Posilnovanie

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
ANONYM_a7

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Tak sorry kamarát, ale napísal som kofeín, rovnako opísal že nie je pre každého a pod. A tak to bude s každým doplnkom, nepíšeš kedy cvičíš, akú maš dietu, ako cvičiš či je to kardio alebo silovo, či potrebujes power alebo staminu ... podľa toho sa dá vybrať vhodný stimulant.

Nerozumiem teda akú odpoveď očakávaš ale budiš nech sa páči :) Už si prosím ťa uvedom že ti nik do hlavy nevidí.
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13793
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

sorry,link tam nevidim,tak to ani necitam.. posilnujem uz 6 rokov..na ziadne mudre rady nie som zvedavy ,nic osobne,bez urazky..

skusim to zopakovat,aky pretreningovy doplnok si kupit zo stranky http://www.stillmass.eu ,aby som pocas treningu tolko nestracal silu..
uvediem viac podorbnosti..cvicievam po praci..v cca 16:30..obed dojem o 12:00..potom si dam o druhej este nejake ovocie,alebo nieco sladke..

dakujem
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7725
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa LordKJ »

:hysterical:

tak by si uz mohol vediet aj sam, ze co ti pomoze

ved otvor si
http://www.stillmass.eu/no-doplnky/
http://www.stillmass.eu/stimulanty-a-energizery/

a nakup co sa ti bude pacit, na kazdeho aj tak funguje nieco ine, ale tak ked stracas silu asi treba skor upravit trening ako sa napchavat praskom :D
Naposledy upravil/-a LordKJ v Št 29. Dec, 2016, 15:09, upravené celkom 1 krát.
ANONYM_a7

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Fuha ak makas 6 rokov tak musis byt riadne vytrieskaný :D Nesnažím sa ti dávať múdre rady, ale za 6 rokov musíš svoje telo poznať neksutočne dobre. A ak nie dačo je zle .. alebo aj nie to je jedno.

Podľa vety "pocas treningu tolko nestracal silu.." usudzujem že požaduješ skôr doplnok na staminu, výdrž. Bohuzial, nie je to jednoduche, niekomu funguje nitro, niekomu stači fruktóza glukóza do nápoja ktorý popíja popri tréningu, poprípade ioňták. Čiže určite odporučím vziať z každého malé balenie a skúšať. Univerzálna rada neexistuje. Ak si sám nevieš odsledovať čo ti funguje, cez internet ti konkrétne nik neporadí.A zároveň ti nechcem radiť chujovinu ktorá funguje mne, a tebe nie.

Mne stačí na staminu hroznový cukor, čiže Glukóza, čiže podľa webu http://www.stillmass.eu/glukoza/. Ideál je však skúšať skúśať skúšať.

LordKJ - práveže ja som si tiež vzďy myslel že stimulant treba a po skúśaní som zistil že trocha Gluk do nápoja ktorý popíjam mi zaberá podstatne viac na staminu ako akýkoľvek stimulant na trhu :good: Čiže bacha aj na toto, niekedy môže byť únava prezlečená za nedostatok živín = zlá diéta.
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13793
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

jj,to som skusal a pomaha to..akurat ze moj rozopcet je trochu vyssi a este si mozem nieco odtial dopriat okrem glukozy..
shajek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4796
Dátum registrácie: Ut 12. Aug, 2008, 12:16
Bydlisko: Pravenec

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa shajek »

zo stillmassu si si mohol este zobrat night micellar ... teda kazein .. v prichuti white coco ... je to neskutocne super vec :)

kazdopadne dnes som zavital do posilky, a padlo len 530kg na legpress, dufam ze pocas noveho roka to pojde lepsie :D
CPU: AMD Phenom X3 720 BE 2,8 GHz @ 3,9 GHz 1,45V @@@ Phenom x4 3,6Ghz 1,375V (batch no. 0905 FPMW)CPU Cooler: Gelid Tranquillo rev.2 MB: Gigabyte 790XTA-UD4 RAM: 2x4GB ADATA Xtreme Series 2000 Mhz 8-7-6-15 tRC 11 CR 1T GPU: Asus EAH5850 DirectCU (985@5200MHz(1300MHz)) Monitory: 2x 24" LCD shit CRT HDD: WD 10EALS, ST Barracuda ST1000DM003 PSU:Seasonic M12II 620W 80Plus OS: Windows 7 Ultimate SP1 x64, Myš: nejaká Canyon Klávesnica : Microsoft Natural Elite, 3DMark Vantage : P16326 3DMark 06 : 21345
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa quicky »

Keď som ešte cvičil skončil som na 800kg legpress,bohužiaľ viac sa už nikde na stroj ovesat nedalo :D

Teraz zaberam na lyžiach :D
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13793
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

to kde si tam povesal 32 kotucov :D
Používateľov profilový obrázok
Papek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7263
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa Papek »

Ja som mal maximum okolo 500, ale viac som nedával. Teraz ked si chcem zacvičiť nohy, tak si dávam maximálne 250 a dám viac opakovaní, pripadne idem úplne najpomalšie ako sa dá. Mam celkom rešpekt pred veľkými váhami kvôli kĺbom. Síce ma zatiaľ nebolia, ale mam z toho zlý pocit.
To buď chápeš, ale potom sa nepýtaš, alebo nevieš a potom nemá význam odpovedať.
Spoiler: ukázať
i5-6500T + NoFan CR95C & XFX Radeon 6600 8GB + Alpenföhn Peter 2
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa quicky »

Celkovo bolo na stroji 4tyce kde sa všade zmestilo cca 8kotucov a zvyšok bol naskladany medzi nimi a úplne návrchu bolo to mega o držku :D ale to bolo už cca pár rokov späť keď som sa ešte venoval tlakom na lavičke atď...

Teraz viac preferujem veci ako vraví papek,menšie váhy čo je cítiť a veľa /viac opakovaní :)
Používateľov profilový obrázok
Chris
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5169
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa Chris »

panstvo, nemate nejaky tip ako bezpecne namontovat do tehloveho baraku hrazdu na stenu ? (pripadne nejaky konkretny typ). Idealne, aby sa vedel co najrychlejsie odmontovat a aby nespatil v interiery.

Pripadne radsej ako do tehly, radsej dat do stropu ocelove kotvy s ockami a spustit trubku na retaziach ? Alebo radsej dat napevno na logiu ?
Master of PaloAlto NGFWs, Cisco ASAs
Používateľov profilový obrázok
yesper
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 3006
Dátum registrácie: Ut 10. Jún, 2008, 20:41
Bydlisko: VT & BA

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa yesper »

https://www.insportline.sk/12554/hrazda ... e-lcr-1118

trocha drahsia, ale nic lepsie som nenasiel. Mozem prist kuknut. Hrazdu das rychlo dole, len tie sruby uz asi nevytrhnes:)
Používateľov profilový obrázok
Chris
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5169
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa Chris »

na tej tvoje sa neda trenovat muscle up....

rozmyslal som nieco take, ale asi na stenu logie dat. http://shyby.cz/eshop/kategorie/hrazdy- ... hero-40-60
Master of PaloAlto NGFWs, Cisco ASAs
Používateľov profilový obrázok
yesper
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 3006
Dátum registrácie: Ut 10. Jún, 2008, 20:41
Bydlisko: VT & BA

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa yesper »

tak pre tento typ potrebujes celkom vysoky strop nie?
Používateľov profilový obrázok
Papek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7263
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa Papek »

Chemicka kotva
To buď chápeš, ale potom sa nepýtaš, alebo nevieš a potom nemá význam odpovedať.
Spoiler: ukázať
i5-6500T + NoFan CR95C & XFX Radeon 6600 8GB + Alpenföhn Peter 2

Návrat na "Debata o všetkom"