Gopro hero 3 vs Gopro hero 3 +

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
svabster
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 436
Dátum registrácie: St 24. Aug, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava

Gopro hero 3 vs Gopro hero 3 +

Príspevok od používateľa svabster »

Ahojte,

Potreboval by som poradiť, pozerám po lacnej Gopro kamere a našiel som dve.
Gopro hero 3 white edition a Gopro hero 3+ white edition.

Hero 3: http://digitalne-kamery.heureka.sk/gopr ... e/#section
Hero 3 + : http://digitalne-kamery.heureka.sk/gopr ... e/#section

Viete mi poradiť v čom je rozdiel??

Vďaka moc
Používateľov profilový obrázok
valistar
VIP
VIP
Príspevky: 6853
Dátum registrácie: So 14. Mar, 2009, 19:27
Bydlisko: Ostrava/Košice

Re: Gopro hero 3 vs Gopro hero 3 +

Príspevok od používateľa valistar »

pri tomto budgete by som pozeral po inych alternativach ako gopro, od gopro sa oplatia imho len black edicie. lebo kupis kameru za 200e a este aj tak vyhodis 50-100e za prislusenstvo ale kvalitu obrazu budes mat horsiu ako na dobrom smartfone :rolleyes: .

viem ze sony malo nejake action camery, alebo take low cost ako prestigio alebo nezname znacky ti v tej cene ponuknu lepsi obraz ako gopro white.

ale 3+ je o rok novsi model, mierne agresivnejsie doostruje obraz a ma mensi case. nic viac v podstate.
Používateľov profilový obrázok
zedolsi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1528
Dátum registrácie: St 25. Jún, 2014, 13:24
Bydlisko: PE+-

Re: Gopro hero 3 vs Gopro hero 3 +

Príspevok od používateľa zedolsi »

úplne súhlasím s valistarom ak GoPro tak jedine black edície (a neviem či aj 3+ existuje white) ;)
Buď došetriť lóve alebo pozrieť niečo od konkurencie

a ešte treba rátať s tým že pri horších podmienkach gopro nie je moc výhra, neviem ako sú na tom ostatné kamery
NTB MacBook Pro 13" Retina 2015 i5 2.7GHz, RAM 8GB, Iris 6100, SSD 256GB PHONE iPhone 13 PRO - 256GB Watch Series 7 (45mm)
Používateľov profilový obrázok
Chris
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5174
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Gopro hero 3 vs Gopro hero 3 +

Príspevok od používateľa Chris »

kukni na Dx.com SJ4000. Mali celkom dobre recenzie na ne. 85$ :)
Master of PaloAlto NGFWs, Cisco ASAs
Používateľov profilový obrázok
Endy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1279
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 10:42
Bydlisko: Turcianske Teplice/ Martin

Re: Gopro hero 3 vs Gopro hero 3 +

Príspevok od používateľa Endy »

Ja som kupoval sony HDR AS15, gopro mi prislo drahe, tak som skusil tuto.
Tak nejake moje postrehy su a to, ze v horsich svetelnych podmienkach je obraz dost nekvalitny, proste šum. Zabery vo vode som cakal krajsie, co pozeram youtube, tak gopro vo vode mi pride lepsie. Zvuk je fajn, je tam aj moznost zapojit mikrofon, no mne staci vstavany.
Farby ma gopro take zivsie oproti sonicku, ale toto ja riesim uz v software, kde si to poupravujem.
Dalsia fajn funkcia je stadyshot.
No len pri tychto sportovych kamerach si zaplatis hlavne za to prislusenstvo, co je celkom polozka.

Pre ukazku nieco co som s kamerou natocil, treba si to prepnut do hd.


mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: Gopro hero 3 vs Gopro hero 3 +

Príspevok od používateľa mp3turbo »

aby som to povedal slusne : JEZISI TO JE STRASNA HROZA.
Neviem ci to bolo dostatocne vystizne...
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
Používateľov profilový obrázok
kovinator
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1974
Dátum registrácie: Št 20. Jún, 2013, 23:25
Bydlisko: Bratislava

Re: Gopro hero 3 vs Gopro hero 3 +

Príspevok od používateľa kovinator »

zedolsi napísal:úplne súhlasím s valistarom ak GoPro tak jedine black edície (a neviem či aj 3+ existuje white) ;)
Jemne nesuhlasim. Ja som so silver ediciou spokojny. Samozrejme keby boli peniaze tak urcite beriem black. Ale pri hero 3 ani hero3+ som vedel, ze sa neoplati investovat do nich viac kedze 4K tam ma len 15fps. :) teraz silver pojde do prec a hero 4 vyriesil vsetky problemy.


Co som videl tak sj4000 je skoro pouzitelne, ved aj tak nemas inu moznost v takom rozpocte. Po inych veciach by som sa ani nepozeral.

Ta sony nevyzera pouzitelne bohuzial.

Prislusenstvo nakupuj na ebayi alebo dx. Mam doma dost veci aj original aj cinu a je to velmi podobne, ak nie rovnake. Semtam nieco nie je dokonale, ale cena je uplne inde.
Spoiler: ukázať
BUILD LOG: http://pretaktovanie.zoznam.sk/viewtopi ... =6&t=99040
CASE Fractal R4 Black, CPU i5-4670k + Coollaboratory Liquid Ultra @ 4.5 GHz 1.2 V, COOLER Raijintek Ereboss @ Black & White + Alpenföhn WingBoost2 + Arctic MX-4, MB MSI Z97S SLI Krait Edition, GPU Palit GTX 1070 Ti Jetstream, RAM Corsair Vengeance LP 1x8GB CL9 1600 MHz Black, Kingston HyperX 1x8GB CL10 1600MHz White PSU Seasonic M12II-520W, SSD Samsung 840 Pro 128 GB, 2x Samsung 750 Evo 500GB HDD Seagate Barracuda 3TB 7200.14, Seagate Barracuda 4TB SC S.M.S.L M2, HP Beyerdynamic DT 990 Premium 250 Ohm + Cable Mod / KZ ZAS + AZ09 Pro/ KZ ZST Candy, SPEAKERS Bose Companion 3 Series II, KEYBOARD Keebio Iris rev 4 + Zilents V2 67g + MDA Big Bang 2.0/ SteelSeries 6gv2 + PBT keycaps , MOUSE SteelSeries Rival, MOUSEPAD Razer Goliathus
Používateľov profilový obrázok
Endy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1279
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 10:42
Bydlisko: Turcianske Teplice/ Martin

Re: Gopro hero 3 vs Gopro hero 3 +

Príspevok od používateľa Endy »

mp3turbo napísal:aby som to povedal slusne : JEZISI TO JE STRASNA HROZA.
Neviem ci to bolo dostatocne vystizne...
Az take zle? :red: :D mozno som len nepouzil spravny format ci ? :) aj youtube to nejako osekava :(
Používateľov profilový obrázok
Andre
TV & Audio expert
TV & Audio expert
Príspevky: 11469
Dátum registrácie: St 09. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: Žilina

Re: Gopro hero 3 vs Gopro hero 3 +

Príspevok od používateľa Andre »

turbo si nerobi srandu, fakt je to katastrofa
posledne video 10. sekunda cierne machule, stacilo mi
odfot si daku vec polozenu vedla monitora, zobraz si ju na monitore a porovnaj

http://i.ytimg.com/vi/JlrUfj4MWto/maxresdefault.jpg
tie sony nemali najmensiu sancu, jak keby porovnavali gopro s telefonmi :D
myslim ze aj moja storocna nokia 5530 by to odfotila lepsie nez as30v
http://s14.directupload.net/images/141024/sx777ul5.jpg
5600X | Fortis 5 | STRIX B550-F | 32GB DDR4 3600 | RTX 3070 | Seasonic Focus Plus 650 Gold | NZXT S340 Elite
LG OLED42C21 | Corsair Scimitar + Roccat Hiro | Fnatic Gear Rush Red + CM wrist rest
Fanatec DD 8nm + Fanatec F1 V2 | Simgrade VX-PRO
Topping E50 + Focal Alpha 65
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: Gopro hero 3 vs Gopro hero 3 +

Príspevok od používateľa mp3turbo »

sialena kompresia, mizerny dynamicky rozsah, maly datovy tok celkovo (nema nahodou minutove video tak desat megabajtov ?), sialene opticke chyby "objektivu" teda tej plexisklenenej sracky co mas vpredu... este k tomu prtavy cip ako desatina najmensieho detskeho nechtika... som rad ze som nemusel prekusnut ziadne interierove video z tejto zrúdy.

Preboha ved hento nema s HD absolutne nic spolocne : nema "to" ani rozlisenie na urovni 1920x1080 !!!! Strasne rychlo odstran hrde oznacenie HD a namiesto toho tam daj "desatkrat prekopirovane VHS". Prislo mi to akokeby si natacal 640x480 a potom sa to natiahlo na "full-hd" na youtube.

Uz som zopar videi natrtkal na youtube, aj z beznej konzumerskej kamery HD Canon HF100, Panasonic HDC750, aj z fotakov (zrkadloviek) napriklad Canon 450d, Nikon d5100, Sony A57, Nikon D800, ale tie boli asi sedem galaxii niekde inde.

Velmi sa ospravedlnujem za slova ktore som teraz napisal - fakt nezvyknem AZ TAKYMTO SPOSOBOM i ked mnohe moje prispevky su kontroverzne - ale este furt ma boli brucho. Manzelka dostala instruktaz na pouzitie kardiostimulatoru a mam dva pripravene pri posteli.
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.

Návrat na "Debata o všetkom"