Posilnovanie

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
SpQx
Čierna listina bazáru
Čierna listina bazáru
Príspevky: 606
Dátum registrácie: So 09. Feb, 2013, 14:55
Bydlisko: Dunajská Streda

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa SpQx »

quicky napísal:pre mna legpres taktiez nemal ziadny ucinok, pre mna osobe dost zbytocny stroj/cvik ...

p.s. shajek ked nasypes ani tych 300 nebude problem :)

Nie quicky, aj s ročnou kúrou je pre 95% populacie 300 na drepe raw takmer nemozne, sypačka neni 2 mesiace a dám 300 a aj keď sadne s 2x natural vahou tak sa na 90% zraní.

shajek - Nie neotočil, len som popisal moju jedinu skusenosť s legpresom.
SpQx
Čierna listina bazáru
Čierna listina bazáru
Príspevky: 606
Dátum registrácie: So 09. Feb, 2013, 14:55
Bydlisko: Dunajská Streda

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa SpQx »

čo sa trple blendu tyka - Kedysi sme to riešili a konštatovanie bolo také, že ak to použivaju pre extremne drahe zavodne kone, prečo by to škodilo nejakemu sedliakovy bez hodnoty.
chuť - ziadna ja to davam na lyzicku nadypem na jazyk a vypijem 3dcl vody

kúp si norditropin na pol roka a nebude ti nič vrzgať
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa quicky »

kazdy kto ma rozumny geneticky zaklad po rozumnej aplikacii nebude mat problem s podobnymi vahami, ale okej mozno som moc subjektivny podla seba / kamaratov..

ja som napr max na raw bench dal 240, mrtvolu som napr nikdy treningovo viac ako 260 necvicil a to iste drepy som max treningovo 310 robil - tj nikdy oficialny max , resp sa na to zameriaval.

ale zas nikdy tam rastak nebol...(asi preto,ze som zgrlavy tolko zaplatit :D )
Používateľov profilový obrázok
Chris
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5169
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa Chris »

hmmm v majstrovstvach slovenska davaju podobne vahy v trojboji a tusim je 340kg SK (kat 125) rekord na drep, cize 310kg si robil treningovo drepy ?

http://powerliftingwpcslovakia.sk/rekor ... -open-raw/
Master of PaloAlto NGFWs, Cisco ASAs
ANONYM_a7

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Videl si uz niekedy Quickyho na zivo? :D
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7725
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa LordKJ »

neviem teraz naisto ci by sa vosiel do kat 125 :D
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa quicky »

hlavne som neni v kat. 125 :D ale tusim som tam raz vosiel

a druha vec,ze na to aby si to robil sutazne tak ma iste "pravidla" ako ten drep musi vyzerat, to iste bench atd... cize realne napr treningovych 240 bench je za sutaznych pravidiel tak 200kg...a drep napodobne (lebo to musi byt hlboke, rit pod uroven polien a podobne - podla federacii apod).

vtedy som s "kamosom" trenoval, rozumej je to min 5 rokov spat. 90kg : https://www.youtube.com/watch?v=4hyuS2DqIWo
SpQx
Čierna listina bazáru
Čierna listina bazáru
Príspevky: 606
Dátum registrácie: So 09. Feb, 2013, 14:55
Bydlisko: Dunajská Streda

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa SpQx »

Počkaj quicky, prežraný endomorfovia ako sme my nie je geneticky zaklad :-D

Ja som mal na suťaži vačšie váhy ako na trenigu, pred sutazou som daval 5 dni pauzu a to sa v inom obdovy nestavalo... No a potom tak 10 dní pred nejaký ten methyl, ktorý vedel urobiť problemy aj na diskoteke :-D

Pri drepe by som naozaj si nemylil raw a equip, kde medzi raw a nacvičenym equipom urobíš rozdiel aj 1ply drese 90 a viac kg.
Bench dres som zvládol, denim drep dres tiež, ale nič iné neexistovalo, pri drepe mi išla puknuť hlava brutálne, viac ako pri 3ply superduperphenomke :-D
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa quicky »

ja som nikdy dresy neskusal :) takze vobec neviem...ale ano tie rozdiely su brutalne, kamos s jednovrstvakom rozdiel 70kg... poznam ludi co tlacili 200 a s dresom 320...

proste pre mna je raw zaklad :) ako momentalne si uz cvicim len tak pre seba, viac ako 150kg na serie v treningu nechodim, nejak mi to nestoji za to,ani do seba hocico tlacit, ked na tom nezbohatnem tak mi to pride useless :D
SpQx
Čierna listina bazáru
Čierna listina bazáru
Príspevky: 606
Dátum registrácie: So 09. Feb, 2013, 14:55
Bydlisko: Dunajská Streda

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa SpQx »

Skúšali ste niekto ten nový hit tých čo sa boja ihiel "prohormony"?
shajek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4796
Dátum registrácie: Ut 12. Aug, 2008, 12:16
Bydlisko: Pravenec

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa shajek »

neskusal, a tiez ma to zaujima ... pocul som len ze su to pekne sracky
CPU: AMD Phenom X3 720 BE 2,8 GHz @ 3,9 GHz 1,45V @@@ Phenom x4 3,6Ghz 1,375V (batch no. 0905 FPMW)CPU Cooler: Gelid Tranquillo rev.2 MB: Gigabyte 790XTA-UD4 RAM: 2x4GB ADATA Xtreme Series 2000 Mhz 8-7-6-15 tRC 11 CR 1T GPU: Asus EAH5850 DirectCU (985@5200MHz(1300MHz)) Monitory: 2x 24" LCD shit CRT HDD: WD 10EALS, ST Barracuda ST1000DM003 PSU:Seasonic M12II 620W 80Plus OS: Windows 7 Ultimate SP1 x64, Myš: nejaká Canyon Klávesnica : Microsoft Natural Elite, 3DMark Vantage : P16326 3DMark 06 : 21345
SpQx
Čierna listina bazáru
Čierna listina bazáru
Príspevky: 606
Dátum registrácie: So 09. Feb, 2013, 14:55
Bydlisko: Dunajská Streda

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa SpQx »

shajek napísal:neskusal, a tiez ma to zaujima ... pocul som len ze su to pekne sracky
Čo znamená "pekné sračky"?
shajek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4796
Dátum registrácie: Ut 12. Aug, 2008, 12:16
Bydlisko: Pravenec

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa shajek »

ze castokrat je to synteticky bordel telu neprospesny .. ale viac som sa o to nezaujimal ... ty mas nejake info ?
CPU: AMD Phenom X3 720 BE 2,8 GHz @ 3,9 GHz 1,45V @@@ Phenom x4 3,6Ghz 1,375V (batch no. 0905 FPMW)CPU Cooler: Gelid Tranquillo rev.2 MB: Gigabyte 790XTA-UD4 RAM: 2x4GB ADATA Xtreme Series 2000 Mhz 8-7-6-15 tRC 11 CR 1T GPU: Asus EAH5850 DirectCU (985@5200MHz(1300MHz)) Monitory: 2x 24" LCD shit CRT HDD: WD 10EALS, ST Barracuda ST1000DM003 PSU:Seasonic M12II 620W 80Plus OS: Windows 7 Ultimate SP1 x64, Myš: nejaká Canyon Klávesnica : Microsoft Natural Elite, 3DMark Vantage : P16326 3DMark 06 : 21345
SpQx
Čierna listina bazáru
Čierna listina bazáru
Príspevky: 606
Dátum registrácie: So 09. Feb, 2013, 14:55
Bydlisko: Dunajská Streda

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa SpQx »

Tak ono... Ja suplemety a ďalšie veci beriem a vždy som bral hrou či chcem daný efekt alebo nie + oplatí sa/neoplatí sa... Neviem nakoľko to môže byť toxické, ale nepredpokladám, že by sa to chytalo na afro, anadrol a ďalšie orálne prostriedky s vysokou toxicitou...
Sranda je, že som o tom počul prvy krat iba pred pár dňami a chválil to u mňa dôveryhodný sypač...
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5546
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa Jednoduska »

Doveryhodny sypac :D smejem sa tu so svojimi 75kg vahy no :D sry, prosto slovne spojenie pre cloveka nesypajuceho ozaj nezvycajne. a v podstate necviciaceho. co robim v tejto teme?!

Jasne tak aspon daco ku teme! mam chlopi taky problem. niekedy som behaval za skolu, hraval basket, reprezentoval. teraz pri hociakej dlhodobejsej kardio zatazi mi stihane hrdlo, zacne ma dusit a zahlienovat az tak ze mi vyvracia zaludok. google som hned zavrel s tym ze umieram. snazim sa to rozbehat, tj. rpsoto cvicit a zvysovat tu hranicu. ale je to dost pruser. nejake napady?

Imunolog povie, alergia, astmu nemate spyrometria dobra, dovidenia....

Návrat na "Debata o všetkom"