Posilnovanie

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
sh4d0wko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1354
Dátum registrácie: Ut 08. Dec, 2009, 17:21
Bydlisko: Košice- Darg. Hrdinov

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa sh4d0wko »

šmejdi :D leon dík (aby bolo jasné, leon nie je môj osobný kamarát, čiže ma neobhajuje preto že by to bol môj osobný kamarát (retardovane zlozena veta :D ))

priatelka ma 52-53kg aktualne, nie 80 :facepalm: 2000kcal je bezny prijem pre zenu ktora aktivne cvici :( (uz som 2x napisal ze sem nic neprispejem, chlapi no tak :hysterical: )
Používateľov profilový obrázok
Shatterhand
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3076
Dátum registrácie: Št 26. Mar, 2009, 16:45
Bydlisko: Bratislava

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa Shatterhand »

Tak ešte tú priateľku a považujeme tvoj sľub o neprispievaní za splnený :rofl:
"Mind always fails first". "The darkest places in hell are reserved for those who maintain their neutrality in times of moral crises." "Tvrdiť, že vám nezáleží na práve na súkromie, lebo nemáte čo skrývať...je to isté...ako keď poviete, že vám nezáleží na slobode prejavu, lebo nemáte čo povedať."
Spoiler: ukázať
#1 PC: CPU Intel Core i7 920 rev. D0@2.93GHz MB ASUS P6T Deluxe V2 GPU Sapphire Radeon HD5850 Toxic RAM 3x4GB kit 1333Mhz HDD Seagate Barracuda 7200.12 1TB PSU Enermax Liberty ELT 500W 80+ CASE Thermaltake Swing
#2 PC: CPU Intel Xeon L5639@2.4GHz MB MSI Eclipse SLI GPU AMD Radeon HD7970 GHz Ed. W3X RAM 3x4GB Kingston KHX 1600MHz CL9 @1333Mhz HDD#1 Crucial MX100 250GB @SATAII PSU Enermax Revolution 950W 80+ Silver CASE Enermax iVektor black Chladenie CM Seidon 120V-FAN Enermax Magma @CPU; 3x Noctua NF S12B FLX - 3x top push
Používateľov profilový obrázok
Chris
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5182
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa Chris »

takze ostali sme na pri rovine kecani do vetra :laugh:
Master of PaloAlto NGFWs, Cisco ASAs
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7750
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa LordKJ »

Chlapci a nejake rady ohladom strii nemate? Dnes som objavil dalsich zopar co sa mi vytvorilo, lavu ruku uz mam celu zjazvenu a prava tiez zacina :(
shajek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4796
Dátum registrácie: Ut 12. Aug, 2008, 12:16
Bydlisko: Pravenec

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa shajek »

co najviac vitaminov rozpustnych v tuku .. cize DEKA .. predovsetkym E ... inak vyhladzovacie kokotiny typu kys hilauronova a bla bla bla ... alebo maj v **** a zi s tym a casom sa to zmeni na jazvycky a mozes rozpravat detom aky si bol obor :D
CPU: AMD Phenom X3 720 BE 2,8 GHz @ 3,9 GHz 1,45V @@@ Phenom x4 3,6Ghz 1,375V (batch no. 0905 FPMW)CPU Cooler: Gelid Tranquillo rev.2 MB: Gigabyte 790XTA-UD4 RAM: 2x4GB ADATA Xtreme Series 2000 Mhz 8-7-6-15 tRC 11 CR 1T GPU: Asus EAH5850 DirectCU (985@5200MHz(1300MHz)) Monitory: 2x 24" LCD shit CRT HDD: WD 10EALS, ST Barracuda ST1000DM003 PSU:Seasonic M12II 620W 80Plus OS: Windows 7 Ultimate SP1 x64, Myš: nejaká Canyon Klávesnica : Microsoft Natural Elite, 3DMark Vantage : P16326 3DMark 06 : 21345
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7750
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa LordKJ »

sak to su hned jazvycky, take cool miestecka kde ides prstom a take kopceky :hysterical:

Len nemam dobry pocit, ked rano nemam na ruke nic a vecer zrazu strie :D

Nah to je jasne, ze sa toho nezbavim sak to je hadam jasne, to az ked budem raz stary a bohaty dame plastiku, ne :D
Používateľov profilový obrázok
jergus
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1281
Dátum registrácie: Št 03. Aug, 2006, 02:00
Bydlisko: Kremnica (31)

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa jergus »

zeny letia na jazvy, a strie su jazvy...potom este letia na takych nagelovanych teploskov metrosexualnych, tzv homoklady :laugh:
Abraham Lincoln oslobodil vsetkych ludi, ale az Samuel Colt ich zrovnopravnil
Používateľov profilový obrázok
FF6
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 391
Dátum registrácie: St 03. Mar, 2010, 12:53
Bydlisko: Drahovce/Brno

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa FF6 »

takže ako nagelovany zjazveny metrosexual mam uspech zaručený? :hysterical:
CPU: Ryzen 7 2700 & Coolink Corator DS, MB: Asrock B450m Pro4, RAM: 2×8GiB Patriot 3200Mhz CL16, SSD: Adata XPG SX8200 Pro 512GB, HDD: WD Green 2TB, GPU: RX580 8GB PSU: Seasonic 550W Gold, Case: Antec 300, OS: Win 10 Pro
Používateľov profilový obrázok
Shatterhand
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3076
Dátum registrácie: Št 26. Mar, 2009, 16:45
Bydlisko: Bratislava

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa Shatterhand »

@LordKJ: Ráno nič a večer strie? :hmmm: To čo páchaš cez deň :D
"Mind always fails first". "The darkest places in hell are reserved for those who maintain their neutrality in times of moral crises." "Tvrdiť, že vám nezáleží na práve na súkromie, lebo nemáte čo skrývať...je to isté...ako keď poviete, že vám nezáleží na slobode prejavu, lebo nemáte čo povedať."
Spoiler: ukázať
#1 PC: CPU Intel Core i7 920 rev. D0@2.93GHz MB ASUS P6T Deluxe V2 GPU Sapphire Radeon HD5850 Toxic RAM 3x4GB kit 1333Mhz HDD Seagate Barracuda 7200.12 1TB PSU Enermax Liberty ELT 500W 80+ CASE Thermaltake Swing
#2 PC: CPU Intel Xeon L5639@2.4GHz MB MSI Eclipse SLI GPU AMD Radeon HD7970 GHz Ed. W3X RAM 3x4GB Kingston KHX 1600MHz CL9 @1333Mhz HDD#1 Crucial MX100 250GB @SATAII PSU Enermax Revolution 950W 80+ Silver CASE Enermax iVektor black Chladenie CM Seidon 120V-FAN Enermax Magma @CPU; 3x Noctua NF S12B FLX - 3x top push
Používateľov profilový obrázok
jergus
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1281
Dátum registrácie: Št 03. Aug, 2006, 02:00
Bydlisko: Kremnica (31)

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa jergus »

FF6 napísal:takže ako nagelovany zjazveny metrosexual mam uspech zaručený? :hysterical:
u buzerantov urcite :laugh:
Abraham Lincoln oslobodil vsetkych ludi, ale az Samuel Colt ich zrovnopravnil
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7750
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa LordKJ »

Shatterhand napísal:@LordKJ: Ráno nič a večer strie? :hmmm: To čo páchaš cez deň :D
Toto sa mi konkretne na pravej ruke, take mini lozisko (rozumej 2-3cm), proste rano viem, ze na 100% som tam nic nemal cez den pozeram, ze dajaka jak modrina keby, a vecer uz vidim, ze to su strie...
Používateľov profilový obrázok
zedolsi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1528
Dátum registrácie: St 25. Jún, 2014, 13:24
Bydlisko: PE+-

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa zedolsi »

páni vidím že sa tu niektorý viac rozumiete tak vám sem hodím môj "jedálniček" a tréning a budem rád ak sa mi k tomu kompetentný vyjadria čo je zle, čo je OK...

najprv niečo o sebe: ešte asi 5 rokov dozadu som mal 63 kg na výšku 183cm, nepribral som ani za pána, proste stále chudučký, potom som začal cvičiť (2-3 mesiace potom zase nič potom zase... však to poznáte) viac jesť... teraz konečne cca 83kg postupne ale dosť tuku hlavne brucho a boky čo je klasika, ešte pár rokov sa dozadu sa mi frajerka smiala že nemám boky :D (však je mi jasné že tuk je z jedla pizzu milujem, hamburgery jumy jumy... ) no teraz nastal čas, opäť so sebou robiť, dúfam že už nič do toho nepríde a vydržím viac :)

takže :

cca. 7:20 - raňajky (pred raňajkami si dávam 4g aminokyselín)
typ 1. - 3 miešané vajcia s cibuľkou, nejaká zelenina (paprika, cherry rajčiny...), kúsok syru, celozrnné pečivo prípadne večerný chlieb..
typ 2. - 2 jogurty biela jogobela, ovsené vločky, banán (mixujem spolu a vypijem)
typ 3. - celozrnné pečivo, cottage + plátky syru, zelenina

cca. 10:00 - desiata v práci (pracujem 80% času "za stolom")
proteinový shake, jablko, prípadne banán, miska jahôd, čo je momentálne po ruke proste 1 koktail a nejaké ovocie

cca. 13:00 - obed (chodím do reštaurácie tak podľa menu, väčšinou kuracie mäso s ryžou prípadne zemiakmi, cestoviny s rajčinovou omáčkou a feferónkami, zeleninový šalát s kuracím mäsom, nie je to vždy ideálne hlavne tie cestoviny asi nie sú moc vhodné no nemám si kde ohriať jedlo že by som si prichystal doma vopred do misky, možno časom kúpim nejakú lacnú mikrovlnku do firmy :D )

cca. 16:00 - olovrant
typ 1. - tuniak z konzervy (calvo prípadne giana) s celozrnným pečivom, zelenina
typ 2. - cottage s celozrnným pečivom, zelenina
typ 3. - ak nemám nič z predošlého dám si proteinový shake
po olovrante si dávam 8g aminokyselín

o 16:30 končím v práci tak teraz k tréningu trošku, začínam cca o 17:00:

pondelok - 1:00 - 1:30 hod. tenis. keď mám chuť, idem si ešte zabehať prípadne sa korčuľovať na hodinku
utorok - posilka
streda - mám angličtinu tak až večer okolo 19:30 beh cca 1 hodina (cca 9-10km)
štvrtok - posilka
piatok - beh cca 1-2 hodiny podľa chuti, nálady a pod.
sobota - posilka cca o 12:00 - 13:00 takže mám za sebou len raňajky a desiatu, keď cítim moc hlad dám si po proteíne alebo pred aj tuniaka s pečivom (jasne že celozrnným prípadne večerný chlieb)
nedeľa - ak nieje moc "hustá sobota" idem si ráno zaplávať na hodinku takže cca 1,5 - 2km kraul.

pokračujem v strave:

hneď po posilke, behu.... cca. 18:30 - 8g aminokyselín a 1 lyžička L-glutamínu
po sprche proteinový shake

cca. 20:00 - večera
typ 1. - nejaké kuracie prsia s ryžou prípadne zemiakmi
typ 2. - hovädzie mäso + zemiaky
typ 3. - prípadné iné, čo najzdravšie jedlo

cca. 22:00 pred spaním
pol tvarohu, prípadne jogurt, alebo kúsok syru

ono v podstate prečítal som už hooodne veľa jedálničkov, tréningových logov... z toho som si pomixoval niečo takéto, nechcem priberať, ani chudnúť čo sa týka váhy, v podstate chcem ostať na relatívne rovnakej váhe ale strácať tuk a miesto neho nabrať nejaké svalstvo, jednoducho sa cítiť dobre.
za postrehy k veci vopred ďakujem ;)
NTB MacBook Pro 13" Retina 2015 i5 2.7GHz, RAM 8GB, Iris 6100, SSD 256GB PHONE iPhone 13 PRO - 256GB Watch Series 7 (45mm)
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa quicky »

v podstate celkom fajn jedalnicek ...

ja som stvrty den na tej 16-8... v podstate je to celkom v pohode. hlad ma zacina chytat okolo 11tej pred obedom :D a vecer akurat premyslam o vselijakych dobrotach pri pozerani filmov :D tak dufam,ze ta psychika za chvilu odide :D dovtedy sa ladujem cistou vodou :D tych 8hod pozostava vacsinou z 3 hlavnych jedal, resp 2+1. obed vacsinoou klasika maso ryza, sushi, a pod.. pred 17tou jak idem z prace vacsinou len 150G sunky/celozrnne pecivo, pripadne nejake oriesky 50g, potom zvacsa nejaka aktivita hodinu bicykel korcule, o 20h je to bud 60g proteinu+ 0.4l mlieka nizkotucneho,alebo opat maso,tak 50g ryze a hlavne zelenina. pijem samozrejme len cistu vodu,resp sodofku zo sodastreamu :laugh: rano na lacno preso s mliekom. samozrejme obcas si aj medzitym doprajem nejaky cukrik od nervov v praci, nechcem aby to bolo moc mucive,skorej aby so msi na to zvykol ako na zivotny styl. predsalen mam cca 140kg a nevydrzim na 100g sunky a jednom celozrnnom pecive,cely den rozmyslat(kedze nepracujem fyzicky).
Používateľov profilový obrázok
Papek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7283
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa Papek »

da sa 16-8 kombinovat s vecernymi treningami? ja sa do fitka dostanem az o desiatej vecer... to by potom chcelo posunut cely rezim. Pripadne si vecer dat posledne jedlo nieco fakt lahke, aby sa dalo potom aj cvicit.
To buď chápeš, ale potom sa nepýtaš, alebo nevieš a potom nemá význam odpovedať.
Spoiler: ukázať
i5-12400F ♦ 32 GB RAM ♦ RTX 4070 SUPER 12 GB
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa quicky »

tak potom asi posunut ak po treningu chces este protaky a pod..aj ked zas neni bohvieco ,ze cely den si na nohach predpokladam,proste mas dlhy pracovny den :D

Návrat na "Debata o všetkom"