali alebo co?, lebo stale mam pocit, ze najlacnejsi operator v cesku je slovenske o2.
Hexaris

Re: O2: Ako ziskat specialnu zlavu -6e ku kazdej fakture

Príspevok od používateľa Hexaris »

Ja si ale vyberam, boli sme u kazdeho operatora ... len cena nie je vsetko :)
Používateľov profilový obrázok
felipe25
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5772
Dátum registrácie: Po 19. Júl, 2010, 13:00
Bydlisko: Košice

Re: O2: Ako ziskat specialnu zlavu -6e ku kazdej fakture

Príspevok od používateľa felipe25 »

ist k operatorovi a vybrat si jeho "pultovu" ponuku, ktoru daju kazdemu druhemu nieje vyber :)) tomu ver.

a opat: ak si vyuzil retencne, tak o com sa bavime.
Spoiler: ukázať
Main PC: Fractal Define Black R5 window, ASUS ROG STRIX Z390-E GAMING, Intel Core i5 9600K, Patriot Viper4 Series 16GB KIT DDR4 3000MHz CL16, ADATA XPG GAMMIX S5 SSD 256 GB SSD, 1x5TB + 1x4TB, GIGABYTE 1060 GTX 3GB, Blue-Ray LG, 23" Fujitsu Siemens LED LCD, key: Hama uRAGE, mouse: Logitech G700, Windows 10 Pro 64bit

NB work: Fujitsu Siemens Esprimo Mobile U9200 12", Windows 10 Pro 64bit

Huawei Mate 20 Pro
Motorola G7 Power
Apple iPad Mini 2 16GB
Hexaris

Re: O2: Ako ziskat specialnu zlavu -6e ku kazdej fakture

Príspevok od používateľa Hexaris »

Nie tak uplne, mame cloveka ktory sa o nas stara .. ok nevravim o FO, ale este raz, nejedna sa len o cenu, pozerame aj na ine veci. O2 je pre nas jeden velky fail ... hlavne kvalita sluzieb.

Návrat na "Debata o všetkom"