Posilnovanie

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
SpQx
Čierna listina bazáru
Čierna listina bazáru
Príspevky: 606
Dátum registrácie: So 09. Feb, 2013, 14:55
Bydlisko: Dunajská Streda

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa SpQx »

Viem, ale to sú ludia, ktorí si následky vytvoria sami.
Používateľov profilový obrázok
Eddy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 540
Dátum registrácie: Pi 05. Máj, 2017, 17:53
Bydlisko: Košice-Okolie

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa Eddy »

Rameno ma bolí už 2 týždeň skúsim ešte týždeň to precvičovať s ľahšími činkami a keď to neprejde asi pôjdem k doktorovi.
BTW aké kĺbové doplnky dajte sem link na to najlepšie čo mate overene . Cenovo taká zlatá stredná cesta
SpQx
Čierna listina bazáru
Čierna listina bazáru
Príspevky: 606
Dátum registrácie: So 09. Feb, 2013, 14:55
Bydlisko: Dunajská Streda

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa SpQx »

Alavis triple blend

choď plávať trocha. relaxačne.
Používateľov profilový obrázok
Eddy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 540
Dátum registrácie: Pi 05. Máj, 2017, 17:53
Bydlisko: Košice-Okolie

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa Eddy »

Ved to je veterinársky prípravok pre koňe :hysterical: Cena môže byť :cool:
SpQx: Neviem plávať :(
Oprava: Je to aj pre fyzických ľudí už som to aj objednal dúfam, že do piatka to sem dorazí
Používateľov profilový obrázok
gammaray
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 7117
Dátum registrácie: Po 23. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: Kysucké Nové Mesto

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa gammaray »

Rob ako vies, zdravie mas len jedno.
ZOSTAVA CPU: AMD 5600x MB: GIGABYTE B550M AORUS PRO-P (rev. 1.0) Cooler CPU: SilentiumPC Fera 5 RAM: Crucial Ballistix Black 16GB (2x8GB) DDR4 3600MHz CL16 M.2 SSD NVME system: Samsung 980 1TB M.2 SSD NVME data: Samsung 980 1TB DVD RW: Samsung SH-S183A GPU: GeForce RTX™ 3070 GAMING OC 8G (rev. 2.0) PSU: CORSAIR RM750x PSU 750W 80+ Gold 2021 Monitor: LG 32GK850F CASE: Fractal Design Define Mini Headset: KOSS SB/45 Repro: Fluid Audio F5 Myš: Logitech G Pro Klávesnica: Corsair K68 RGB OS: Windows 10 Pro 64bit
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5565
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa Jednoduska »

Tiez iba krutin hlavou....

Horalky a rastovy hormon. radis mu a zaroven napises ze nasledky si navodi sam. No nic, kazdy ma svoje postupy. ja s konmi papam spolocne len mrkvu, nie prasky...
shajek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4796
Dátum registrácie: Ut 12. Aug, 2008, 12:16
Bydlisko: Pravenec

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa shajek »

omg .. je to rokmi overene , ze to je v poriadku

i ked ja osobne by som siel do Animal Flex .... ale budiž ... tie peniaze mi stoja za moje klbiky
CPU: AMD Phenom X3 720 BE 2,8 GHz @ 3,9 GHz 1,45V @@@ Phenom x4 3,6Ghz 1,375V (batch no. 0905 FPMW)CPU Cooler: Gelid Tranquillo rev.2 MB: Gigabyte 790XTA-UD4 RAM: 2x4GB ADATA Xtreme Series 2000 Mhz 8-7-6-15 tRC 11 CR 1T GPU: Asus EAH5850 DirectCU (985@5200MHz(1300MHz)) Monitory: 2x 24" LCD shit CRT HDD: WD 10EALS, ST Barracuda ST1000DM003 PSU:Seasonic M12II 620W 80Plus OS: Windows 7 Ultimate SP1 x64, Myš: nejaká Canyon Klávesnica : Microsoft Natural Elite, 3DMark Vantage : P16326 3DMark 06 : 21345
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5565
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa Jednoduska »

Sak v pohode nehovorim, len ked si pozries tu predoslu stranku to je riadne priamy navod na to ze niekoho boli rameno. lekar si nedovoli casto povedat co cloveku je a nie takto cez forum napisat nic ti neni cvic dalej. moze byt nemusi :D Wutever.
SpQx
Čierna listina bazáru
Čierna listina bazáru
Príspevky: 606
Dátum registrácie: So 09. Feb, 2013, 14:55
Bydlisko: Dunajská Streda

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa SpQx »

Mne to môže byť koniec koncom uplne jedno či to urobi, alebo nie...

Pripravky pre kone - Bratku ver mi, že závodné kone maju 15 násobok hodnoty tvojho života, žiadne sračky im dávať nebudú. Animal flex je uuuuuplne to iste, akurát majú maržu 1200% a nie 100% ako alavis.

Rastovy hormon a horalky - Super kombinacia, každemu odporučam.


Ak by si nevedel, vo vačšine pripadov z teba bude chorý v.momente, keď vkročiš do ambulancie...
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5565
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa Jednoduska »

Hej, to zistujuem posledne roky ked sa snazim vyriesit tie moje dutiny, doktori nic, tu sa objednaj tam chod tam chod a dva roky prejdu vysledok nic :D takze urcite suhlas.

Ja len by som ozaj povedal ze vsetci sme iny, niekto moze mat ozaj problem niekto nie. tak len opatrne :) A hej, aj moje macky zeru lepsie maso ako ja takze aj tomu argumentu verim :D Len slovo hormon ...je ot pre mna neico co nase telo produkuje samo a skor by osm siel cestou toho ako zvysit tuto produkciu, nei umelo pridavat. no mozno to je iba strach amatera ktory o tom nic nevie :) dost pravdepodobne.
ANONYM_a7

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

fajcis?/fajcil si? Ak áno ako dlho a koľko?
Používateľov profilový obrázok
geroswen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1255
Dátum registrácie: So 03. Jan, 2015, 23:54
Bydlisko: Bratislava, Cifer

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa geroswen »

Jednoduska napísal:Hej, to zistujuem posledne roky ked sa snazim vyriesit tie moje dutiny, doktori nic, tu sa objednaj tam chod tam chod a dva roky prejdu vysledok nic :D takze urcite suhlas.
Kvalita ORL lekarov na SVK je jedna velka tragedia. Bol som u jedneho sukromneho v Leviciach a u jedneho vychyreneho v ProCare. Obom som uplne jasne popisal moj problem, je to dost caste ochorenie a aj tak nevedeli. V Leviciach som bol na operacii, ktora nic nezmenila a doktor z ProCare mi do spravy napisal diagnozu, ktoru 3 minuty predtym sam vylucil.

Nakoniec som si ako student FEI po rokoch stanovil diagnozu sam podla clanku na fauquierent.net a primar na Antolskej mi ju uz iba potvrdil a dal lieky...
Dell M4500 - i7-920xm @3.87Ghz, quadro 1800m
Používateľov profilový obrázok
Eddy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 540
Dátum registrácie: Pi 05. Máj, 2017, 17:53
Bydlisko: Košice-Okolie

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa Eddy »

Okey tie tablety či čo to je som objednal zajtra ich mam doma rameno sa ukludnuje včera a pred v čerom som necvičil čiže je to lepšie dúfam, že po tých tabletách to bude ešte lepšie.. Peniaze boli aj budú nikdy pre mňa nemali význam čiže pome ďalej odporučte mi ešte niekto z vas niečo po čom budem mať viac síl na posilňovanie a niečo aby som videl aj nejaké výsledky po drine cca 4-5 mesiacov viditeľne známky :)
Vdaka

Btw zas nie 100€ produkty to tých 50€ to bude :cool:
SpQx
Čierna listina bazáru
Čierna listina bazáru
Príspevky: 606
Dátum registrácie: So 09. Feb, 2013, 14:55
Bydlisko: Dunajská Streda

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa SpQx »

Absolutne zbytočne si budeš kupovať...
Vyživu klbov kvitujem u každeho, ale ostatne veci... zbytočné kým nemáš zmaknute žrádlo a HLAVNE trening. Jediný prípravok, co je zo škály "nedopingových" a má naozaj citelný efekt pre cvičencov je kofeín... 200 a vyššie MG o level vyššie je efedrin, čo ja osobne odporučam najviac, z kofeinu mávam triašky, hlavne nad 500mg pred výkonom, ale to nienje tvoj pripad.

Musíš papať a cvičiť, ešte spať to všetko ostatné je iba ozdoba.
A hlavne moc toho nečítaj, lrbo to má iba nrgativne efekty, hlavnr je aj tak cvičiť, kludne sa aj prepálit parkrat, aby si dobre poznal limity (prepalit neznamena, ze na druhý deň más trocha svalovicu).


BTE. Ak za 2 dni ti nič neni, tak si mal mikrozápal, mozno trocha natečenú vodu... Ja to mam po kufroch 160kg a vyššie. Treba to iba zahriať poriadne a nic ti nebude.
Používateľov profilový obrázok
Eddy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 540
Dátum registrácie: Pi 05. Máj, 2017, 17:53
Bydlisko: Košice-Okolie

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa Eddy »

SpQx Okey vďaka za radu :)

Návrat na "Debata o všetkom"