Posilnovanie

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
Eddy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 540
Dátum registrácie: Pi 05. Máj, 2017, 17:53
Bydlisko: Košice-Okolie

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa Eddy »

Tak Alavis je už doma ake davkovanie ako často a ako dlho to mam uživať ? mam k tomu aj taku odmerku akokeby lyžička klasicka čo sa dáva aj k sunaru.
SpQx
Čierna listina bazáru
Čierna listina bazáru
Príspevky: 606
Dátum registrácie: So 09. Feb, 2013, 14:55
Bydlisko: Dunajská Streda

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa SpQx »

1/3 odmerky 2-3x denne, rano a večer idealne po cvičení alebo pred spaním.
Nemiešaj to vo vode, nasyp na jazyk a zapi vodou, najjednoduchšie a nemusis sa s tym trapiť... Je to pure výživa klbov.
Používateľov profilový obrázok
Eddy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 540
Dátum registrácie: Pi 05. Máj, 2017, 17:53
Bydlisko: Košice-Okolie

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa Eddy »

1/3 odmerky ved to je cca 2-3 gramy ... Jj ma to vôňu ako šrot a tipujem že bude mat chuť strašnu ale čo už o chuť tu nejde :)
Používateľov profilový obrázok
icefire
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6216
Dátum registrácie: So 01. Nov, 2008, 19:48
Bydlisko: Vieden/Bratislava

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa icefire »

Ahojte, som noob v proteinoch, resp. doplnkoch k cviceniu. Ak denne cvicim kardio/abs/strength (v podstate mix cviceni), je vhodne nieco taketo? https://www.bodyworld.sk/mikrofiltrovan ... 70619-news

Pripadne co by ste odporucili (na eshope nezalezi). Diky.
Spoiler: ukázať

i5-12600K + Noctua NH-D14 + 2x Noctua @ MSI PRO Z690-A DDR4 - WD SN550 1TB @ Win10 PRO + WD RED 3TB - ASUS TUF 3070 OC 8GB + Alienware 3418DW G-Sync - Kingston HyperX Predator 16GB 3000MHz - Corsair RM850x (2021) - Fractal Define R2 + 3x Noctua - Logitech G502 + Glorious PC Gaming Race Stealth Extended + Ducky One SF - Xonar DX + HyperX Cloud + Behringer MS16 - 2x Xbox Series X Wireless Controller & Wireless Receiver - Philips 55PUS730412
ANONYM_a7

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Co ocakavas? Ak mas pestru stravu a nechces vyslovene rásť, nepotrebuješ žiaden suplement okrem stimulantov, ak nemáš dostatok energie.
Používateľov profilový obrázok
icefire
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6216
Dátum registrácie: So 01. Nov, 2008, 19:48
Bydlisko: Vieden/Bratislava

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa icefire »

Ocakavania su take, aby vynalozeny cas na cvicenie mal co najlepsi efekt na dosiahnute vysledky. Tu ani tak nejde o to, ze musim nieco brat dodatocne, skor o to, co brat, aby to malo ucinok aspon nejaky :) Myslim, ze zdravotne mi to neuskodi, cvicim totiz skoro rano a nasledne mam lahsie ranajky bez proteinov (vacsinou ovocie/zelenina/ovsene kvoli vlaknine a suchar so sunkou+dzus), cize je to aj viac o pohodlnosti rano robit ranajky ktore mam rad (a navyse neznasam byt syty rano) a o tom, ci toto je vhodny suplement na proteiny po cviceni. Obed a vecer su uz vacsie prisuny stravy, ale rano tam je vypadok, hlavne pre to ma to zaujima.
Spoiler: ukázať

i5-12600K + Noctua NH-D14 + 2x Noctua @ MSI PRO Z690-A DDR4 - WD SN550 1TB @ Win10 PRO + WD RED 3TB - ASUS TUF 3070 OC 8GB + Alienware 3418DW G-Sync - Kingston HyperX Predator 16GB 3000MHz - Corsair RM850x (2021) - Fractal Define R2 + 3x Noctua - Logitech G502 + Glorious PC Gaming Race Stealth Extended + Ducky One SF - Xonar DX + HyperX Cloud + Behringer MS16 - 2x Xbox Series X Wireless Controller & Wireless Receiver - Philips 55PUS730412
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa quicky »

Podla mna kvalitnr proteiny su zaklad...ovocne ranajky fajn ale protak po treningu by padol vhod...nebudes mat proteiny + cvicenie =strata sval hmoty...

Ja som si dal zavazok,ze do narodenia maleho cca 3.5mesiaca musim dat aspon 15kg dole (dlhodoby ciel 105-115),v pondelok(po navrate z dovci) idem na to,drzte palce... Prevazne to bude kvatum proteinov + zeleniny,sacharidov minimum,trening planujem 2+2,vikend kardio plavanie bike..trening mam tak ze pon utorok tazsiie vahy ,stvrtok piatok lahsie vela opak,peoste pumpa..mam to takto odskusane a slapalo mi to vybornee...jedina hard cast bude vydrzat stravu,bude to jak fetak pocas abstaku :D
SpQx
Čierna listina bazáru
Čierna listina bazáru
Príspevky: 606
Dátum registrácie: So 09. Feb, 2013, 14:55
Bydlisko: Dunajská Streda

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa SpQx »

Základ je naučiť sa cvičiť.
Pre naturalneho cvičenca je v podstate jedno či si umely protrin sava alebo nie, pretože mu to telo nezužitkuje, staci papať maso, tam to hasne. Zbytočne budeš kupovať aminosuperkyseliny a ultrabrutal weightpure 99,9999999% proteiny, keď ani pumpnúť ani natrhnuť sval nevedia. Ja schvalujem hobby cvicencom klbovu vyzivu a kofein, nič ine netreba okrem papania. Jop... a regeneracia, niekedy menej je viac... Pre sypačov je viac viac, ale ak aa nesype, menej je viac.
ANONYM_a7

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

amen na 99% suhlasim so SpQx . Dalsia vec, ta strata sval hmoty bez proteinov je dost extrem. Aby si sa dostal do takehoto stavu, musel by si mat extremne chudobnu stravu na proteiny, DLHODOBO! Ziadne take ze si 3x nedas po trennigu protak a odpadne ti polovica ruky :D Cize v praxi, i ked ako vravim vzdy si skus na sebe, je to jedno ci si das protak po cviceni alebo nie, hlavne ak si hoby cvicista a nejdes na mega hmotu. 100x viac ti da technika, pravidelnost, experimentovanie :) Samozrejme zdrave experimentovanie
Používateľov profilový obrázok
icefire
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6216
Dátum registrácie: So 01. Nov, 2008, 19:48
Bydlisko: Vieden/Bratislava

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa icefire »

Techniku mam (osobny trener), pravidelnost tiez (10 dni cvicenia, 1 variabilny off) a experimentovanie netreba, mam vypracovany plan cvicenia na pol roka dopredu. Akurat som to chcel niecim doplnit, vidim, ze to bude skor pre dobry pocit ako pre nieco ine :D
Spoiler: ukázať

i5-12600K + Noctua NH-D14 + 2x Noctua @ MSI PRO Z690-A DDR4 - WD SN550 1TB @ Win10 PRO + WD RED 3TB - ASUS TUF 3070 OC 8GB + Alienware 3418DW G-Sync - Kingston HyperX Predator 16GB 3000MHz - Corsair RM850x (2021) - Fractal Define R2 + 3x Noctua - Logitech G502 + Glorious PC Gaming Race Stealth Extended + Ducky One SF - Xonar DX + HyperX Cloud + Behringer MS16 - 2x Xbox Series X Wireless Controller & Wireless Receiver - Philips 55PUS730412
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa quicky »

Dneska je tolko "trenerov",ze by jeden neveril...cize dufam,ze si dobre vybral... Plan pol roka dopredu,to musi byt pan kuzelnik aby vedel co ti najlepsie vopred bude zaberat..
Používateľov profilový obrázok
icefire
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6216
Dátum registrácie: So 01. Nov, 2008, 19:48
Bydlisko: Vieden/Bratislava

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa icefire »

Je to na predstavu a motivaciu vopred, ak nebudem stihat, bude sa to upravovat. Necham sa prekvapit, zatial po 42 dni vsetko fajn :)
Spoiler: ukázať

i5-12600K + Noctua NH-D14 + 2x Noctua @ MSI PRO Z690-A DDR4 - WD SN550 1TB @ Win10 PRO + WD RED 3TB - ASUS TUF 3070 OC 8GB + Alienware 3418DW G-Sync - Kingston HyperX Predator 16GB 3000MHz - Corsair RM850x (2021) - Fractal Define R2 + 3x Noctua - Logitech G502 + Glorious PC Gaming Race Stealth Extended + Ducky One SF - Xonar DX + HyperX Cloud + Behringer MS16 - 2x Xbox Series X Wireless Controller & Wireless Receiver - Philips 55PUS730412
SpQx
Čierna listina bazáru
Čierna listina bazáru
Príspevky: 606
Dátum registrácie: So 09. Feb, 2013, 14:55
Bydlisko: Dunajská Streda

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa SpQx »

No.... Treningovy plan.... Načo? Intuicie vypínaš?
10 dni cviciť iba 1 deň off? Máš kúru tst+tren+lentilky+hgh+10peptidov, že? Priznaj sa...

Ok, ja beriem, bude to proaktivita, len z toho vyhoríš, ak si cvičil z 43 dní 39 krát, tak zhoríš a ak nezhoríš tak cvičíš slabo. Ja cvičim dlhodobo 2 dni on a 1 off a aj to som schopný sa prepáliť behom 3 tyzdňov... v kúre...
Používateľov profilový obrázok
Papek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7269
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa Papek »

Hlavne aby to nebolo monotonne. Ak je ten plan pestry a hlavne, ked mas dobreho partaka, ze sa viete navzajom hecnut a nejako to obmenit, tak preco nie. Jedno leto sme tak s kamosom fungovali, kazdy jeden vecer sme cvicili od nedele do stvrtka. Ok, tam bolo vacsinou 2 dni off a sem-tam sa stalo, ze sme zacvicili aj cez vikend. Ale vzdy to bolo trochu ine, vymyslali sme si navzajom challenge a zapajali sme do toho aj beh alebo svihadlo.
To buď chápeš, ale potom sa nepýtaš, alebo nevieš a potom nemá význam odpovedať.
Spoiler: ukázať
i5-6500T + NoFan CR95C & XFX Radeon 6600 8GB + Alpenföhn Peter 2
ANONYM_a7

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Ak dokazes 10 dni cvicit a restovat na to len jeden den mas strasne slabu intenzitu treningu. Nepoznam ta, nechcem sa moc pustat do mudrovaciek, no takymto tempom pride zranenie/ vyhorenie strasne rychlo. Pri top forme som zvladal 3x tyzden workout, 2 dni rest, a medzi to dake kardio.

Z posilky som vzdy siel po 4roch ako sa vravi :D

Návrat na "Debata o všetkom"