PayPal - Pomoc s platbou

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
grepii
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 304
Dátum registrácie: So 28. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

PayPal - Pomoc s platbou

Príspevok od používateľa grepii »

Caute,

mate niekto skusenosti s PayPal ? Potrebujem poradit ako toto vyriesit lebo uz mi odratalo za platbu z karty aj v Paypale je to napisane, ale stale je tam Pending. A teraz ked to odoslali tak mi prisla faktura , ktoru mam znova zaplatit. Tak ci niekto vie co treba spravit :-(

Takto nejako to vyzera dufam ,ze som to vysvetlil dobre.
Obrázok

Dakujem za kazdu radu.
Používateľov profilový obrázok
Matej.T
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1868
Dátum registrácie: Pi 11. Mar, 2011, 22:09
Bydlisko: Piešťany/Brno

Re: PayPal - Pomoc s platbou

Príspevok od používateľa Matej.T »

Najlešie kontaktovať paypal support a hodiť im screen z IB. Btw banka neblokuje tú platbu? Máš ju ž riadne zapísanú vo výpise? Prečo sú rozdielne mená s požiadavkou platby?
 Macbook Pro 2.4/8/256 (Late 2013) + Samsung Galaxy S9 Midnight Black DUOS
Gaming: Intel i5 8600k | delid by Gabo |+ Barrow CPU block | EVGA GTX 1080 SC + EKWB nickel plated block | ASRock Z370 Extreme4 | Corsair Dominator 16GB DDR4 3200Mhz | Corsair RM650i | Fractal Design Define R6 TG | Samsung EVO 850 250GB | EK-DuraClear + EK D5+ EKWB PE 360 + EKWB XE 240 + LG 27GL850 + Corsair K70 RGB + Logitech G403
HTPC: Intel Xeon 1225v3 | MSI H87I | Crucial 8GB | Fractal Node 304 | Seasonic G Series 360
Používateľov profilový obrázok
grepii
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 304
Dátum registrácie: So 28. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Re: PayPal - Pomoc s platbou

Príspevok od používateľa grepii »

No vo vypise praveze nie je ako pozeram , len do SMS mi to prislo. A realne mi to zobralo tie peniaze,ale v pohyboch na ucte to nevidim. Tak asi budem musiet ist do banky ci ?

no posielal som im na support len tam neslo pridat screen len ten ich hlupy formular a nedalo sa tam pridat screen a ked som tam napisal moj problem poslali mi ako keby automaticky vygenerovany mail kde bol klasicky help.

lebo plati to na tom spodnom ...druhe je uz len to cislo faktury a ked rozkliknem tu fakturu tak tam je aj ten prijmatel napisany.
Používateľov profilový obrázok
Matej.T
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1868
Dátum registrácie: Pi 11. Mar, 2011, 22:09
Bydlisko: Piešťany/Brno

Re: PayPal - Pomoc s platbou

Príspevok od používateľa Matej.T »

Btw môže to banka blokovať a fyzicky neodišli tvoje peniaze nikam. Mne sa stalo, že VUBka mi blokovalo 1000e kvôli booking.com ... Akú máš banku?
 Macbook Pro 2.4/8/256 (Late 2013) + Samsung Galaxy S9 Midnight Black DUOS
Gaming: Intel i5 8600k | delid by Gabo |+ Barrow CPU block | EVGA GTX 1080 SC + EKWB nickel plated block | ASRock Z370 Extreme4 | Corsair Dominator 16GB DDR4 3200Mhz | Corsair RM650i | Fractal Design Define R6 TG | Samsung EVO 850 250GB | EK-DuraClear + EK D5+ EKWB PE 360 + EKWB XE 240 + LG 27GL850 + Corsair K70 RGB + Logitech G403
HTPC: Intel Xeon 1225v3 | MSI H87I | Crucial 8GB | Fractal Node 304 | Seasonic G Series 360
Používateľov profilový obrázok
grepii
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 304
Dátum registrácie: So 28. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Re: PayPal - Pomoc s platbou

Príspevok od používateľa grepii »

Tatra banka... no tak skusim tam zajtra skocit a snad sa to vyriesi.
Používateľov profilový obrázok
Jaccobinho
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 143
Dátum registrácie: Ut 31. Aug, 2010, 16:38
Bydlisko: Zlaté Moravce

Re: PayPal - Pomoc s platbou

Príspevok od používateľa Jaccobinho »

Veď napíš predajcovi že si tovar už zaplatil, predpokladám že ten účet na ktorý si to platil, si si nevycucal z prsta. Ak sa bude vykrúcať (podvod), prípadne nebude chcieť vysvetliť prečo má dva paypal účty (jedna osoba dva účty mať nesmie), okamžite otvor case na Paypali, popíš čo sa stalo a ak nepredloží relevantné dôkazy, peniažky máš do pár dní späť. Toto je najrýchlejšia cesta. Reklamácia platby v banke sa bude riešiť oveľa dlhšie, navyše takto nemusíš nikam chodiť.
HP Pavilion dv6-2170ec
CPU: Intel Core i5-430M RAM: Kingston 8GB KIT DDR3 1600MHz HyperX VGA: nVidia GeForce GT 320M 1GB DDR3 HDD: WESTERN DIGITAL Scorpio Black 750GB 16MB cache @ 7200 rpm PAD: Logitech Cooling Pad N120 OS: Windows 7 Home Premium SK
Skinzone.sk customized skin

Návrat na "Debata o všetkom"