Posilnovanie

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
Papek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7269
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa Papek »

Obrázok
dnes na mna vyskocila takato reklama. mohlo by to fungovat na tie moje vrzgajuce kolena? :laugh:
To buď chápeš, ale potom sa nepýtaš, alebo nevieš a potom nemá význam odpovedať.
Spoiler: ukázať
i5-6500T + NoFan CR95C & XFX Radeon 6600 8GB + Alpenföhn Peter 2
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5565
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa Jednoduska »

Radsej toto ako 3 kroky ku zarucenemu zvecseniu penisu :D
Používateľov profilový obrázok
zedolsi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1528
Dátum registrácie: St 25. Jún, 2014, 13:24
Bydlisko: PE+-

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa zedolsi »

každý podľa toho čo vyhľadáva :D :D
NTB MacBook Pro 13" Retina 2015 i5 2.7GHz, RAM 8GB, Iris 6100, SSD 256GB PHONE iPhone 13 PRO - 256GB Watch Series 7 (45mm)
Používateľov profilový obrázok
Papek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7269
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa Papek »

Penis mi zatial nevrzga :-D
To buď chápeš, ale potom sa nepýtaš, alebo nevieš a potom nemá význam odpovedať.
Spoiler: ukázať
i5-6500T + NoFan CR95C & XFX Radeon 6600 8GB + Alpenföhn Peter 2
SpQx
Čierna listina bazáru
Čierna listina bazáru
Príspevky: 606
Dátum registrácie: So 09. Feb, 2013, 14:55
Bydlisko: Dunajská Streda

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa SpQx »

Dnes som sedel na stacionari 30 minut...
... stŕpol mi penis... Ale vyslove... Poznáme všetci ako je hnusne keď nateká po strpnutí krv do žíl a chce to rozrezať končatinu... no teraz žaluď... Reval som recepčnej jak sopliak :-D
Fuj...
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5565
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa Jednoduska »

What the fuck. to je neico co si nechcem predstavit :D kamo preboha, ved trochu na nohy sa postavit dat si "do kopca" nech sa ti to prekrvi. fu.

Inak boli sme cez vikend na Sivec sliapat, klasika, dosiel som hore hrdlo pistalka hlieny. ale prijemne to boo a trochu lepsie ako minule. Aj ked to flakam ale tento vikend dame Slovensky Raj dufam (taketo turisticke kondicne treningy su mi prijemnejsie ako bohapuste behanie aj sa mi lahsie presviedca) :)
SpQx
Čierna listina bazáru
Čierna listina bazáru
Príspevky: 606
Dátum registrácie: So 09. Feb, 2013, 14:55
Bydlisko: Dunajská Streda

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa SpQx »

Prekrvilo by sa to fajkou od recepčnej, nie kráčaním :-D

Aké topánky nosíte na takyto turisticky polobeh,
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6701
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa stefan222 »

presne ta fajka ma napadla ako prva pri citani toho trpnutia, inac spoqx videl som na bazosi bielu rs 300konikovu, ze tvoja? z martina ci z kade.
hry- ps5
doma-HP probook
SpQx
Čierna listina bazáru
Čierna listina bazáru
Príspevky: 606
Dátum registrácie: So 09. Feb, 2013, 14:55
Bydlisko: Dunajská Streda

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa SpQx »

Ja som Dunajskostredský lokalpatriot, žiadny martin :-D A ten predavať nebudem, ten si necham na prerábku keď uz dojde nahrada :-)

Inak dnes super trening, 3. tyzden cvičim po takmer ročnrj pauze, svalová pamat je neskutocna vec, prcy trening som nepotlačil 100, dnes som robil 5 opakovani so 150
Používateľov profilový obrázok
Eddy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 540
Dátum registrácie: Pi 05. Máj, 2017, 17:53
Bydlisko: Košice-Okolie

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa Eddy »

Ahojte mam 23 rokov 178cm a 69kg začal som s posilňovaním pred mesiacom ale strašne ma bolí pravé rameno ako keby klb no nie som si istý je to krutá bolesť už keď hýbem rukou je to bolestivé potreboval by som radu mam pokračovať v tom ale mam stým seknúť respektíve si dať nejakú pauzu ?
BTW potreboval by som ešte poradiť čo si mam kúpiť (proteiny alebo niečo ...) na začiatok lebo ja som v tom úplne lajk som viac menej počítačový maniak denne 6-10 hodín sedím pri PC a bojím sa že o pár rokov zo mňa bude iba mastný fľak.
Vdaka
shajek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4796
Dátum registrácie: Ut 12. Aug, 2008, 12:16
Bydlisko: Pravenec

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa shajek »

rameno ta moze boliet zo zlej techniky ... alebo len z toho ze po rokoch nieco zacinas robit ... rob dalej, opatrne .. ak mas peniaze, tak enjake klbove doplnky, hlavne si ale najdi niekoho kto ti pomoze s technikou
CPU: AMD Phenom X3 720 BE 2,8 GHz @ 3,9 GHz 1,45V @@@ Phenom x4 3,6Ghz 1,375V (batch no. 0905 FPMW)CPU Cooler: Gelid Tranquillo rev.2 MB: Gigabyte 790XTA-UD4 RAM: 2x4GB ADATA Xtreme Series 2000 Mhz 8-7-6-15 tRC 11 CR 1T GPU: Asus EAH5850 DirectCU (985@5200MHz(1300MHz)) Monitory: 2x 24" LCD shit CRT HDD: WD 10EALS, ST Barracuda ST1000DM003 PSU:Seasonic M12II 620W 80Plus OS: Windows 7 Ultimate SP1 x64, Myš: nejaká Canyon Klávesnica : Microsoft Natural Elite, 3DMark Vantage : P16326 3DMark 06 : 21345
SpQx
Čierna listina bazáru
Čierna listina bazáru
Príspevky: 606
Dátum registrácie: So 09. Feb, 2013, 14:55
Bydlisko: Dunajská Streda

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa SpQx »

Kúp si rastovy hormon, ten ti pomoze.
A kruta bolesť to nebude, tú poznám, vtedy mám teplotu a ležím v nrmocnici, alebo nadchu.

Máš 69KG a bojiš sa, ze z teba bude mastny flak?
žiadne suplementy ti netreba... Akože nepišem to kvoli tomu, lebo si zaciatočnik a že ti bu nemali davať... Pre mňa za mňa nech dávajú, ale pomoze ti to.... hovnonič... Cvič, cvič silno, a keď si mysliš, že si dal silny trening, tak si dal rozcvičku. A najlepšie anabolizujuca strava sú horalky a vyprazane maso k tomu kofola, nejake hranolky...


Inak čo sa ramena týka - Choď iba drepy, tyzdenne 4 krat, a cvic kazdy trening ramená s jednoručkami max 2-3 kilové a preciť cvik, nech sa to prekrví.
Možeš ešte mrtve ťahy a nejake zhyby, ale iba stroj a tiež vlastna vaha, nezaťažuj ramena, to trva tak 2-3 tyzdne potom už precitiš pomaly kedy mozes pridať.

A ak k tomu dať rasťák, tak to bude ešte lepšie.
Používateľov profilový obrázok
gammaray
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 7117
Dátum registrácie: Po 23. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: Kysucké Nové Mesto

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa gammaray »

To su fakt rady dpc. Nie ze by ste ho najprv poslali ku doktorovi spravit vysetrenia ci nema nejak mechanicky poskodene rameno ale hned kadejake cviky. Ak ma cosi s ramenom tak cvikmi si ho moze tak akurat dosrat este viac nie ? Logika nikde ? Mily moj, najprv ty chod pekne k doktorovi a povedz mu po akom cviku a kde ta to boli, nech najprv vyluci ze to mas nejak poskodene. Do dalsieho cvicenia sa zatial nepustaj. :!:
ZOSTAVA CPU: AMD 5600x MB: GIGABYTE B550M AORUS PRO-P (rev. 1.0) Cooler CPU: SilentiumPC Fera 5 RAM: Crucial Ballistix Black 16GB (2x8GB) DDR4 3600MHz CL16 M.2 SSD NVME system: Samsung 980 1TB M.2 SSD NVME data: Samsung 980 1TB DVD RW: Samsung SH-S183A GPU: GeForce RTX™ 3070 GAMING OC 8G (rev. 2.0) PSU: CORSAIR RM750x PSU 750W 80+ Gold 2021 Monitor: LG 32GK850F CASE: Fractal Design Define Mini Headset: KOSS SB/45 Repro: Fluid Audio F5 Myš: Logitech G Pro Klávesnica: Corsair K68 RGB OS: Windows 10 Pro 64bit
SpQx
Čierna listina bazáru
Čierna listina bazáru
Príspevky: 606
Dátum registrácie: So 09. Feb, 2013, 14:55
Bydlisko: Dunajská Streda

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa SpQx »

Ak si pyta radu na forku a nie od doktora, tak ta.bolesť nebude ukrutna, možno zapal, alebo menšie natrhnutie svalu, alebo len čistá svalovica, ktoru podla jeho slov možno nikdy poriadne necitil.
Ak by ho to bolelo extra, ide k doktorovy.
s 2-3 kg činkami si nič pokazit nevie a ak by si tym pokazil, tak aj pri bežnom fungovani by sa mu to pokazilo, no ešte skorej a ešte horšie. Prekonal som nožstvo zranení, zapalov, aj odtrhnuteho svalu, zapalu a kadečoho, vždy pomohli iba rehabilitačne cviky, mala váha pomalé nenarocne opakovania a časom ho to prejde.
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7729
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa LordKJ »

by si sa cudoval s cim ludia nechodia k doktorovi ale na internet.

Návrat na "Debata o všetkom"